השיפוץ שלך מתחיל כאן

גם אתה רוצה שיפוץ איכותי  במחיר תחרותי ?

שאול בנימין – קבלן שיפוצים רשום לבניה והרחבת מבנים משנת 1995. במהלך שנות הפעילות בעבודות שיפוץ צבר שאול  בנימין ידע,ניסיון ומוניטין רב,והוא ידוע בזכות איכות עבודות הבנייה והשיפוצים,עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו ומתן שירות ברמה גבוהה וללא פשרות.  שאול  בנימין  שמח  להעניק לכל לקוח שירות אישי ומסור, המתבטא בזיהוי ואיתור צרכים, הקשבה לחלומות עיצוב, ייעוץ מקצועי, ליווי ומתן המלצות ופתרונות לכל בקשה ופניה,על מנת להבטיח בניה ושיפוץ בית חלומות איכותי בהתאם לכל הדרישות הכתובות בחוק, בעל חוזק, יציבות ויופי לאורך שנים רבות לשביעות רצון הלקוחות.

קבלן שיפוצים-שאול בנימין

052-6357702
חייגו לשאול : 052-6357702
phone, phone, contact, telephone, support, call

 

״בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת, וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן,וּבְדַעַת חֲדָרִים יִמָּלְאוּ  כָּל הוֹן יָקָר וְנָעִים״

דף הבית >> בעת שיפוצים אין מקום לפשרת
 

בעת שיפוצים – אין מקום לפשרות

חושבים על ביצוע שיפוץ בבית? מעוניינים להרחיב את הדירה? מחפשים קבלן שיפוצים? אם אתם מבולבלים בנוגע לאופציות העומדות בפניכם בכל הנוגע לשיפוץ הבית הגעתם למקום הנכון– הבה ננסה לעשות קצת סדר בנושא.

זמן לשיפוצים

אם תנסו להוציא את הפרויקט לפועל בעצמכם, בשלב זה של החיפוש אחר אפשרויות להניע את תהליך השיפוץ, אפשר להתחיל להתבלבל משום שיש לא מעט גורמים ובעלי מקצוע שצריכים להיות מעורבים בתהליך השיפוץ. אחד הפתרונות הרלוונטיים ביותר הוא להשתמש בשירותיו של קבלן שיפוצים.
 
בין אם עברתם לדירה חדשה או שאתם פשוט מרגישים שהגיע הזמן לעשות שינוי בדירה הקיימת–זה השלב בותחפשו ככל הנראהקבלן שיפוצים. כמובן שכשאתם מעוניינים בשיפוץ משמעותי המחשבה על קבלן מיד צצה בראש, אולם השיפוץ שאתם מעוניינים בו לא חייב להיות משהו גדול: צבע, הוספת חיפוי אבן לקיר בסלון, או אף הוספת קיר או הנמכה שלו.

אך מדוע צריך בעצם קבלן שיפוצים?

קבלן שיפוצים מקצועי נותן מענה במגוון פרמטרים קריטיים לתהליך השיפוץ בניהם תמצאו:
 
  • ניהול הפרויקט - תפקידו של הקבלן הוא להיות אחראי על כל תהליך השיפוץ החל משלב התכנון תוך כדי תיווך בין דרישותיו של הלקוח לבין כל הנוגעים בדבר לרבות בעלי המקצוע השונים.
 
  • קבלת הצעת מחיר מסודרת - כשרוצים להתחיל בשיפוצים לא תמיד יודעים לקראת מה נכנסים. במקרים כאלו יכול קבלן שיפוצים מקצועי לספק הערכה והצעת מחיר לכל תהליך השיפוצים. כתוצאה מכך תוכלו להעריך בצורה נבונה יותר לקראת מה אתם הולכים.
 
  • היכרות עם המקצוע וניסיון - בהחלט גם בתחום השיפוצים חשוב מאוד שיהיו קשרים וכמובן אין חכם כבעל ניסיון. בעת בחירת קבלן שיפוצים מקצועי בעל שנים של ניסיון וקשרים עם אנשי מקצוע ועוד תוכלו להיות רגועים שהשיפוצים שלכם בידיים טובות.

עבודות שיפוצים והרחבת מבנים - רק עם המומחים

שאול בנימין הנו קבלן שיפוצים בעל שנים רבות של ניסיון בתחום. במסגרת שירותיו הוא מציע שיפוצים לחדרי ילדים, חדרי אמבטיה ומגוון עבודות בנייה. במסגרת שירותי השיפוץ שאול בנימין מתמחה גם בתחום ההולך וצובר תאוצה הקרוי 'בנייה קלה'. בנייה קלה מתאפיינת בעיקר בתרומה לאיכות הסביבה ובתהליך הבנייה והשיפוצים המהיר שלה לעומת תהליך שיפוצים קונבנציונלי.
 
אם אתם מעוניינים בעבודות שיפוצים איכותיות על ידי בעל מקצוע מומחה בעל ניסיון רב שנים אל תהססו לפנות עוד עכשיו לשאול בנימין בטלפון 072-336-1149 או באמצעות טופס צור הקשר באתר ונחזור אליכם בהקדם!
 
 
 
גם אתה רוצה לצאת  מרוצה?חייג עכשיו ! 052-6357702