052-6357702

השיפוץ שלך מתחיל כאן

הצטרף למאות לקוחות מרוצים שקיבלו  שיפוץ איכותי במחיר תחרותי ,מלאו  את  הטופס וניצור עימכם קשר להצעות מישתלמות ותחרותיות.

 

״בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת, וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן,וּבְדַעַת חֲדָרִים יִמָּלְאוּ  כָּל הוֹן יָקָר וְנָעִים״

דף הבית >> קבלן שיפוצים או שיפוצניק?
 

קבלן שיפוצים או שיפוצניק – מה עדיף?

מה ההבדל בין קבלן שיפוצים ושיפוצניק? למה עדיף להזמין איש מקצוע שרשום בפנקס הקבלנים? מה בודקים לפני שמתחילים את השיפוץ?

קבלן שיפוצים מורשה אמור להיות רשום בפנקס הקבלנים ולקבל סיווג שעולה בקנה אחד עם ההכשרה שלו. לעומת זאת, שיפוצניק הוא איש מקצוע כללי בלי סיווג ספציפי. ההבדלים בין קבלני שיפוצים ושיפוצניקים גדול מכפי שנהוג לחשוב והוא יכול להשפיע באופן ישיר על שביעות הרצון שלך מהשיפוץ. כמו כן, יש לקחת בחשבון את ההשקעה הכספית הגבוהה בשיפוץ ולבחור מלכתחילה את אנשי המקצוע הנכונים לטובת המשימה. 

קבלן שיפוצים שישמור לך על הבית

שאול בנימין הוא קבלן שיפוצים מורשה, מוסמך ומיומן שיעשה הכל כדי לשמור לך על הבית. עם שאול בנימין כבר לא צריך לדאוג מפני חריגה ממסגרת התקציב או לוח הזמנים. לשאול בנימין יש את הניסיון הנדרש כדי לבצע את השיפוץ על הצד הטוב ביותר ובלי שתצטרך לשאת בהוצאות מיותרות.

היתרונות של קבלן רשום

קבלן שיפוצים שרשום בפנקס הקבלנים מחויב לסטנדרטים מסוימים של בקרת איכות ומקצועיות. הוא נמצא תחת פיקוח, עובר הסמכות ייעודיות ורשאי לבצע מגוון רחב של שירותי שיפוצים ושירותים נלווים. מנגד, אנשי מקצוע שמגדירים את עצמם כקבלני שיפוצים בלי להיות רשומים בפנקס הקבלנים צריכים להדליק אצלך נורה אדומה.

שלבים בדרך לשיפוץ

השלב הראשון בהזמנת קבלן שיפוצים הוא בדיקה מול אתר האינטרנט של משרד הבינוי והשיכון. באתר ניתן להזין את שמו של בעל המקצוע ולגלות האם הוא קבלן רשום. בשלב השני יוצרים קשר עם קבלן שיפוצים, מתאמים מול פגישת היכרות לא מחייבת ומקבלים הצעת מחיר. בשלב השלישי מחליטים מתי להתחיל את השיפוץ ומציבים יעדים מדידים. במקביל, כדאי להתעקש על קבלן שעובד עם חומרים בעלי תו תקן ישראלי סוג א' בלבד.

אין לך סיבה להתפשר

עם שאול בנימין לא צריך להתפשר על איכות השיפוץ בשביל לעמוד בתקציב מסוים. לשאול בנימין יש רישיון והסמכה של קבלן שיפוצים ומאחוריו עשרות לקוחות ממליצים ומרוצים. בנוסף, הזמנת קבלן שיפוצים כמו שאול בנימין תחסוך לך זמן, מאמץ וכסף.