השיפוץ שלך מתחיל כאן

גם אתה רוצה שיפוץ איכותי  במחיר תחרותי ?

שאול בנימין – קבלן שיפוצים רשום לבניה והרחבת מבנים משנת 1995. במהלך שנות הפעילות בעבודות שיפוץ צבר שאול  בנימין ידע,ניסיון ומוניטין רב,והוא ידוע בזכות איכות עבודות הבנייה והשיפוצים,עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו ומתן שירות ברמה גבוהה וללא פשרות.  שאול  בנימין  שמח  להעניק לכל לקוח שירות אישי ומסור, המתבטא בזיהוי ואיתור צרכים, הקשבה לחלומות עיצוב, ייעוץ מקצועי, ליווי ומתן המלצות ופתרונות לכל בקשה ופניה,על מנת להבטיח בניה ושיפוץ בית חלומות איכותי בהתאם לכל הדרישות הכתובות בחוק, בעל חוזק, יציבות ויופי לאורך שנים רבות לשביעות רצון הלקוחות.

קבלן שיפוצים-שאול בנימין

052-6357702
חייגו לשאול : 052-6357702
phone, phone, contact, telephone, support, call

 

״בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת, וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן,וּבְדַעַת חֲדָרִים יִמָּלְאוּ  כָּל הוֹן יָקָר וְנָעִים״

דף הבית >> קבלן שיפוצים מה תפקידו ואלו מגבלות חלות עליו
 

קבלן שיפוצים – מה תפקידו ואלו מגבלות החלות עליו?

מהם התפקידים של קבלן שיפוצים? אלו עבודות קבלן שיפוצים לא יכול לבצע? וכיצד מתנהל התהליך מול הקבלן במהלך הפרויקט?
קבלן שיפוצים נכנס לבית כדי להכניס את השינויים שיבקשו ממנו. לרוב, הקבלן יעבוד לפני תכניות ואם לא, כל הבקשות שלך יהיה מאוגדות בצורה מסודרת וזאת לאחר התייעצות משותפת וקבלת חוות דעת ממנו (אם ברצונך לקבל אחת כזו).

מהי האחריות של קבלן שיפוצים

הקבלן יכול לבצע עבודות שיפוץ מגוונות. השיפוץ יכול להיות "קטן" כמו שינוי חדר הרחצה והוא יכול להיות "גדול" ולכלול שינוי המרחב ויצירת חלוקה חדשה של הבית. אין זה משנה מה גודל ומה מורכבות הפרויקט, קבלן בעל ניסיון יוכל לבצע את העבודה ולתכנן אותה כך שיעמוד בלוח הזמנים שהוגדר מראש.
קבלן שיפוצים הוא בעל מקצוע שלמד את התחום והוא יביא את האנשים הנכונים לביצוע כל עבודה, יתאם את הגעתם כך שהעבודה תתבצע בזמן וייקח אחריות על הביצוע. מבחינתך חשוב מאד לוודא בחוזה כי יש לו ביטוח ומהי האחריות שהקבלן מספק.

מה קבלן שיפוצים לא יכול לעשות

בהתאם לניסיון, לידע ולהכשרה אפשר לדעת מה יכול ומה לא יכול הקבלן לבצע. שאול בנימין בעל ניסיון עשיר בשיפוצים, בנייה ירוקה, בניית ממ"ד ועוד. את כל אלה הוא יוכל להציע כאשר ייתכן וקבלנים אחרים יהיו חסרי ניסיון ולא יוכלו לבצע את אותה העבודה.
כאן זה המקום להדגיש כי שלא כמו שיפוצניק אשר עושה את רוב העבודה בעצמו, הקבלן מביא איתו אנשי מקצוע שכל אחד מומחה בתחומו ודואג לכך שכל אחד מהם יבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ותוך סנכרון מושלם שיאפשר לך לחזור לשגרת החיים במהירות האפשרית ובלי לוותר על האיכות.

התהליך המשותף

מתוך ניסיון עשיר, ההבנה החשובה היא כי כל הליך שיפוץ הוא הליך משותף. זו הסיבה שהליווי אותו מעניק שאול בנימין מתחיל בשלב התכנון ובדיקת היתכנות חלומותייך, הקשר נמשך לאורך כל הדרך ולאחר סיום העבודה ביכולתך תמיד לפנות בשאלות נוספות.
אם בכוונתך לצאת לדרך ולשנות את מראה ביתך, זה הזמן ליצור קשר עם שאול בנימין, קבלן שיפוצים מומחה ובעל ניסיון עשיר.
 
 
גם אתה רוצה לצאת  מרוצה?חייג עכשיו ! 052-6357702