השיפוץ שלך מתחיל כאן

גם אתה רוצה שיפוץ איכותי  במחיר תחרותי ?

שאול בנימין – קבלן שיפוצים רשום לבניה והרחבת מבנים משנת 1995. במהלך שנות הפעילות בעבודות שיפוץ צבר שאול  בנימין ידע,ניסיון ומוניטין רב,והוא ידוע בזכות איכות עבודות הבנייה והשיפוצים,עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו ומתן שירות ברמה גבוהה וללא פשרות.  שאול  בנימין  שמח  להעניק לכל לקוח שירות אישי ומסור, המתבטא בזיהוי ואיתור צרכים, הקשבה לחלומות עיצוב, ייעוץ מקצועי, ליווי ומתן המלצות ופתרונות לכל בקשה ופניה,על מנת להבטיח בניה ושיפוץ בית חלומות איכותי בהתאם לכל הדרישות הכתובות בחוק, בעל חוזק, יציבות ויופי לאורך שנים רבות לשביעות רצון הלקוחות.

קבלן שיפוצים-שאול בנימין

052-6357702
חייגו לשאול : 052-6357702
phone, phone, contact, telephone, support, call

 

״בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת, וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן,וּבְדַעַת חֲדָרִים יִמָּלְאוּ  כָּל הוֹן יָקָר וְנָעִים״

דף הבית >> כיצד בוחרים "שיפוצניק" בתהליך השיפוץ של הבית?
 
כיצד בוחרים "שיפוצניק" בתהליך השיפוץ של הבית?
מדי חודש אלפים במדינת ישראל מחפשים במנוע החיפוש של Google את הביטויים "קבלן שיפוצים", "שיפוצניק" או "שיפוץ" במטרה למצוא את איש המקצוע המקצועי, היצירתי והאמין ביותר שיבצע עבורם את העבודה ויהפוך את ביתם לבית החלומות שלהם. רבים חוששים שמא קבלן השיפוצים יעבוד עליהם במחיר בגלל העובדה שאינם מכירים את טווח המחירים בתחום. על מנת לסייע לכם בתהליך הבחירה של קבלן השיפוצים ולהפוך אותו לפשוט במיוחד הכנו רשימה של סעיפים שתוכלו לפעול על פי הם על מנת לא "להיעקץ".
 1. אינטרנט – תיק עבודות.
  רשת האינטרנט מהווה מעין "רשת ביטחון" עבור הקהל שמחפש אנשי מקצוע. אם בעבר נהגנו להיעזר בעצות של חברים ומכרים ובהמלצות שונות, הרי שכיום ברחבי הרשת ניתן למצוא את כל המידע של קבלני השיפוצים ולצפות בעבודות השונות שביצעו לאורך השנים על מנת להכיר את טיב העבודה של הקבלנים.
  בשלב הראשון מומלץ להיכנס למספר אתרי אינטרנט של קבלני שיפוצים על מנת לצפות בתיק העבודות ולקבל רעיונות שונים לגבי השיפוצים שיכולו למשוך את עיניכם ולהעניק לכם השראה בשיפוץ הביתי שלכם. סינון באמצעות תיקי העבודות של קבלני השיפוצים, יקל עליכם בתהליך בחירת איש המקצוע.
 2. בדיקת מוניטין ברחבי הרשת.
  בשל העובדה שרבים חוששים שמא אנשי המקצוע יעבדו עליהם מבחינת המחיר או מבחינת המקצועיות, הרי שמנוע החיפוש של Google עשוי לפתור את הבעיה. לאחר שבחרתם את קבלן השיפוצים שתיק העבודות שלו משך את עיניכם, תוכלו לחפש בGoogle את שמו ולבחון את המוניטין שלו – האם הוא היה אמין עם לקוחותיו לאורך השנים?
 3. שיחת טלפון וייעוץ.
  אומרים שבשיחת טלפון אחת ומרושם ראשוני ניתן ללמוד כל כך הרבה. אנו ממליצים לבצע שיחת טלפון על מנת לבחון את ההיענות של איש המקצוע לעבודה, דבר שישפיע ככל הנראה על כל תהליך השיפוץ.
אתם מוזמנים לפנות אלינו לשאלות בנוגע לשיפוצים, ייעוץ מקצועי וחוות דעת נוספת במידה ואתם מעוניינים לערוך שיפוצים. תוכלו לקרוא מגוון מאמרים מקצועיים באתר האינטרנט שלנו ולהתקשר למספר או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
 
 
 
גם אתה רוצה לצאת  מרוצה?חייג עכשיו ! 052-6357702