052-6357702

השיפוץ שלך מתחיל כאן

הצטרף למאות לקוחות מרוצים שקיבלו  שיפוץ איכותי במחיר תחרותי ,מלאו  את  הטופס וניצור עימכם קשר להצעות מישתלמות ותחרותיות.

 

״בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת, וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן,וּבְדַעַת חֲדָרִים יִמָּלְאוּ  כָּל הוֹן יָקָר וְנָעִים״

דף הבית >> קבלן שיפוצים
 
שיפוצים
ענף השיפוצים מתחלק ל"טוב" ולרע". החלק הטוב מבחינת הלקוחות הוא התוצר הסופי שניתן לראות לאחר השיפוץ (בימינו ניתן להציץ לגבי תוצאת העבודה באמצעות מערכות תלת ממדיות מתקדמות) ומאפשר לכם לחיות באווירה נעימה עם העיצוב המתאים שבחרתם. והחלק הרע? רבים רואים בתהליך השיפוץ עצמו כמטרד: זמן העבודה והרעשים השונים במהלך השיפוץ. כיצד לערוך את השיפוץ המושלם?
כך תבחרו את השיפוצניק שיבצע עבורכם את העבודה!
עמידה בלוח זמנים.
כפי שהזכרנו בתחילת המאמר, זמן העבודה לרוב מהווה כ"מטרד" עבור הלקוחות. עבודות שיפוצים גורמות לרעש במבנה ולרוב גם ללכלוך ברחבי הבית. על מנת להקל עליכם בתהליך העבודה הדבר החשוב ביותר מצדו של איש השיפוצים הוא לעמוד בלוחות הזמנים שנקבעים מראש. קבלן שיפוצים מנוסה, מעריך את זמן העבודה ומתריע גם על "זמן רזרבה" על מנת לעמוד בזמנים. שקלו להוסיף לחוזה סעיף המציין את לוחות הזמנים לעבודה.
< >
כולנו חוששים להשאיר בביתנו אנשים זרים וכולנו מפחדים שמא יעלם אחד מהחפצים יקרי הערך. על מנת להסיר מכם את החשש, בחנו את המלצות הגולשים על איש השיפוצים שהזמנתם. בשל הסטיגמה ועל מנת שלא יהיו אי הבנות, אנו ממליצים לכם לקחת אתכם את החפצים היקרי ערך או לערוך רשימה של ציוד.< >
סעיף שמרבית הלקוחות אינם לוקחים בחשבון. נושא הביטוח לצערנו הרוב מגלים את חשיבותו רק לאחר מקרה. גם בתהליך השיפוצים, בדיוק כמו בכביש ובכל מקום אחר, וודאו כי לאיש השיפוצים יש ביטוח קבלנים התקף לזמן העבודה וביטוח צד ג'. הבדיקה הקצרה הזו עשויה לחסוך לכם כל כך הרבה כאב ראש בעתיד.ניסיון וחוות דעת.
האינטרנט בעולם המודרני מאפשר לנו לקבל מידע כמעט על כל אדם בעולם. במיוחד אם הזמנתם את איש המקצוע דרך אחד מאתרי האינטרנט או האינדקסים המאגדים רשימת בעלי מקצוע, בדקו את המלצות הגולשים או חוות הדעת של לקוחות קודמים.
כל מה שרציתם לדעת על שיפוצים
אנו מזמינים אתכם לגלוש באתר האינטרנט שלנו ולקרוא את המאמרים השונים שיסייעו לכם לבחור באיש השיפוצים המתאים ביותר עבור ביתכם!