השיפוץ שלך מתחיל כאן

גם אתה רוצה שיפוץ איכותי  במחיר תחרותי ?

שאול בנימין – קבלן שיפוצים רשום לבניה והרחבת מבנים משנת 1995. במהלך שנות הפעילות בעבודות שיפוץ צבר שאול  בנימין ידע,ניסיון ומוניטין רב,והוא ידוע בזכות איכות עבודות הבנייה והשיפוצים,עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו ומתן שירות ברמה גבוהה וללא פשרות.  שאול  בנימין  שמח  להעניק לכל לקוח שירות אישי ומסור, המתבטא בזיהוי ואיתור צרכים, הקשבה לחלומות עיצוב, ייעוץ מקצועי, ליווי ומתן המלצות ופתרונות לכל בקשה ופניה,על מנת להבטיח בניה ושיפוץ בית חלומות איכותי בהתאם לכל הדרישות הכתובות בחוק, בעל חוזק, יציבות ויופי לאורך שנים רבות לשביעות רצון הלקוחות.

קבלן שיפוצים-שאול בנימין

052-6357702
חייגו לשאול : 052-6357702
phone, phone, contact, telephone, support, call

 

״בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת, וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן,וּבְדַעַת חֲדָרִים יִמָּלְאוּ  כָּל הוֹן יָקָר וְנָעִים״

דף הבית >> בניה קלה-בניה ירוקה

                          

 
 

  

בניה קלה
FacebookGoogle+Twitter

בניה קלה

לחץ להגדלת הסירטון
מבנה בתהליך מבניה קלה ופנלים  מבודדים
גם אתה רוצה בניה איכותית במחיר תחרותי? חייג עכשיו ! 052-6357702

בניה קלה

מעוניינים לבנות או להרחיב? במהלך כל כך משמעותי צריך לקבל את ההחלטות הנכונות. ניתן לבנות עם בטון ובלוקים או לחלופין ללכת על בניה קלה. רבים מעדיפים קיום לוותר על הבנייה המסורתית ולעבור לשיטות בנייה מתקדמות. באמצעות שיטות אלה משיגים תוצאה מהירה, איכותית, חסכונית וקלה במשקל ובביצוע.

תארו לעצמכם את היום שבו הבית שחלמתם עליו עומד מוכן לכניסה ונראה פשוט כמו שרציתם. היום הזה לא רחוק בכלל, עם בנייה קלה תוך מספר חודשים ואתם בפנים. שמי שאול בנימין ואני קבלן וותיק שבונה ומשפץ באזור גוש דן. לקוחותיי הרבים יודעים ששיפוץ ובנייה לא חייבים להיות ביג דיל שכן בנייה חכמה ונכונה משיגה את התוצאה המובטחת ללא הפתעות מיוחדות.

בונים לכם יתרון ברור

יש הרבה דרכים לבנות וגם לא מעט קבלנים, אז איך מוצאים את הקבלן שמתאים לכם יותר? זה פשוט:

·         הולכים על קבלן אמין – לפני שמתחילים לדבר על כסף כדאי לבדוק היטב את עניין האמינות. קבלן שמפשל עלול לגרום לנזק רב. את האמינות כדאי לבחון מול הלקוחות של אותו קבלן וכן ברשת. אני מאמין שאמינות שווה זהב וכדאי להילחם עליה. עם השנים בניתי לעצמי חוג לקוחות נאמן וזאת בזכות האמינות.

·         עמידה בלוחות זמנים – חלק חשוב מאמינות זה עניין הזמנים. חשוב לכם להיכנס לפני שנת הלימודים? שוכרים ומתלבטים? ברור לי לחלוטין שמבנה צריך להיות מושלם בזמן, אחרת מתעוררות בעיות רבות ואלה גוררות עוגמת נפש הוצאות כספיות מיותרות.

·         זמינות ואחריות – לאחר שהבית שלכם יהיה מוכן, קרוב לוודאי יופיעו מספר בעיות. קוראים לזה מחלות ילדות. קבלן טוב שומר על קשר וזמינות עם הלקוחות ומגיע כשצריך. חשוב לי שתיהנו מהבית שלכם, לכן אני נותן לכם אחריות מלאה על הבנייה גם זמן רב לאחר קבלת המפתח.

בניה קלה בעלות קלה

זה לא סוד שבנייה קלה עולה פחות. כשנדרש פחות כוח אדם וכל דבר מורכב במהירות כמו לגו, אין עיכובים. בנוסף לכך, בניה קלה שוקלת הרבה פחות וזה אומר פחות יסודות ופחות ברזל. עם זאת הרבה יותר דברים נחוצים באמת כמו בידודים ואטימה. כל זה עולה פחות.. הרבה פחות. למידע נוסף על בניה אצלכם צרו קשר איתי היום במספר 052-6357702 או השאירו פרטים ואחזור אליכם עם פתרון קל לצרכים שלכם.

 

 

 

בניה ירוקה לעולם ירוק

                              

מטרת הבנייה הירוקה בניה קלה ליצור סביבת מגורים בריאה ונוחה תוך הימנעות, ככל האפשר, מפגיעה במשאבים טבעיים מתכלים ובאיכות הסביבה
וכן לתפעול של בתים במטרה לחסוך אנרגיה, מים וחומרי גלם, המיושמת משלב התכנון המוקדם ועד למגורים בבית.בנייה ירוקה באה לידי
 ביטוי בשימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ובחומרים ממוחזרים ותכנון שיאפשר חיסכון מקסימלי באנרגיה. הבנייה הירוקה מחייבת שיתוף פעולה בין כל הגורמים העוסקים בתכנון הבית, דהיינו, היזמים וכל צוות המתכננים, החל משלב התכנון הראשוני וההעמדה של הבית, תוך מודעות רבה שלהם לנושא. להשגת מטרות אלה, נעשה שימוש במספר אסטרטגיות, כדלהלן
בידוד תרמי יעיל של הגג, הקירות והחלונות בבניה קלה.
ניצול מסה תרמית ובידוד תרמי לחיסכון באנרגיה לצורך חימום או קירור.
תכנון יעיל וחסכוני של השטח בבית וניצולו.:
תכנון נבון של צורת הבית וכיוון העמדתו לניצול של אור טבעי, איוורור טבעי ואנרגיית השמש,
שימוש באביזרים חוסכי מים ואנרגיה. .
מיחזור פסולת, דלוחין ומי ביוב.
חומרי בנייה שייצורם דורש מעט אנרגיה.
חומרי בנייה מתכלים , או שניתנים למיחזור..
שימוש בחומרי בנייה מקומיים.
חמרי בנייה בעלי תוחלת חיים ארוכה יותר שעלות תחזוקתם נמוכה.
חומרים שאינם גורמים לפליטת גזים רעילים לאוויר.
ניצול יעיל של חומרי הבנייה להקטנת כמות פסולת הבניין.
מזעור הפגיעה בסביבה.
יעילות תחבורתית לדיירים.
הבנייה הירוקה מעניקה יתרונות רבים לבעלים ולדיירי הבית,הוצאות תיפעול  נמוכות,איכות  ונוחות של סביבת הבית, ביקוש גדול ןהוצאות תפעול  נמוכות. 
לכאורה, כל הסיבות הללו אמורות להזניק קדימה את שיטות הבנייה המתקדמות, המציעות זמן בנייה קצר עד כדי מחצית, ליווי תהליך הבניה - החל באפיון ובתכנון בהשגת היתרים וכלה בביצוע הסופי - ובניית בית איכותי.

 
 

 

 

בניה קלה או בניה מתועשת היא שם כולל למגוון שיטות בניה מתקדמות, המבוססות על שימוש באלמנטים מוכנים  להבדיל משיטות מסורתיות של בניה רטובה וקונבנציונאלית.
 
שאול בנימין ,ממחה בבנית בתים ותוספות מבניה קלה ומתקדמת מפלדה דקת דופן.
בניה קלה על  גגות עם פלדה דקת  דופן נותנת מענה לבעית  רבות ,,קיצור זמן  הבניה,התחשבות באיכות  הסביבה ועמידות  בפני  רעידות  אדמה.אנו  מתמחים בכל חיפויי  קירות החוץ כדוגמת : איטונגטק,אקווה פאנל,פאנלים מבודדים,מסטר קיר,דנסגלס,סופרבורד,חומרים  בעלי  תו  תקן  ואיכותיים  מאוד.
 
 
יתרונות מבניה קלה ומיתקדמת .
 
קל משקל .
 
עמידה ברעידות  אדמה.
 
מינימום הפרעה לשכנים.
 
בניה ירוקה.
 
בניה מהירה חיסכון 30-50% בזמן  הבניה.
 
בנייה איכותית ומדוייקת .
 
בידוד תרמי ,גבוהה פי 2 מדרישות התקן וחיסכון מיידי בצריכת אנרגיה וחשמל.
 
פתרון אידיאלי לתוספות בנייה ויחידות  דיור משרדים .
 

 

מהי בניה קלה?


 

 
גם אתה רוצה לצאת  מרוצה?חייג עכשיו ! 052-6357702