השיפוץ שלך מתחיל כאן

גם אתה רוצה שיפוץ איכותי  במחיר תחרותי ?

שאול בנימין – קבלן שיפוצים רשום לבניה והרחבת מבנים משנת 1995. במהלך שנות הפעילות בעבודות שיפוץ צבר שאול  בנימין ידע,ניסיון ומוניטין רב,והוא ידוע בזכות איכות עבודות הבנייה והשיפוצים,עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו ומתן שירות ברמה גבוהה וללא פשרות.  שאול  בנימין  שמח  להעניק לכל לקוח שירות אישי ומסור, המתבטא בזיהוי ואיתור צרכים, הקשבה לחלומות עיצוב, ייעוץ מקצועי, ליווי ומתן המלצות ופתרונות לכל בקשה ופניה,על מנת להבטיח בניה ושיפוץ בית חלומות איכותי בהתאם לכל הדרישות הכתובות בחוק, בעל חוזק, יציבות ויופי לאורך שנים רבות לשביעות רצון הלקוחות.

קבלן שיפוצים-שאול בנימין

052-6357702
חייגו לשאול : 052-6357702
phone, phone, contact, telephone, support, call

 

״בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת, וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן,וּבְדַעַת חֲדָרִים יִמָּלְאוּ  כָּל הוֹן יָקָר וְנָעִים״

דף הבית >> מאמרים
קבלן שיפוצים
FacebookGoogle+Twitter

מייל:sbiniamin21@gmail.com

מה עדיף, בנייה קונבנציונלית או קלה?

עם יוקר המחייה והדירות בישראל, רבים מנסים להוזיל עלויות ומחפשים אלטרנטיבות זולות יותר לשיטות בנייה קונבנציונלית "מסורתית". כיום יש פתיחות ונכונות רבה יותר לבניה בבנייה קלה לה יש יתרונות רבים. אך שום דבר לא מושלם - לכל אחת משיטות הבנייה יש חסרונות ויתרונות. לכל סיטואציה תתאים שיטת בנייה שונה ולכן "מה עדיף?" תלוי במצב ובצרכים שלכם.

יתרונות בנייה קונבנציונלית

הבנייה הקונבנציונלית מתאפיינת בכך שהיא מתבססת על שימוש בבטון מזוין אשר מהווה לחומר העיקרי ממנו מורכב שלד המבנה הקונבנציונלי. יחד עם השימוש בבטון מזוין בדרך כלל משתמשים גם בפלדה. בשיטה הקונבנציונלית הקירות עשויים מבלוקים בעובי של 20 ס"מ ורצפות הבטון תלויות בין קורות המבנה.

·         עמידות ופחות בלאי – מומחים רבים טוענים שהמבנים הקונבנציונליים יותר עמידים לאורך זמן מאשר המבנים הקלים. בנוסף, בבנייה הקונבנציונלית יש פחות בלאי, הדבר מקל על הדיירים בכך שהמבנה אינו מצריך טיפול רב ויותר קל לתחזוקה. בנוסף, הבנייה הקונבנציונלית נתפסת על ידי אנשים רבים כעמידה ביותר, דבר שמאוד מקל במידה ורוצים למכור את הבית ומהווה יתרון למוכרים.

·         שיטת בנייה פשוטה – שיטת הבנייה הקונבנציונלית היא פשוטה יחסית ותהליך הבנייה אינו דורש מקצועיות רבה, הבנייה יכולה להתבצע גם על ידי בעלי מקצוע הבקיאים במלאכה באופן בסיסי בלבד. אין צורך להשקיע מאמצים אנשי מקצוע מומחים ויקרים בעלי ניסיון רב בתחום.

·         גמישות ואפשרות לשינויים – עם בנייה קונבנציונלית ניתן במידה מסוימת להתאים כל מבנה לרצונות של הדיירים. יש גמישות תכנונית שמאפשרת למשל הוספת קירות מגבס וביצוע שינויים במבנה גם לאחר הקמתו באופן שיחסית אינו יקר ומסובך מדי, ולא דורש התערבות של מקצוענים או תכנון מיוחד.

·         ממ"ד – בשביל לבנות מרחב מוגן יש צורך במבנה קונבנציונלי המוחזק על ידי יסודות. כשבונים בית בשיטות בנייה קונבנציונלית, לא צריך להסתבך בעת בניית הממ"ד שכן שיטת הבנייה מותאמת לכך.

יתרונות בנייה קלה

הבנייה הקלה מתאפיינת בחומרי הגלם הרבים המשמשים בתהליך הבנייה, שהם בעיקר קירות גבס, זכוכית, אלומיניום, עץ וחומרים אחרים שאינם בטון.

·         תהליך בנייה מהיר – בבנייה הקלה מרבית המרכיבים של המבנה מגיעים לשטח כשהם כבר מוכנים ומורכבים, אין צורך להתעסק עם לבנים או ערבוב בטון. בעקבות כך, כמות העבודה הנדרשת מופחתת והזמן של הקמת המבנה מתקצר משמעותית.

·         עלויות נמוכות – העובדה שתהליך הבנייה הקלה מצריך פחות עובדים ופחות ימי עבודה, גם מנמיכה את עלויות הבנייה. הבנייה הפשוטה נובעת מכך שאלמנטים רבים מגיעים כבר מורכבים ומוכנים מהמפעל, וחלק גדול מהבית לא דורש הרכבה במקום בזמן הבנייה.

·         בידוד מעולה – החומרים מהם בונים בבנייה קלה הם בעלי תכונות בידוד מעולות. הבידוד שומר על האווירה בבית נעימה וממוזגת, מפחית את הצורך בחימום או קירור הבית ובכך מוביל לחיסכון בהוצאות.

·         שמירה על הסביבה – שיטת הבנייה הקלה ידידותית לסביבה ומזהמת אותה מעט מאוד יחסית לשיטות בנייה אחרות. הדבר נובע מתהליך הבנייה עצמו, העובדה שהבנייה היא מהירה ולא דורשת עבודה רבה, פסולת הבנייה המועטה ועוד.

מהו סדר העדיפויות שלכם?

במידה ואתם בעלי תקציב מוגבל למטרות הבנייה וצריכים שתהליך הבנייה יהיה מהיר- ככל הנראה הבנייה שתתאים לכם היא הבנייה הקלה. אך אם אתם מעמידים את העמידות של המבנה במקום הראשון וחשוב לכם שתוכלו לבצע בו שינויים בקלות יחסית, ייתכן ושווה לכם להשקיע כסף נוסף ולחכות זמן רב יותר עבור תהליך בנייה קונבנציונלית מקובל.

לקבלת פרטים נוספים והתייעצות עם בעל מקצוע, צרו קשר במספר 052-6357702 או השאירו פרטים ונחזור אליכם.

 

             גם אתה רוצה להיות מרוצה ? מלא פרטיך או  חייג 052-6357702 ! וקבל  הצעת  מחיר

מאמרים מיקצועיים

שיפוץ חדר אמבטיה – שלב אחר שלב

כיצד ניתן לתכנן שיפוץ חדר אמבטיה? על אלו שאלות יש לענות בעת התכנון? מה חשוב לשאול את קבלן השיפוצים כדי לבחור את האחד הנכון?
שיפוץ חדר אמבטיה הוא אחד מהשיפוצים הנפוצים ביותר. הסיבות לכך טמונות במערכות ישנות, בצרכים שיכולים להשתנות לאורך החיים וברצון לבצע שינוי מכל סיבה אישית אחרת. חדר האמבטיה הוא חדר קטן יחסית ויש בו אלמנטים רבים. יכולים להיות בו מקלחת או אמבטיה, אסלה, כיור יחיד או כפול וארון. לכל אילו מתווספות מערכות המים והחשמל שמחייבות שיפוץ רק עם בעלי מקצוע מומחים.

שיפוץ חדר אמבטיה – תכנון נכון בדרך להגשמת החלום

לפני התחלת השיפוץ יהיה עלייך לבצע תכנון של החדר. זה הזמן שלך לבחון מה צריך להשתנות, מהם החלומות שלך ואפילו מהן הסיבות לשיפוץ. אם הסיבה היא מערכת שלא עובדת כמו שצריך, ברור שיהיה צורך לשנות אותה מן היסוד. אם הסיבה לשיפוץ היא התאמה לגיל בני הבית, יש להבין מהם הצרכים החדשים ולהביא אותם לידי ביטוי. חלק בלתי נפרד מהליך התכנון צריך להיות הדמיית תלת ממד אשר תציג לך את התמונה המלאה של מה שעומד להיות.

שאלות שיכולות לעלות בעת התכנון

בעת התכנון עלייך לשאול את עצמך אם יש לך צורך במקלחת או אמבטיה, אם יש צורך בכיור גדול, קטן או אולי אפילו שניים. עלייך לחשוב גם על העיצוב ואילו צבעים ישמחו אותך במקום. שיפוץ חדר אמבטיה צריך לענות על כל חלומותייך ואם ישנן מגבלות שידועות לך או שברצונך לקבל עליהן מענה, חשוב לשתף בכך את הקבלן.

בחירת קבלן שיפוצים לחדר האמבטיה

לבחירה של הקבלן משמעות רבה. כדי לשפץ בראש שקט עלייך לוודא מה הניסיון של הקבלן, לבקש לראות עבודות קודמות שלו ולשוחח עם לקוחות ממליצים. באפשרותך לשאול מיהם אנשי המקצוע שיבצעו את העבודה ולוודא כמה זמן ייקח השיפוץ.
במקביל, כדאי מאד שהקבלן יבצע את ההדמיה ושיהיה תיאום ציפיות מלא בניכם ותיעוד של כך בחוזה. שיפוץ חדר אמבטיה חייב להתבצע בהגדרה מראש של לוח הזמנים והמפרט וחשוב למצוא קבלן שנותן אחריות של שנתיים לעבודה ועובד רק עם חומרים בעלי תו תקן
.
 
גם אתה רוצה לצאת  מרוצה?חייג עכשיו ! 052-6357702