השיפוץ שלך מתחיל כאן

גם אתה רוצה שיפוץ איכותי  במחיר תחרותי ?

שאול בנימין – קבלן שיפוצים רשום לבניה והרחבת מבנים משנת 1995. במהלך שנות הפעילות בעבודות שיפוץ צבר שאול  בנימין ידע,ניסיון ומוניטין רב,והוא ידוע בזכות איכות עבודות הבנייה והשיפוצים,עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו ומתן שירות ברמה גבוהה וללא פשרות.  שאול  בנימין  שמח  להעניק לכל לקוח שירות אישי ומסור, המתבטא בזיהוי ואיתור צרכים, הקשבה לחלומות עיצוב, ייעוץ מקצועי, ליווי ומתן המלצות ופתרונות לכל בקשה ופניה,על מנת להבטיח בניה ושיפוץ בית חלומות איכותי בהתאם לכל הדרישות הכתובות בחוק, בעל חוזק, יציבות ויופי לאורך שנים רבות לשביעות רצון הלקוחות.

קבלן שיפוצים-שאול בנימין

052-6357702
חייגו לשאול : 052-6357702
phone, phone, contact, telephone, support, call

 

״בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת, וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן,וּבְדַעַת חֲדָרִים יִמָּלְאוּ  כָּל הוֹן יָקָר וְנָעִים״

דף הבית >> שיפוצים
 

שיפוצים

מדי שנה רבים במדינת ישראל בוחרים "לרענן" את המראה של הבית ולהעניק אווירה חדשה לדיירים השונים. נושא השיפוצים משתכלל משנה לשנה ורבים נוהגים לשפץ בתדירות גבוהה יותר מאשר בעבר את ביתם ולהתאים אותו למראה המודרני בו הם מעוניינים. מגוון רחב של מחקרים שהתבצעו ברחבי העולם הציגו את הקשר הישיר בין התקשורת הביתית לבין תהליכי השיפוץ ויש שמעידים כי תהליך השיפוץ והתאמת העיצוב הכולל של הבית עשוי להשפיע על מצב הרוח של הדיירים במבנה.

תהליך שיפוצים לא בהכרח חייב להיות כל כך מורכב ו"מלוכלך" כפי שרבים ממהרים לדמיין, ולמעשה, באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ותהליכי עבודה מקצועיים ניתן לבצע את עבודת השיפוצים תוך מספר ימים ולעתים אפילו ביום אחד, הכל תלוי בהיקף השיפוץ.

כיצד להתכונן לשיפוץ?

לקראת כל תהליך שיפוץ אנו צריכים להתכונן בהתאם ולאו דווקא מבחינה נפשית או כספית. במידה וחשבתם על ריענון הבית ועיצוב כולל חדש, תוכלו לפנות לקבלן שיפוצים על מנת לקבל מגוון רעיונות שיוכלו להתאים לביתכם.

בשלב הראשוני מומלץ לגלוש במנוע החיפוש של Google ולצפות בדוגמאות שונות של שיפוצים שנערכו בבתים. תוכלו למצוא מגוון רחב של דוגמאות לסוגי שיפוצים שונים באתרים של קבלני שיפוצים, שם מציגים את תיק העבודות של הקבלן אשר ביצע לאורך השנים.

בשלב השני, לאחר שהתרשמתם ממספר עבודות, מומלץ לפנות לקבלן השיפוצים במטרה לקבל מידע נוסף אודות תהליך השיפוץ וייעוץ לגבי תהליך השיפוץ בביתכם. לאחר שהתרשמתם מקבלן השיפוצים בדקו את הרקע שלו בגוגל ואת הניסיון המקצועי שלו.
תוכלו לערוך "בדיקת מוניטין" במנוע החיפוש של
Google על מנת לבחון את אמינותו של קבלן השיפוצים בעבודותיו הקודמות אל מול הלקוחות לאורך השנים.

שאול בנימין – קבלן השיפוצים המוביל בישראל

אנו מזמינים אתכם להצטרף לשורת הלקוחות המרוצים לאורך השנים וליהנות משירות שיפוצים מקצועי ומדויק. קבלן שיפוצים הרשום בלשכת הקבלנים החל משנת 1995 ובעל הסמכות וניסיון רב בפרויקטים רבים ברחבי המדינה.

גלשו באתר האינטרנט שלנו, קראו את הטיפים השונים שיסייעו לכם בבחירת תהליך השיפוצים וסוג השיפוץ לביתכם והתקשרו לצורך ייעוץ או לצורך הצעת מחיר.

 
 
גם אתה רוצה לצאת  מרוצה?חייג עכשיו ! 052-6357702