052-6357702

השיפוץ שלך מתחיל כאן

הצטרף למאות לקוחות מרוצים שקיבלו  שיפוץ איכותי במחיר תחרותי ,מלאו  את  הטופס וניצור עימכם קשר להצעות מישתלמות ותחרותיות.

 

״בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת, וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן,וּבְדַעַת חֲדָרִים יִמָּלְאוּ  כָּל הוֹן יָקָר וְנָעִים״

דף הבית >> כיצד בוחרים "שיפוצניק" בתהליך השיפוץ של הבית?
 
כיצד בוחרים "שיפוצניק" בתהליך השיפוץ של הבית?
מדי חודש אלפים במדינת ישראל מחפשים במנוע החיפוש של Google את הביטויים "קבלן שיפוצים", "שיפוצניק" או "שיפוץ" במטרה למצוא את איש המקצוע המקצועי, היצירתי והאמין ביותר שיבצע עבורם את העבודה ויהפוך את ביתם לבית החלומות שלהם. רבים חוששים שמא קבלן השיפוצים יעבוד עליהם במחיר בגלל העובדה שאינם מכירים את טווח המחירים בתחום. על מנת לסייע לכם בתהליך הבחירה של קבלן השיפוצים ולהפוך אותו לפשוט במיוחד הכנו רשימה של סעיפים שתוכלו לפעול על פי הם על מנת לא "להיעקץ".
 1. אינטרנט – תיק עבודות.
  רשת האינטרנט מהווה מעין "רשת ביטחון" עבור הקהל שמחפש אנשי מקצוע. אם בעבר נהגנו להיעזר בעצות של חברים ומכרים ובהמלצות שונות, הרי שכיום ברחבי הרשת ניתן למצוא את כל המידע של קבלני השיפוצים ולצפות בעבודות השונות שביצעו לאורך השנים על מנת להכיר את טיב העבודה של הקבלנים.
  בשלב הראשון מומלץ להיכנס למספר אתרי אינטרנט של קבלני שיפוצים על מנת לצפות בתיק העבודות ולקבל רעיונות שונים לגבי השיפוצים שיכולו למשוך את עיניכם ולהעניק לכם השראה בשיפוץ הביתי שלכם. סינון באמצעות תיקי העבודות של קבלני השיפוצים, יקל עליכם בתהליך בחירת איש המקצוע.
 2. בדיקת מוניטין ברחבי הרשת.
  בשל העובדה שרבים חוששים שמא אנשי המקצוע יעבדו עליהם מבחינת המחיר או מבחינת המקצועיות, הרי שמנוע החיפוש של Google עשוי לפתור את הבעיה. לאחר שבחרתם את קבלן השיפוצים שתיק העבודות שלו משך את עיניכם, תוכלו לחפש בGoogle את שמו ולבחון את המוניטין שלו – האם הוא היה אמין עם לקוחותיו לאורך השנים?
 3. שיחת טלפון וייעוץ.
  אומרים שבשיחת טלפון אחת ומרושם ראשוני ניתן ללמוד כל כך הרבה. אנו ממליצים לבצע שיחת טלפון על מנת לבחון את ההיענות של איש המקצוע לעבודה, דבר שישפיע ככל הנראה על כל תהליך השיפוץ.
אתם מוזמנים לפנות אלינו לשאלות בנוגע לשיפוצים, ייעוץ מקצועי וחוות דעת נוספת במידה ואתם מעוניינים לערוך שיפוצים. תוכלו לקרוא מגוון מאמרים מקצועיים באתר האינטרנט שלנו ולהתקשר למספר או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.