052-6357702

השיפוץ שלך מתחיל כאן

הצטרף למאות לקוחות מרוצים שקיבלו  שיפוץ איכותי במחיר תחרותי ,מלאו  את  הטופס וניצור עימכם קשר להצעות מישתלמות ותחרותיות.

 

״בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת, וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן,וּבְדַעַת חֲדָרִים יִמָּלְאוּ  כָּל הוֹן יָקָר וְנָעִים״

דף הבית >> קבלן שיפוצים לבניה ירוקה
 

קבלן שיפוצים לבניה ירוקה

מהי בניה ירוקה? איך משלבים עקרונות של בניה ירוקה בשיפוץ בית קיים? מה התפקיד של קבלן שיפוצים בבניה ירוקה?

בניה ירוקה מייצגת גישה מערכתית שמטרתה לחסוך אנרגיה, מים וחומרי גלם בבתים פרטיים ובמבנים נוספים. היישום של הגישה מתחיל בתכנון מקיף של הבנייה וכולל תפעול בניינים באמצעות אסטרטגיות מיוחדות כמו בידוד תרמי, ניצול מסה תרמית ותכנון יעיל וחסכוני של שטח הבית. בניה ירוקה חוסכת בהוצאות אחזקה ועוזרת לשמור על איכות הסביבה. עם זאת, לא כל קבלן שיפוצים מתמחה בבניה ירוקה וכדאי לברר מראש על ניסיון ומיומנות.

קבלן שיפוצים שחוסך לך כסף

שאול בנימין הוא קבלן שיפוצים רשום שמופיע בפנקס הקבלנים ומתמחה בבניה ירוקה. עם שאול בנימין אפשר לרכז את כל עבודות השיפוץ תחת קורת גג אחת, לחסוך כסף ולעמוד בלוח זמנים. שאול בנימין מתחייב עבורך לרמת גימור גבוהה ללא פשרות ויש לו ניסיון מוכח של עשרות שנים בפרויקטים דומים.

שילוב בניה ירוקה בשיפוץ בתים ודירות

בעלי בתים צריכים לבחור קבלן שיפוצים שמתמחה בבניה ירוקה כדי לשלב את העקרונות הנכונים לחיסכון אנרגטי. התפקיד של קבלן שיפוצים הוא ליצור סביבת שהייה בריאה ונוחה ולעשות הכל כדי להימנע מפגיעה במשאבים טבעיים מתכלים ובפגיעה באיכות הסביבה. מבחינת בעל הבית, השילוב של בניה ירוקה דורש גם התייחסות לעלויות הקמה, תפעול ותחזוקה בטווח הרחוק.

תפקיד הקבלן בבניה ירוקה

קבלן שיפוצים נדרש להציב את האינטרס של בעל הבית בראש סדר העדיפויות. כך הוא יכול להשתמש בחומרי בנייה ידידותיים לסביבה ובחומרים ממוחזרים מסוג א'. בנוסף, קבלן שרוצה לשלב עקרונות של בניה ירוקה בשיפוץ בתים ודירות יכול לנצל מי נגר עילי להשקיה, למזער היקף של עבודות עפר וכמובן להשתמש באביזרים חוסכי מים ואנרגיה.

הדור הבא של שיפוץ בתים

שאול בנימין מייצג את הדור הבא של עקרונות הבנייה ומציע גם לך להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים. ההתמחות בבניה ירוקה תחסוך לך כסף ותעלה את הערך של הנכס בעשרות אחוזים. כמו כן, אפשר להשאיר פרטים באתר הרשמי ולתאם בהקדם פגישה עם קבלן שיפוצים מנוסה ואמין.