052-6357702

השיפוץ שלך מתחיל כאן

הצטרף למאות לקוחות מרוצים שקיבלו  שיפוץ איכותי במחיר תחרותי ,מלאו  את  הטופס וניצור עימכם קשר להצעות מישתלמות ותחרותיות.

 

״בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת, וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן,וּבְדַעַת חֲדָרִים יִמָּלְאוּ  כָּל הוֹן יָקָר וְנָעִים״

דף הבית >> לשפץ בשיטת "עשה זאת בעצמך" או לפנות אל קבלן שיפוצים?
 
לשפץ בשיטת "עשה זאת בעצמך" או לפנות אל קבלן שיפוצים?
מדוע לבחור בקבלן שיפוצים ולא לשפץ את הבית בכוחות עצמכם? כיצד קבלן מקצועי יוכל להקל עליכם?
עם ריבוי התכניות העוסקות בשיפוץ הבית אין זה פלא שישנם כאלו אשר מתפתים לעשות זאת בעצמם. דרך המסך הכל נראה פשוט יותר, מה צריך בסך הכל? לקנות כמה חומרים בחנות לחומרי בניין? לעקור את הקרמיקה ממקומה?לדפוק כמה מסמרים עם פטיש? כל אחד יכול! האומנם?
שיפוץ הבית זו עבודה למומחים בלבד. קבלן שיפוצים ולו ניסיון בתחום יכול לנהל את תקופת השיפוצים בקלות וביעילות ולחסוך עבורכם בזמן יקר. הנה כל הסיבות מדוע לא לעשות זאת בעצמכם, אלא להזמין הביתה קבלן מקצועי.
אז קודם כל הברור מאליו– איכות העבודה והגימור הסופי
במידה ובעל הבית הוא לא קבלן שיפוצים בעצמו הרי שלשפץ את הבית כתחביב, לא מומלץ ולא רצוי. לקבלן מקצועי כל הכלים אשר מאפשרים לו לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ויתרה מכך – באופן מקצועי. בעזרת איש מקצוע מיומן התוצר הסופי יראה כאילו מקומו בז'ורנל ולא בבית התחביב.
לא כולם מסוגלים להתחיל וגם לסיים את העבודה
כאשר זה הבית שלנו אנו יכולים להתחיל היום ולהמשיך מחר. ואם לא מחר אז מחרתיים. ואם לא מחרתיים אז בשבוע הבא. לא תמיד אנו פנויים פיזית או נפשית לסיים עבודת שיפוץ שהתחלנו. לעומת זאת, קבלן שיפוצים אשר זו עבודתו, מחויב לעמוד בלוחות זמנים ויבצע את הפרויקט מתחילתו ועד סופו.
חיסכון של זמן יקר
בעזרת קבלן שיפוצים תוכלו להפוך חלום למציאות. לא כולם מיומנים ובעלי כל הכלים המקצועיים ולא כולם מסוגלים ליישם תכניות או רעיונות ולהפוך אותם לברי ביצוע. לקבלן ישנו ניסיון, הוא יוכל לחסוך עבורכם בזמן יקר ולוודא כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר וכמה שיותר מהר.
שאול בנימין – קבלן שיפוצים בסטנדרטים גבוהים
כל עבודת שיפוצים מקצועית מתחילה ונגמרת באיש מקצוע מיומן ולו ניסיון בתחום. שאול בנימין עובד כקבלן שיפוצים החל משנת 1995 ולזכותו פרויקטים רבים ועשרות לקוחות מרוצים. באפשרותכם כבר עכשיו לשפץ את הבית שלכם בהתאם לכל חלום או חזון. כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם שאול בנימין עוד היום, לתאם פגישת ייעוץ ולצאת לדרך!