השיפוץ שלך מתחיל כאן

גם אתה רוצה שיפוץ איכותי  במחיר תחרותי ?

שאול בנימין – קבלן שיפוצים רשום לבניה והרחבת מבנים משנת 1995. במהלך שנות הפעילות בעבודות שיפוץ צבר שאול  בנימין ידע,ניסיון ומוניטין רב,והוא ידוע בזכות איכות עבודות הבנייה והשיפוצים,עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו ומתן שירות ברמה גבוהה וללא פשרות.  שאול  בנימין  שמח  להעניק לכל לקוח שירות אישי ומסור, המתבטא בזיהוי ואיתור צרכים, הקשבה לחלומות עיצוב, ייעוץ מקצועי, ליווי ומתן המלצות ופתרונות לכל בקשה ופניה,על מנת להבטיח בניה ושיפוץ בית חלומות איכותי בהתאם לכל הדרישות הכתובות בחוק, בעל חוזק, יציבות ויופי לאורך שנים רבות לשביעות רצון הלקוחות.

קבלן שיפוצים-שאול בנימין

052-6357702
חייגו לשאול : 052-6357702
phone, phone, contact, telephone, support, call

 

״בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת, וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן,וּבְדַעַת חֲדָרִים יִמָּלְאוּ  כָּל הוֹן יָקָר וְנָעִים״

דף הבית >> קבלן שיפוצים כיצד בוחרים
 
קבלן שיפוצים – כיצד בוחרים?
כיצד בוחרים קבלן שיפוצים? לאילו פרמטרים יש להתייחס כשמחפשים קבלן שיפוצים?מתכננים לשפץ את הנכסבקרוב? אם כן, אתם וודאי יודעים שמדובר במשימה מאתגרת ולא פשוטה, המצריכה פנייה אל בעל מקצוע: קבלן שיפוצים המתמחה בתחום.
שיפוץ הבית או המשרד עשוי להתייחס לפרמטרים שונים, הקשורים אל המבנה ואל המערכות הקשורות בו. על השיפוץ להיות יסודי, מקצועי ומותאם לתנאי השטח וכן כזה המספק מענה מדויק לדיירים עצמם, ללקוחות.
בחירת קבלן שיפוצים באופן חכם
במסגרת החיפוש אחר קבלן שיפוצים, ישנן נקודות שלא מומלץ לדלג עליהן ואם נבחן את הנקודות העיקריות אזי כדאי להתעכב בעת בחירת הקבלן על הקריטריונים הבאים:
  1. ניסיון – שיפוץ הבית או כל מבנה כלשהו מצריך יכולת מקצועית ברמה גבוהה, אך בעיקר ניסיון בתחום. קבלן שיפוצים מנוסה, כזה שהתנסה בעבר בעבודות שיפוץ מסוגים שונים יוכל להתמודד בהצלחה עם כל אתגר ולהשיג את התוצאות הרצויות. ככל שהקבלן שבחרתם מנוסה יותר, כך סביר שהוא כבר נתקל במהלך הדרך בלא מעט אתגרים שונים שלימדו אותו על המקצוע וגם אפשרו לו להתנסות וללמוד על התחום לא מעט.
  2. התמחות – חשוב לבדוק האם הקבלן מתמחה, למשל, בשיפוץ של חדרי רחצה ושירותים, או שאולי מתמחה דווקא בשיפוץ של מרפסות? האם זהו קבלן שיפוצים אשר ביכולתו אכן לספק עבורכם שיפוץ כללי לכל אזור בבית, וגם במקביל פתרונות שונים המותאמים לצרכים העכשוויים שלכם? רצוי לבדוק מול הקבלן במה הוא מתמחה ולוודא שאכן יוכל לספק את שירותי השיפוץ הנדרשים.
  3. הקשבה וכימיה – על קבלן השיפוצים הנבחר להיות קשוב ללקוחותיו. להבין במה הם מעוניינים ולזהות גם את צרכיהם, גם אם לא תמיד נאמרים בקול. חשוב שתהיה כימיה טובה איתו, שהוא יהיה קשוב ומבין, מסוגל לקרוא בין השורות ולתרגם זאת למעשים. פגישה מקדימה עם הקבלן, ובעיקר פנים-מול-פנים, היא הדרך הטובה ביותר לתהות על קנקנו ולבדוק את מידת הכימיה שנוצרת איתו. לצורך כך שיחת טלפון איננה מספיקה וחשוב לבצע את הפגישה לפני תחילת העבודה, לפני שיוצאים לדרך.
פתרונות מקצועיים לכל דורש
אני שאול בנימין - קבלן שיפוציםהמתמחה בשיפוצים למעלה מ – 20 שנה. אני מציע לכם פתרונות בהתאמה מלאה, ניסיון רב מאד בתחום השיפוצים, עמידה בלוח הזמנים ובעיקר הקשבה לצרכיכם. אתם מוזמנים לפנות אלי עוד היום, לטלפון 072-336-1149 - אשמח לשמוע מכם.
 
 
 
 
גם אתה רוצה לצאת  מרוצה?חייג עכשיו ! 052-6357702