052-6357702

השיפוץ שלך מתחיל כאן

הצטרף למאות לקוחות מרוצים שקיבלו  שיפוץ איכותי במחיר תחרותי ,מלאו  את  הטופס וניצור עימכם קשר להצעות מישתלמות ותחרותיות.

 

״בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת, וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן,וּבְדַעַת חֲדָרִים יִמָּלְאוּ  כָּל הוֹן יָקָר וְנָעִים״

דף הבית >> הכירו את עבודתו של קבלן השיפוצים
 
הכירו את עבודתו של קבלן השיפוצים

קבלן שיפוצים הינו איש המקצוע אשר לשירותיו תזדקקו בעת הליך של שיפוץ הבית או העסק. תחומי האחראיות של הקבלן הינם רבים ומגוונים ובשורה התחתונה, הוא יהיה האדם אשר יפקח על כל שלבי התהליך ויהווה את הכתובת אליה תפנו לקבלת עדכונים או להצגת שאלות בהליך השיפוצים. בכדי לוודא שאותו הקבלן אכן יבצע את עבודתו בצורה אשר עונה על כל המצופה, קיימת חשיבות גבוהה להקפיד ולבחור אותו בצורה מושכלת. במסגרת הליך חיפוש הקבלן, חשוב לשים דגש על פרמטרים רבים וחשובים כגון – שנות הניסיון של הקבלן, רמת המקצועיות שלו, הקשרים שיש לו בתחום ומכלול השירותים השונים אותם הוא מציע. רוב הקבלנים יוציאו לכם הצעת מחיר מסודרת הכוללת פירוט מעמיק של כל העבודות אשר יבוצעו בהליך השיפוצים, מה שיאפשר לכם לבחור את הקבלן אשר יציע לכם את ההצעה הכי משתלמת.
תכנון הליך השיפוץ
תכנון מעמיק של הליך השיפוץ הינו בעל השפעה רבה על אופן התנהלותו של הליך השיפוץ בפועל ועל תוצאותיו הסופיות. כחלק מכך, עוד לפני שמתחילים בעבודת השיפוץ בפועל, חשוב להבין בצורה מעמיקה, מה הן הדרישות, הצרכים והציפיות שלכם מאותו התהליך. אחרי שהבנתם את כל אותן הדרישות תוכלו לפנות אל קבלן שיפוצים מקצועי, אשר יתרגם את הבקשות שלכם לשפה המקצועית ויוציא לכם הצעת מחיר מסודרת אשר כוללת בתוכה את כל הדרישות שלכם. חשוב לקחת בחשבון, שבשלב הזה, יהיו דברים שאולי יראו לכם פחות ברורים, לכן, כדאי להציג את כל השאלות בנושא ולוודא שאתם יודעים לקראת מה אתם הולכים. 
אז מה בעצם עושה הקבלן?
קבלן שיפוצים מפקח בעצם על כל תהליך השיפוץ, הוא זה שיהיה אחראי על כך שכל בעלי המקצוע אשר לוקחים חלק בתהליך יבצעו את עבודתם בצורה הטובה ביותר, תוך הקפדה על עמידה בלוחות הזמנים. קבלן השיפוצים יהיה אמון על כך שעבודות השיפוצים לא יחרגו מהתקציב עליו סוכם. הוא יוודא שנעשה שימוש בחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר. בנוסף, הקבלן הוא האיש שיהיה אתכם בקשר ויעדכן אתכם לגבי הנעשה.