השיפוץ שלך מתחיל כאן

גם אתה רוצה שיפוץ איכותי  במחיר תחרותי ?

שאול בנימין – קבלן שיפוצים רשום לבניה והרחבת מבנים משנת 1995. במהלך שנות הפעילות בעבודות שיפוץ צבר שאול  בנימין ידע,ניסיון ומוניטין רב,והוא ידוע בזכות איכות עבודות הבנייה והשיפוצים,עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו ומתן שירות ברמה גבוהה וללא פשרות.  שאול  בנימין  שמח  להעניק לכל לקוח שירות אישי ומסור, המתבטא בזיהוי ואיתור צרכים, הקשבה לחלומות עיצוב, ייעוץ מקצועי, ליווי ומתן המלצות ופתרונות לכל בקשה ופניה,על מנת להבטיח בניה ושיפוץ בית חלומות איכותי בהתאם לכל הדרישות הכתובות בחוק, בעל חוזק, יציבות ויופי לאורך שנים רבות לשביעות רצון הלקוחות.

קבלן שיפוצים-שאול בנימין

052-6357702
חייגו לשאול : 052-6357702
phone, phone, contact, telephone, support, call

 

״בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת, וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן,וּבְדַעַת חֲדָרִים יִמָּלְאוּ  כָּל הוֹן יָקָר וְנָעִים״

דף הבית >> שיפוצים בבית טיפים להצלחה בתהליך
 

שיפוצים בבית – טיפים להצלחה בתהליך

מדוע חשוב לתכנן את השיפוץ? מתי זה הזמן הנכון להתחיל בשיפוץ? כמה זמן אורך התהליך? כיצד אפשר לבחור קבלן שיפוצים?
אם הסתכלת על הבית שלך והגעת למסקנה שהוא חייב לעבור שינוי, עלייך לחשוב מה בדיוק צריך לשנות בו. ייתכן שגודל החדרים מפריע לך, שהמטבח סגור או פתוח מדי וייתכן שיש לך צורך אמתי לטפל במערכות הבסיסיות של הבית כמו המים והחשמל. כל אלה ניתנים לשינוי בשיפוץ וכדי שהקבלן יוכל לבצע את העבודה כראוי חשוב מאד לבצע תכנון מקדים.

הזמן הנכון לבצע שיפוץ

מדינת ישראל מאופיינת כאזור בו כל השנה ניתן לעשות שינויים בבית. כמובן, אפשר לראות כי יותר אנשים מעוניינים לבצע שיפוצים לקראת החגים ולנצל חופשות שהם לא בבית כדי שהשינוי יתבצע ללא הפרעה, אך כדאי לדעת שהזמן הטוב ביותר לעשות את השינוי הוא הזמן המתאים לך. הקבלן יעמוד לרשותך בכל עונה.

אורך השיפוץ

אחת השאלות הנפוצות על שיפוצים הוא כמה זמן לוקח כל שיפוץ. התשובה לכך היא אף פעם לא אחת ויחידה והסיבה לכך נעוצה בתהליך. כל בית הוא מיוחד וכל דרישה היא ייחודית. בהתאם לבקשה שלך יוכל הקבלן להעריך כמה זמן ייקח לו לבצע את העבודה כאשר במסגרת החוזה חשוב שיהיה כתוב ומצוין בצורה ברורה מהו היום הראשון לעבודה ומתי היא תסתיים.
עלייך לדעת כי כל מקרה שיפוץ מיוחד ולכן בבירור על אודות הקבלן להתייעץ עם לקוחות ממליצים ולברר כי הוא אכן עמד בלוח הזמנים כפי שהוגדר מראש.

בעל המקצוע המתאים לביצוע שיפוצים

לפני התחלת השיפוץ עלייך לחשוב מי ינהל את התהליך. קבלן שיפוצים הוא מומחה בתחום שיהיה איתך בקשר לאורך כל הדרך, ידאג להביא בזמן המתאים את אנשי המקצוע וייקח את האחריות על העבודה.
ולבסוף, כדי למצוא קבלן שיפוצים שניתן לסמוך עליו, עלייך לבקש לראות תמונות של עבודות קודמות, לקבל מספרי טלפון של לקוחות ממליצים ולבחון כי התשלום על עבודת השיפוץ מתבצע רק בגמר כל שלב. בדרך זו תהיה לך אפשרות להבטיח שביעות רצון וחשוב לא פחות, שהעבודה תתבצע כראוי.
 
 
גם אתה רוצה לצאת  מרוצה?חייג עכשיו ! 052-6357702