052-6357702

השיפוץ שלך מתחיל כאן

הצטרף למאות לקוחות מרוצים שקיבלו  שיפוץ איכותי במחיר תחרותי ,מלאו  את  הטופס וניצור עימכם קשר להצעות מישתלמות ותחרותיות.

 

״בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת, וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן,וּבְדַעַת חֲדָרִים יִמָּלְאוּ  כָּל הוֹן יָקָר וְנָעִים״

דף הבית >> קבלן שיפוצים מה תפקידו ואלו מגבלות חלות עליו
 

קבלן שיפוצים – מה תפקידו ואלו מגבלות החלות עליו?

מהם התפקידים של קבלן שיפוצים? אלו עבודות קבלן שיפוצים לא יכול לבצע? וכיצד מתנהל התהליך מול הקבלן במהלך הפרויקט?
קבלן שיפוצים נכנס לבית כדי להכניס את השינויים שיבקשו ממנו. לרוב, הקבלן יעבוד לפני תכניות ואם לא, כל הבקשות שלך יהיה מאוגדות בצורה מסודרת וזאת לאחר התייעצות משותפת וקבלת חוות דעת ממנו (אם ברצונך לקבל אחת כזו).

מהי האחריות של קבלן שיפוצים

הקבלן יכול לבצע עבודות שיפוץ מגוונות. השיפוץ יכול להיות "קטן" כמו שינוי חדר הרחצה והוא יכול להיות "גדול" ולכלול שינוי המרחב ויצירת חלוקה חדשה של הבית. אין זה משנה מה גודל ומה מורכבות הפרויקט, קבלן בעל ניסיון יוכל לבצע את העבודה ולתכנן אותה כך שיעמוד בלוח הזמנים שהוגדר מראש.
קבלן שיפוצים הוא בעל מקצוע שלמד את התחום והוא יביא את האנשים הנכונים לביצוע כל עבודה, יתאם את הגעתם כך שהעבודה תתבצע בזמן וייקח אחריות על הביצוע. מבחינתך חשוב מאד לוודא בחוזה כי יש לו ביטוח ומהי האחריות שהקבלן מספק.

מה קבלן שיפוצים לא יכול לעשות

בהתאם לניסיון, לידע ולהכשרה אפשר לדעת מה יכול ומה לא יכול הקבלן לבצע. שאול בנימין בעל ניסיון עשיר בשיפוצים, בנייה ירוקה, בניית ממ"ד ועוד. את כל אלה הוא יוכל להציע כאשר ייתכן וקבלנים אחרים יהיו חסרי ניסיון ולא יוכלו לבצע את אותה העבודה.
כאן זה המקום להדגיש כי שלא כמו שיפוצניק אשר עושה את רוב העבודה בעצמו, הקבלן מביא איתו אנשי מקצוע שכל אחד מומחה בתחומו ודואג לכך שכל אחד מהם יבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ותוך סנכרון מושלם שיאפשר לך לחזור לשגרת החיים במהירות האפשרית ובלי לוותר על האיכות.

התהליך המשותף

מתוך ניסיון עשיר, ההבנה החשובה היא כי כל הליך שיפוץ הוא הליך משותף. זו הסיבה שהליווי אותו מעניק שאול בנימין מתחיל בשלב התכנון ובדיקת היתכנות חלומותייך, הקשר נמשך לאורך כל הדרך ולאחר סיום העבודה ביכולתך תמיד לפנות בשאלות נוספות.
אם בכוונתך לצאת לדרך ולשנות את מראה ביתך, זה הזמן ליצור קשר עם שאול בנימין, קבלן שיפוצים מומחה ובעל ניסיון עשיר.