השיפוץ שלך מתחיל כאן

גם אתה רוצה שיפוץ איכותי  במחיר תחרותי ?

שאול בנימין – קבלן שיפוצים רשום לבניה והרחבת מבנים משנת 1995. במהלך שנות הפעילות בעבודות שיפוץ צבר שאול  בנימין ידע,ניסיון ומוניטין רב,והוא ידוע בזכות איכות עבודות הבנייה והשיפוצים,עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו ומתן שירות ברמה גבוהה וללא פשרות.  שאול  בנימין  שמח  להעניק לכל לקוח שירות אישי ומסור, המתבטא בזיהוי ואיתור צרכים, הקשבה לחלומות עיצוב, ייעוץ מקצועי, ליווי ומתן המלצות ופתרונות לכל בקשה ופניה,על מנת להבטיח בניה ושיפוץ בית חלומות איכותי בהתאם לכל הדרישות הכתובות בחוק, בעל חוזק, יציבות ויופי לאורך שנים רבות לשביעות רצון הלקוחות.

קבלן שיפוצים-שאול בנימין

052-6357702
חייגו לשאול : 052-6357702
phone, phone, contact, telephone, support, call

 

״בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת, וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן,וּבְדַעַת חֲדָרִים יִמָּלְאוּ  כָּל הוֹן יָקָר וְנָעִים״

דף הבית >> בחירת קבלן שיפוצים
 

בחירת קבלן שיפוצים לעבודות חוץ ופנים הבית

כיצד בוחרים קבלן שיפוצים מומלץ? איך תדעו אם מבנה העסקה עליה אתם חותמים קביל או לא? האם כל מה שאנשי מכירות מטעם קבלני שיפוצים אומרים לנו – בהכרח מציאותי? ומה באשר לעבודה - כיצד ניתן לדעת מראש את טיב עבודתו של קבלן שיפוצים?
קבלן שיפוצים בוחרים על סמך ידע וניסיון. אם יש לכם קרוב משפחה או חבר שהוא פרויקטור ואפילו אדם העוסק בתחום הנדל"ן, הוא ודאי ישדך לכם את הקבלן הטוב ביותר למקרה שלכם, בשל קרבתו אליכם ורצונו בהצלחתכם. יחד עם זאת, לא לכל בני האדם יש הון חברתי הכולל אנשים מעין אלה.
במילים אחרות, אנו רוצים לומר כי לרוב האוכלוסייה אין את הקשרים הללו בעולם הנדל"ן, ודאי לא עם פרויקטורים הבונים בתפוצה רחבה. לכן, חשוב מאד שכל אדם הזקוק לשיפוץ ידע כיצד לבחור את הקבלן שלו: החל מקבלן בנייה לאחר זכיה במכרז - ועד לתיקון המינימלי ביותר.

סוגי חוזים בין קבלני שיפוצים לבעלי הבית: מה מנסים להציג כנכון ומה נכון באמת?

קורה לא מעט שקבלן שיפוצים, או איש המכירות מטעמו, מציעים ללקוח לחתום על חוזה המוגדר "הסכם פאושלי". בחוזה כזה, נקבע מחיר משוערך על סמך הערכת הסיכונים של שני הצדדים. הנחת העבודה בחוזה היא שלא ניתן להעריך מה יהיה המחיר הסופי של כל העבודה וקניית חומרי הגלם שלה.
לכן, קובע קבלן השיפוצים מחיר המגלם גם את סיכוניו של הלקוח וגם את סיכוניו של הקבלן: חששו של הלקוח כי הבנייה לא תשתלם והוא ייכנס למוסר תשלומים יקר שהוא לא תכנן. מנגד, חששו של הקבלן כי חומרי הבנייה והעבודה שהוא יצטרך לשלם עליהם יהיו יקרים מהמחיר שתוכנן.
הבעיה היא שישנם לא מעט קבלנים שמציגים ללקוחות שלהם שזו הדרך בה מבצעים התקשרות חוזית בתחום השיפוצים כאשר  האמת היא שרק יזמים גדולים, בעלי מגרשי בנייה העומדים על קרקע למסחר, או יזמים שבונים פרויקטים (ולא בית יחיד) באים בהסכם התקשרות "פאושלי" עם קבלניהם. בשוק הביתי הקמעונאי זה לא מקובל ולא ראוי. לכן, תמיד דרשו לדעת מה יהיה מחיר השירות.

בחינת טיבו של קבלן שיפוצים ברמה הפרקטית

על מנת לבחון את טיבו של קבלן השיפוצים שלכם, ישנם כמה כלים מעשיים לעשות זאת:
  • ביקורות מוקדמות – קריאת עמודי ביקורת שנכתבו על קבלן השיפוצים, והתרשמות מהם.
  • התאמת קבלן השיפוצים לפרויקט – חלק מקבלני השיפוצים מתמחים בבניה מסוג אחד וחלק באחר. פנייה למומחים בתחום שאתם מחפשים הוכחה מאז ומעולם כמהלך מוצלח ביותר.
  • נקיטה בפעולות מייעלות – פינוי הדירה טרם השיפוץ, או פינוי תכולה בטרם הצביעה הם מהלכים שמייקרים את השירות אך בהחלט מעידים על רמת רצינותו של קבלן שיפוצים המציע אותם.

שאול בנימין – קבלן שיפוצים לכל מטרה

שאול בנימין הנו קבלן שיפוצים לביצוע כל משימות הבנייה: מחיפוי חדר אמבטיה בקרמיקה ועד בניית בתים שלמים עד קבלת המפתח, כאשר העבודה מתבצעת תמיד על פי צורכי הלקוח ולטובת הלקוח, תוך תיאום ציפיות מוקדם.
לפניה אל שאול בנימין – קבלן שיפוצים, צרו קשר בעמוד זה!
 
 
 
 
גם אתה רוצה לצאת  מרוצה?חייג עכשיו ! 052-6357702