השיפוץ שלך מתחיל כאן

גם אתה רוצה שיפוץ איכותי  במחיר תחרותי ?

שאול בנימין – קבלן שיפוצים רשום לבניה והרחבת מבנים משנת 1995. במהלך שנות הפעילות בעבודות שיפוץ צבר שאול  בנימין ידע,ניסיון ומוניטין רב,והוא ידוע בזכות איכות עבודות הבנייה והשיפוצים,עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו ומתן שירות ברמה גבוהה וללא פשרות.  שאול  בנימין  שמח  להעניק לכל לקוח שירות אישי ומסור, המתבטא בזיהוי ואיתור צרכים, הקשבה לחלומות עיצוב, ייעוץ מקצועי, ליווי ומתן המלצות ופתרונות לכל בקשה ופניה,על מנת להבטיח בניה ושיפוץ בית חלומות איכותי בהתאם לכל הדרישות הכתובות בחוק, בעל חוזק, יציבות ויופי לאורך שנים רבות לשביעות רצון הלקוחות.

קבלן שיפוצים-שאול בנימין

052-6357702
חייגו לשאול : 052-6357702
phone, phone, contact, telephone, support, call

 

״בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת, וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן,וּבְדַעַת חֲדָרִים יִמָּלְאוּ  כָּל הוֹן יָקָר וְנָעִים״

דף הבית >> שיפוצים
 
שיפוצים
"שיפוצים" – התחום שכל כך מפחיד את הישראלים בשנים האחרונות שנפגעו ממאות אלפי מקצוע שביצעו עבודה כושלת או רימו אותם במחיר. 90% מהישראלים ניגשים למנוע החיפוש של Google  בכדי למצוא את השיפוצניק הטוב ביותר. במאמר הבא נציג בפניכם כיצד לא להיפגע מקבלן השיפוצים וכיצד לבחור באדם הנכון שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.
איך לבחור קבלן שיפוצים?
  • < > אם יש תכונה אחת שהישראלים אלופים בה, היא להציג עצמם כ"מומחים". אם תפתחו את האינדקס של דפי זהב או כל אינדקס אחר, תיווכו לראות כמה מומחי שיפוצים מציעים את השירותים שלהם. השלב הראשון בבחירת המומחה שיבצע את עבודות השיפוצים בביתכם, הוא בחינת הניסיון של קבלן השיפוצים.

    אומרים כי "אין חכם כבעל ניסיון" וכשמדובר בשיפוצים, יש צורך בידיים מקצועיות ומנוסות שיבטיחו עבודה איכותית שתחזיק לאורך זמן ותתבצע על הצד הטוב ביותר.

    ההמלצות: אמנם עולם השירות מתחלק לרוב ללקוחות מרוצים ולקוחות שאינם שבעי רצון, אך קבלן שיפוצים אמין ומקצועי אשר במשך שנים ביצע עבודות איכותיות, הוא בעל שם – ועליכם למצוא את אותו אחד שיבצע עבורכם את העבודה.

     
  • < > על מנת להיות מרוצים בסוף התהליך השלב הראשוני שעליכם לעשות הוא לתכנן היטב, כיצד אתם מעוניינים שהעבודה תתבצע. תכנון מדויק של שלבי העבודה ותיאום הציפיות ביניכם לבין קבלן השיפוצים חשוב במיוחד.

    < > הדבר החשוב ביותר בתחום הנ"ל הוא אמינות, ואת אמינותו של איש המקצוע תוכלו לבחון בעזרת שלושת השלבים הקודמים ברשימה. בסופו של דבר, ככל הנראה אינכם מומחים בתחום השיפוצים ואינכם יכולים לדעת האם העבודה תחזיק לאורך זמן או לא. לכן, חשוב במיוחד לבחור בקבלן שיפוצים ובאנשי מקצוע אמינים בעלי המלצות, ניסיון אשר יקשיבו לדרישותיכם, יעמדו בהבטחותיהם ויבצעו את העבודה בצורה הטובה ביותר.
ההמלצות מדברות בעד עצמן...
אנו מזמינים אתכם לבקר באתר האינטרנט שלנו ולהתרשם מהעבודות השונות שביצענו לאורך השנים, מההמלצות הרבות שאספנו מלקוחות ומהסברים על האופן בו אנו עובדים. שירות נדיב, אמינות ושקיפות בזמן תהליך העבודה ומחירים הוגנים מובילים אותנו במהלך כל שנות עבודתנו.
 
 
גם אתה רוצה לצאת  מרוצה?חייג עכשיו ! 052-6357702