052-6357702

השיפוץ שלך מתחיל כאן

הצטרף למאות לקוחות מרוצים שקיבלו  שיפוץ איכותי במחיר תחרותי ,מלאו  את  הטופס וניצור עימכם קשר להצעות מישתלמות ותחרותיות.

 

״בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת, וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן,וּבְדַעַת חֲדָרִים יִמָּלְאוּ  כָּל הוֹן יָקָר וְנָעִים״

דף הבית >> בעת שיפוצים אין מקום לפשרת
 

בעת שיפוצים – אין מקום לפשרות

חושבים על ביצוע שיפוץ בבית? מעוניינים להרחיב את הדירה? מחפשים קבלן שיפוצים? אם אתם מבולבלים בנוגע לאופציות העומדות בפניכם בכל הנוגע לשיפוץ הבית הגעתם למקום הנכון– הבה ננסה לעשות קצת סדר בנושא.

זמן לשיפוצים

אם תנסו להוציא את הפרויקט לפועל בעצמכם, בשלב זה של החיפוש אחר אפשרויות להניע את תהליך השיפוץ, אפשר להתחיל להתבלבל משום שיש לא מעט גורמים ובעלי מקצוע שצריכים להיות מעורבים בתהליך השיפוץ. אחד הפתרונות הרלוונטיים ביותר הוא להשתמש בשירותיו של קבלן שיפוצים.
 
בין אם עברתם לדירה חדשה או שאתם פשוט מרגישים שהגיע הזמן לעשות שינוי בדירה הקיימת–זה השלב בותחפשו ככל הנראהקבלן שיפוצים. כמובן שכשאתם מעוניינים בשיפוץ משמעותי המחשבה על קבלן מיד צצה בראש, אולם השיפוץ שאתם מעוניינים בו לא חייב להיות משהו גדול: צבע, הוספת חיפוי אבן לקיר בסלון, או אף הוספת קיר או הנמכה שלו.

אך מדוע צריך בעצם קבלן שיפוצים?

קבלן שיפוצים מקצועי נותן מענה במגוון פרמטרים קריטיים לתהליך השיפוץ בניהם תמצאו:
 
  • ניהול הפרויקט - תפקידו של הקבלן הוא להיות אחראי על כל תהליך השיפוץ החל משלב התכנון תוך כדי תיווך בין דרישותיו של הלקוח לבין כל הנוגעים בדבר לרבות בעלי המקצוע השונים.
 
  • קבלת הצעת מחיר מסודרת - כשרוצים להתחיל בשיפוצים לא תמיד יודעים לקראת מה נכנסים. במקרים כאלו יכול קבלן שיפוצים מקצועי לספק הערכה והצעת מחיר לכל תהליך השיפוצים. כתוצאה מכך תוכלו להעריך בצורה נבונה יותר לקראת מה אתם הולכים.
 
  • היכרות עם המקצוע וניסיון - בהחלט גם בתחום השיפוצים חשוב מאוד שיהיו קשרים וכמובן אין חכם כבעל ניסיון. בעת בחירת קבלן שיפוצים מקצועי בעל שנים של ניסיון וקשרים עם אנשי מקצוע ועוד תוכלו להיות רגועים שהשיפוצים שלכם בידיים טובות.

עבודות שיפוצים והרחבת מבנים - רק עם המומחים

שאול בנימין הנו קבלן שיפוצים בעל שנים רבות של ניסיון בתחום. במסגרת שירותיו הוא מציע שיפוצים לחדרי ילדים, חדרי אמבטיה ומגוון עבודות בנייה. במסגרת שירותי השיפוץ שאול בנימין מתמחה גם בתחום ההולך וצובר תאוצה הקרוי 'בנייה קלה'. בנייה קלה מתאפיינת בעיקר בתרומה לאיכות הסביבה ובתהליך הבנייה והשיפוצים המהיר שלה לעומת תהליך שיפוצים קונבנציונלי.
 
אם אתם מעוניינים בעבודות שיפוצים איכותיות על ידי בעל מקצוע מומחה בעל ניסיון רב שנים אל תהססו לפנות עוד עכשיו לשאול בנימין בטלפון 072-336-1149 או באמצעות טופס צור הקשר באתר ונחזור אליכם בהקדם!