השיפוץ שלך מתחיל כאן

גם אתה רוצה שיפוץ איכותי  במחיר תחרותי ?

שאול בנימין – קבלן שיפוצים רשום לבניה והרחבת מבנים משנת 1995. במהלך שנות הפעילות בעבודות שיפוץ צבר שאול  בנימין ידע,ניסיון ומוניטין רב,והוא ידוע בזכות איכות עבודות הבנייה והשיפוצים,עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו ומתן שירות ברמה גבוהה וללא פשרות.  שאול  בנימין  שמח  להעניק לכל לקוח שירות אישי ומסור, המתבטא בזיהוי ואיתור צרכים, הקשבה לחלומות עיצוב, ייעוץ מקצועי, ליווי ומתן המלצות ופתרונות לכל בקשה ופניה,על מנת להבטיח בניה ושיפוץ בית חלומות איכותי בהתאם לכל הדרישות הכתובות בחוק, בעל חוזק, יציבות ויופי לאורך שנים רבות לשביעות רצון הלקוחות.

קבלן שיפוצים-שאול בנימין

052-6357702
חייגו לשאול : 052-6357702
phone, phone, contact, telephone, support, call

 

״בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת, וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן,וּבְדַעַת חֲדָרִים יִמָּלְאוּ  כָּל הוֹן יָקָר וְנָעִים״

דף הבית >> מה תפקידו של קבלן שיפוצים
 

מה תפקידו של קבלן שיפוצים ומדוע הוא חשוב לתהליך?

מהו התפקיד של קבלן שיפוצים? האם אפשר לוותר על הקבלן ולהסתפק בשיפוצניק? ומהם הקריטריונים לבחירת הקבלן?
קבלן שיפוצים הוא בעל מקצוע שלמד את התחום ורשאי לבצע עבודות שיפוץ ופיקוח. הקבלן מביא איתו לשטח עובדים שכל אחד יכול לבצע את העבודה שהוכשר לעשות ועליו לבדוק כי העבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר ולתאם בין הגורמים השונים.

הצורך בקבלן בהליך השיפוץ

אחת השאלות שייתכן שעולות אצלך לפני התחלת תהליך השיפוץ היא האם יש לך צורך לקחת גם קבלן שיפוצים בנוסף לאנשי המקצוע השונים או האם עדיף להסתפק בשיפוצניק. בהתאם לתוצאה ולתהליך שברצונך לעבור עלייך להחליט אלו אנשי מקצוע יהיו אצלך.
שיפוצניק יוכל לבצע עבודות שונות בבית וזאת בהתאם להכשרה שלו. ייתכן שהוא מכיר את עבודות הגבס או האינסטלציה, אך לצורך שאר העבודות כמו החשמל, התקנת מזגן, שינוי המטבח ועוד, יהיה עלייך להביא אנשי מקצוע אחרים. אם המטרה שלך היא ליהנות מהליך חלק, תיאום בין אנשי המקצוע השונים ואחריות לתוצאה התואמת את התכנון, קבלן שיפוצים יהיה איש המקצוע הנכון ביותר עבורך.

קריטריונים בבחירת קבלן שיפוצים:

·         הסמכה – קבלן שיפוצים צריך להיות בעל הכשרה ובאפשרותך לברר היכן למד את התחום וכמה זמן ערכו הלימודים.
·         ניסיון קודם – גם באתר האינטרנט אפשר לראות את העבודות של הקבלן ולבחירתך, ניתן לבקש גם טלפונים של לקוחות ממליצים.
·         ביטוח – על הקבלן להחזיק בביטוח עצמי ולדאוג לכך שלכל עובד שייכנס לביתך יהיה ביטוח עבודה.
·         הסכם – על הקבלן לערוך הסכם מולך. בהסכם זה יופיעו כל הפרטים החשובים ובהם: כיצד תתבצע העבודה, מהי מדיניות התשלומים, איזה ביטוח יש לקבלן, מהי האחריות שתוענק לך על העבודה ומהו התפקיד המדויק של הקבלן. ההסכם אמור לשרת אותך ואת הקבלן ואם הוא מתאים לציפיותייך, זהו סימן חיובי.

שאול בנימין – נעים מאוד - אשמח לעמוד לרשותך

את הניסיון העשיר שצברתי מאז שנת 1995 אשמח להעמיד לרשות פרויקט השיפוץ של הבית שלך. הליך השיפוץ בביתך יכול להתבצע במקצועיות תוך עמידה בלוחות הזמנים שייקבעו מראש ומענה לכל שאלה לאורך כל הדרך. לשאלות, תיק עבודות ותיאום פגישה עם קבלן שיפוצים ובניה שאול בנימין, זה הזמן ליצור קשר.
 
 
גם אתה רוצה לצאת  מרוצה?חייג עכשיו ! 052-6357702