השיפוץ שלך מתחיל כאן

גם אתה רוצה שיפוץ איכותי  במחיר תחרותי ?

שאול בנימין – קבלן שיפוצים רשום לבניה והרחבת מבנים משנת 1995. במהלך שנות הפעילות בעבודות שיפוץ צבר שאול  בנימין ידע,ניסיון ומוניטין רב,והוא ידוע בזכות איכות עבודות הבנייה והשיפוצים,עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו ומתן שירות ברמה גבוהה וללא פשרות.  שאול  בנימין  שמח  להעניק לכל לקוח שירות אישי ומסור, המתבטא בזיהוי ואיתור צרכים, הקשבה לחלומות עיצוב, ייעוץ מקצועי, ליווי ומתן המלצות ופתרונות לכל בקשה ופניה,על מנת להבטיח בניה ושיפוץ בית חלומות איכותי בהתאם לכל הדרישות הכתובות בחוק, בעל חוזק, יציבות ויופי לאורך שנים רבות לשביעות רצון הלקוחות.

קבלן שיפוצים-שאול בנימין

052-6357702
חייגו לשאול : 052-6357702
phone, phone, contact, telephone, support, call

 

״בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת, וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן,וּבְדַעַת חֲדָרִים יִמָּלְאוּ  כָּל הוֹן יָקָר וְנָעִים״

דף הבית >> קבלן שיפוצים לבניה ירוקה
 

קבלן שיפוצים לבניה ירוקה

מהי בניה ירוקה? איך משלבים עקרונות של בניה ירוקה בשיפוץ בית קיים? מה התפקיד של קבלן שיפוצים בבניה ירוקה?

בניה ירוקה מייצגת גישה מערכתית שמטרתה לחסוך אנרגיה, מים וחומרי גלם בבתים פרטיים ובמבנים נוספים. היישום של הגישה מתחיל בתכנון מקיף של הבנייה וכולל תפעול בניינים באמצעות אסטרטגיות מיוחדות כמו בידוד תרמי, ניצול מסה תרמית ותכנון יעיל וחסכוני של שטח הבית. בניה ירוקה חוסכת בהוצאות אחזקה ועוזרת לשמור על איכות הסביבה. עם זאת, לא כל קבלן שיפוצים מתמחה בבניה ירוקה וכדאי לברר מראש על ניסיון ומיומנות.

קבלן שיפוצים שחוסך לך כסף

שאול בנימין הוא קבלן שיפוצים רשום שמופיע בפנקס הקבלנים ומתמחה בבניה ירוקה. עם שאול בנימין אפשר לרכז את כל עבודות השיפוץ תחת קורת גג אחת, לחסוך כסף ולעמוד בלוח זמנים. שאול בנימין מתחייב עבורך לרמת גימור גבוהה ללא פשרות ויש לו ניסיון מוכח של עשרות שנים בפרויקטים דומים.

שילוב בניה ירוקה בשיפוץ בתים ודירות

בעלי בתים צריכים לבחור קבלן שיפוצים שמתמחה בבניה ירוקה כדי לשלב את העקרונות הנכונים לחיסכון אנרגטי. התפקיד של קבלן שיפוצים הוא ליצור סביבת שהייה בריאה ונוחה ולעשות הכל כדי להימנע מפגיעה במשאבים טבעיים מתכלים ובפגיעה באיכות הסביבה. מבחינת בעל הבית, השילוב של בניה ירוקה דורש גם התייחסות לעלויות הקמה, תפעול ותחזוקה בטווח הרחוק.

תפקיד הקבלן בבניה ירוקה

קבלן שיפוצים נדרש להציב את האינטרס של בעל הבית בראש סדר העדיפויות. כך הוא יכול להשתמש בחומרי בנייה ידידותיים לסביבה ובחומרים ממוחזרים מסוג א'. בנוסף, קבלן שרוצה לשלב עקרונות של בניה ירוקה בשיפוץ בתים ודירות יכול לנצל מי נגר עילי להשקיה, למזער היקף של עבודות עפר וכמובן להשתמש באביזרים חוסכי מים ואנרגיה.

הדור הבא של שיפוץ בתים

שאול בנימין מייצג את הדור הבא של עקרונות הבנייה ומציע גם לך להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים. ההתמחות בבניה ירוקה תחסוך לך כסף ותעלה את הערך של הנכס בעשרות אחוזים. כמו כן, אפשר להשאיר פרטים באתר הרשמי ולתאם בהקדם פגישה עם קבלן שיפוצים מנוסה ואמין.

 
 
גם אתה רוצה לצאת  מרוצה?חייג עכשיו ! 052-6357702