052-6357702

השיפוץ שלך מתחיל כאן

הצטרף למאות לקוחות מרוצים שקיבלו  שיפוץ איכותי במחיר תחרותי ,מלאו  את  הטופס וניצור עימכם קשר להצעות מישתלמות ותחרותיות.

 

״בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת, וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן,וּבְדַעַת חֲדָרִים יִמָּלְאוּ  כָּל הוֹן יָקָר וְנָעִים״

דף הבית >> קבלן שיפוצים בבנייני מגורים משותפים
 

קבלן שיפוצים בבנייני מגורים משותפים

מה ההבדל בין שיפוץ בית פרטי לבין שיפוץ דירה במבני קומות ובתים משותפים? לפי מה בוחרים קבלן שיפוצים? למה משתלם להשקיע בשיפוץ?

קבלן שיפוצים יכול להציע מגוון רחב של שירותים לבעלי בתים ודירות. מלבד שיפוץ בתים מתמחה קבלן מוסמך בשיפוץ משרדים, מוסדות ומפעלים ובמידת הצורך גם בשיפוץ חנויות, מסעדות ובתי קפה. אפשר להתייעץ איתו לגבי עבודות בנייה בפיקוח מהנדס ולפנות אליו לפני הגשת בקשה להיתר שינוי המבנה והבנייה. עם זאת, צריך לקחת בחשבון את ההבדל בין העבודה של קבלן שיפוצים בבנייני מגורים לבין אופי העבודה בבית פרטי.

אישורי דיירים ועמידה בלוח זמנים

בעלי בתים פרטיים וצמודי קרקע יכולים להחליט על דעת עצמם לפנות לעירייה ולבקש היתרים ואישורים לצורך עבודה משותפת מול קבלן שיפוצים. מנגד, מי שגר במבני קומות ובתים משותפים צריך לקבל את אישור שאר דיירי הבניין. קבלת האישור כרוכה לעיתים במפגש משותף בין הלקוח, השכנים והקבלן עצמו. נוסף על כך, יש לוודא בחירה בקבלן שיפוצים אמין שמתחייב לעמידה בלוח זמנים ולא פוגע במערכת היחסים בין הדיירים.

המלצות על קבלן שיפוצים

הדרך הנכונה לבחור קבלן שיפוצים היא לפי המלצות של לקוחות קודמים. אפשר להתייעץ עם חברים, קרובים ובני משפחה ולשאול גם את השכנים האם הם מכירים קבלן שיפוצים ספציפי מהאזור. במידת הצורך ניתן להיכנס לאתרי האינטרנט שעוסקים בתחום ולקרוא חוות דעת ברשתות החברתיות. השאיפה היא בכל מקרה לצמצם למינימום את הסיכון ולוודא שמדובר בקבלן שיודע לעבוד גם בבנייני מגורים משותפים.

החשיבות של שיפוץ דירות

בעלי דירות בבניינים משותפים לא צריכים לדאוג מהשיפוץ. אף על פי שמדובר כאמור בתהליך מורכב יותר בהשוואה לבתים פרטיים וצמודי קרקע, זו עדיין השקעה משתלמת. בעזרת השיפוץ ניתן להשביח את הנכס ולהפוך אותו לאטרקטיבי מאוד טרם השכרה או מכירה.

קבלן רשום במחיר תחרותי

קבלן שיפוצים רשום מרכז את כל עבודות הבנייה תחת קורת גג אחת ומתאים גם לפרויקטים מורכבים כמו שיפוץ דירות במבני מגורים משותפים. כדאי לתת עדיפות לקבלן כזה וכך לחסוך חלק ניכר מעוגמת הנפש וההוצאות.