השיפוץ שלך מתחיל כאן

גם אתה רוצה שיפוץ איכותי  במחיר תחרותי ?

שאול בנימין – קבלן שיפוצים רשום לבניה והרחבת מבנים משנת 1995. במהלך שנות הפעילות בעבודות שיפוץ צבר שאול  בנימין ידע,ניסיון ומוניטין רב,והוא ידוע בזכות איכות עבודות הבנייה והשיפוצים,עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו ומתן שירות ברמה גבוהה וללא פשרות.  שאול  בנימין  שמח  להעניק לכל לקוח שירות אישי ומסור, המתבטא בזיהוי ואיתור צרכים, הקשבה לחלומות עיצוב, ייעוץ מקצועי, ליווי ומתן המלצות ופתרונות לכל בקשה ופניה,על מנת להבטיח בניה ושיפוץ בית חלומות איכותי בהתאם לכל הדרישות הכתובות בחוק, בעל חוזק, יציבות ויופי לאורך שנים רבות לשביעות רצון הלקוחות.

קבלן שיפוצים-שאול בנימין

052-6357702
חייגו לשאול : 052-6357702
phone, phone, contact, telephone, support, call

 

״בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת, וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן,וּבְדַעַת חֲדָרִים יִמָּלְאוּ  כָּל הוֹן יָקָר וְנָעִים״

תגובות

שיפוצים בבית טיפים להצלחה בתהליך

שיפוצים בבית – טיפים להצלחה בתהליך

מדוע חשוב לתכנן את השיפוץ? מתי זה הזמן הנכון להתחיל בשיפוץ? כמה זמן אורך התהליך? כיצד אפשר לבחור קבלן שיפוצים?
אם הסתכלת על הבית שלך והגעת למסקנה שהוא חייב לעבור שינוי, עלייך לחשוב מה בדיוק צריך לשנות בו. ייתכן שגודל החדרים מפריע לך, שהמטבח סגור או פתוח מדי וייתכן שיש לך צורך אמתי לטפל במערכות הבסיסיות של הבית כמו המים והחשמל. כל אלה ניתנים לשינוי בשיפוץ וכדי שהקבלן יוכל לבצע את העבודה כראוי חשוב מאד לבצע תכנון מקדים.

הזמן הנכון לבצע שיפוץ

מדינת ישראל מאופיינת כאזור בו כל השנה ניתן לעשות שינויים בבית. כמובן, אפשר לראות כי יותר אנשים מעוניינים לבצע שיפוצים לקראת החגים ולנצל חופשות שהם לא בבית כדי שהשינוי יתבצע ללא הפרעה, אך כדאי לדעת שהזמן הטוב ביותר לעשות את השינוי הוא הזמן המתאים לך. הקבלן יעמוד לרשותך בכל עונה.

אורך השיפוץ

אחת השאלות הנפוצות על שיפוצים הוא כמה זמן לוקח כל שיפוץ. התשובה לכך היא אף פעם לא אחת ויחידה והסיבה לכך נעוצה בתהליך. כל בית הוא מיוחד וכל דרישה היא ייחודית. בהתאם לבקשה שלך יוכל הקבלן להעריך כמה זמן ייקח לו לבצע את העבודה כאשר במסגרת החוזה חשוב שיהיה כתוב ומצוין בצורה ברורה מהו היום הראשון לעבודה ומתי היא תסתיים.
עלייך לדעת כי כל מקרה שיפוץ מיוחד ולכן בבירור על אודות הקבלן להתייעץ עם לקוחות ממליצים ולברר כי הוא אכן עמד בלוח הזמנים כפי שהוגדר מראש.

בעל המקצוע המתאים לביצוע שיפוצים

לפני התחלת השיפוץ עלייך לחשוב מי ינהל את התהליך. קבלן שיפוצים הוא מומחה בתחום שיהיה איתך בקשר לאורך כל הדרך, ידאג להביא בזמן המתאים את אנשי המקצוע וייקח את האחריות על העבודה.
ולבסוף, כדי למצוא קבלן שיפוצים שניתן לסמוך עליו, עלייך לבקש לראות תמונות של עבודות קודמות, לקבל מספרי טלפון של לקוחות ממליצים ולבחון כי התשלום על עבודת השיפוץ מתבצע רק בגמר כל שלב. בדרך זו תהיה לך אפשרות להבטיח שביעות רצון וחשוב לא פחות, שהעבודה תתבצע כראוי.
לעמוד הפוסט תאריך: 09/07/2017 18:31:00 תגובות:
תגובות

קבלן שיפוצים בבנייני מגורים משותפים

קבלן שיפוצים בבנייני מגורים משותפים

מה ההבדל בין שיפוץ בית פרטי לבין שיפוץ דירה במבני קומות ובתים משותפים? לפי מה בוחרים קבלן שיפוצים? למה משתלם להשקיע בשיפוץ?

קבלן שיפוצים יכול להציע מגוון רחב של שירותים לבעלי בתים ודירות. מלבד שיפוץ בתים מתמחה קבלן מוסמך בשיפוץ משרדים, מוסדות ומפעלים ובמידת הצורך גם בשיפוץ חנויות, מסעדות ובתי קפה. אפשר להתייעץ איתו לגבי עבודות בנייה בפיקוח מהנדס ולפנות אליו לפני הגשת בקשה להיתר שינוי המבנה והבנייה. עם זאת, צריך לקחת בחשבון את ההבדל בין העבודה של קבלן שיפוצים בבנייני מגורים לבין אופי העבודה בבית פרטי.

אישורי דיירים ועמידה בלוח זמנים

בעלי בתים פרטיים וצמודי קרקע יכולים להחליט על דעת עצמם לפנות לעירייה ולבקש היתרים ואישורים לצורך עבודה משותפת מול קבלן שיפוצים. מנגד, מי שגר במבני קומות ובתים משותפים צריך לקבל את אישור שאר דיירי הבניין. קבלת האישור כרוכה לעיתים במפגש משותף בין הלקוח, השכנים והקבלן עצמו. נוסף על כך, יש לוודא בחירה בקבלן שיפוצים אמין שמתחייב לעמידה בלוח זמנים ולא פוגע במערכת היחסים בין הדיירים.

המלצות על קבלן שיפוצים

הדרך הנכונה לבחור קבלן שיפוצים היא לפי המלצות של לקוחות קודמים. אפשר להתייעץ עם חברים, קרובים ובני משפחה ולשאול גם את השכנים האם הם מכירים קבלן שיפוצים ספציפי מהאזור. במידת הצורך ניתן להיכנס לאתרי האינטרנט שעוסקים בתחום ולקרוא חוות דעת ברשתות החברתיות. השאיפה היא בכל מקרה לצמצם למינימום את הסיכון ולוודא שמדובר בקבלן שיודע לעבוד גם בבנייני מגורים משותפים.

החשיבות של שיפוץ דירות

בעלי דירות בבניינים משותפים לא צריכים לדאוג מהשיפוץ. אף על פי שמדובר כאמור בתהליך מורכב יותר בהשוואה לבתים פרטיים וצמודי קרקע, זו עדיין השקעה משתלמת. בעזרת השיפוץ ניתן להשביח את הנכס ולהפוך אותו לאטרקטיבי מאוד טרם השכרה או מכירה.

קבלן רשום במחיר תחרותי

קבלן שיפוצים רשום מרכז את כל עבודות הבנייה תחת קורת גג אחת ומתאים גם לפרויקטים מורכבים כמו שיפוץ דירות במבני מגורים משותפים. כדאי לתת עדיפות לקבלן כזה וכך לחסוך חלק ניכר מעוגמת הנפש וההוצאות.

 

לעמוד הפוסט תאריך: 06/07/2017 21:00:00 תגובות:
תגובות

קבלן שיפוצים או שיפוצניק?

קבלן שיפוצים או שיפוצניק – מה עדיף?

מה ההבדל בין קבלן שיפוצים ושיפוצניק? למה עדיף להזמין איש מקצוע שרשום בפנקס הקבלנים? מה בודקים לפני שמתחילים את השיפוץ?

קבלן שיפוצים מורשה אמור להיות רשום בפנקס הקבלנים ולקבל סיווג שעולה בקנה אחד עם ההכשרה שלו. לעומת זאת, שיפוצניק הוא איש מקצוע כללי בלי סיווג ספציפי. ההבדלים בין קבלני שיפוצים ושיפוצניקים גדול מכפי שנהוג לחשוב והוא יכול להשפיע באופן ישיר על שביעות הרצון שלך מהשיפוץ. כמו כן, יש לקחת בחשבון את ההשקעה הכספית הגבוהה בשיפוץ ולבחור מלכתחילה את אנשי המקצוע הנכונים לטובת המשימה. 

קבלן שיפוצים שישמור לך על הבית

שאול בנימין הוא קבלן שיפוצים מורשה, מוסמך ומיומן שיעשה הכל כדי לשמור לך על הבית. עם שאול בנימין כבר לא צריך לדאוג מפני חריגה ממסגרת התקציב או לוח הזמנים. לשאול בנימין יש את הניסיון הנדרש כדי לבצע את השיפוץ על הצד הטוב ביותר ובלי שתצטרך לשאת בהוצאות מיותרות.

היתרונות של קבלן רשום

קבלן שיפוצים שרשום בפנקס הקבלנים מחויב לסטנדרטים מסוימים של בקרת איכות ומקצועיות. הוא נמצא תחת פיקוח, עובר הסמכות ייעודיות ורשאי לבצע מגוון רחב של שירותי שיפוצים ושירותים נלווים. מנגד, אנשי מקצוע שמגדירים את עצמם כקבלני שיפוצים בלי להיות רשומים בפנקס הקבלנים צריכים להדליק אצלך נורה אדומה.

שלבים בדרך לשיפוץ

השלב הראשון בהזמנת קבלן שיפוצים הוא בדיקה מול אתר האינטרנט של משרד הבינוי והשיכון. באתר ניתן להזין את שמו של בעל המקצוע ולגלות האם הוא קבלן רשום. בשלב השני יוצרים קשר עם קבלן שיפוצים, מתאמים מול פגישת היכרות לא מחייבת ומקבלים הצעת מחיר. בשלב השלישי מחליטים מתי להתחיל את השיפוץ ומציבים יעדים מדידים. במקביל, כדאי להתעקש על קבלן שעובד עם חומרים בעלי תו תקן ישראלי סוג א' בלבד.

אין לך סיבה להתפשר

עם שאול בנימין לא צריך להתפשר על איכות השיפוץ בשביל לעמוד בתקציב מסוים. לשאול בנימין יש רישיון והסמכה של קבלן שיפוצים ומאחוריו עשרות לקוחות ממליצים ומרוצים. בנוסף, הזמנת קבלן שיפוצים כמו שאול בנימין תחסוך לך זמן, מאמץ וכסף.

לעמוד הפוסט תאריך: 21/06/2017 20:03:00 תגובות:
תגובות

קבלן שיפוצים מה תפקידו ואלו מגבלות חלות עליו

קבלן שיפוצים – מה תפקידו ואלו מגבלות החלות עליו?

מהם התפקידים של קבלן שיפוצים? אלו עבודות קבלן שיפוצים לא יכול לבצע? וכיצד מתנהל התהליך מול הקבלן במהלך הפרויקט?
קבלן שיפוצים נכנס לבית כדי להכניס את השינויים שיבקשו ממנו. לרוב, הקבלן יעבוד לפני תכניות ואם לא, כל הבקשות שלך יהיה מאוגדות בצורה מסודרת וזאת לאחר התייעצות משותפת וקבלת חוות דעת ממנו (אם ברצונך לקבל אחת כזו).

מהי האחריות של קבלן שיפוצים

הקבלן יכול לבצע עבודות שיפוץ מגוונות. השיפוץ יכול להיות "קטן" כמו שינוי חדר הרחצה והוא יכול להיות "גדול" ולכלול שינוי המרחב ויצירת חלוקה חדשה של הבית. אין זה משנה מה גודל ומה מורכבות הפרויקט, קבלן בעל ניסיון יוכל לבצע את העבודה ולתכנן אותה כך שיעמוד בלוח הזמנים שהוגדר מראש.
קבלן שיפוצים הוא בעל מקצוע שלמד את התחום והוא יביא את האנשים הנכונים לביצוע כל עבודה, יתאם את הגעתם כך שהעבודה תתבצע בזמן וייקח אחריות על הביצוע. מבחינתך חשוב מאד לוודא בחוזה כי יש לו ביטוח ומהי האחריות שהקבלן מספק.

מה קבלן שיפוצים לא יכול לעשות

בהתאם לניסיון, לידע ולהכשרה אפשר לדעת מה יכול ומה לא יכול הקבלן לבצע. שאול בנימין בעל ניסיון עשיר בשיפוצים, בנייה ירוקה, בניית ממ"ד ועוד. את כל אלה הוא יוכל להציע כאשר ייתכן וקבלנים אחרים יהיו חסרי ניסיון ולא יוכלו לבצע את אותה העבודה.
כאן זה המקום להדגיש כי שלא כמו שיפוצניק אשר עושה את רוב העבודה בעצמו, הקבלן מביא איתו אנשי מקצוע שכל אחד מומחה בתחומו ודואג לכך שכל אחד מהם יבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ותוך סנכרון מושלם שיאפשר לך לחזור לשגרת החיים במהירות האפשרית ובלי לוותר על האיכות.

התהליך המשותף

מתוך ניסיון עשיר, ההבנה החשובה היא כי כל הליך שיפוץ הוא הליך משותף. זו הסיבה שהליווי אותו מעניק שאול בנימין מתחיל בשלב התכנון ובדיקת היתכנות חלומותייך, הקשר נמשך לאורך כל הדרך ולאחר סיום העבודה ביכולתך תמיד לפנות בשאלות נוספות.
אם בכוונתך לצאת לדרך ולשנות את מראה ביתך, זה הזמן ליצור קשר עם שאול בנימין, קבלן שיפוצים מומחה ובעל ניסיון עשיר.
לעמוד הפוסט תאריך: 12/06/2017 21:49:00 תגובות:
תגובות

קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים

כולנו מכירים בעובדה שבכל תהליך בנייה או שיפוץ עלינו לוודא שנוכח קבלן שיפוצים, אך מעטים למעשה מכירים את המשמעות של התפקיד של אותו הקבלן. במהלך השנים מתפתחות הטכנולוגיות בעולם הבנייה וכיום ניתן להגיע לתוצר הטוב ביותר מבחינת הלקוח במידה ועוברים את התהליך המתאים בצורה מקצועית ומאפיינים את העבודה בצורה טובה. במאמר הבא נציג בפניכם את הגדרת התקציב של קבלני השיפוצים, מהו תפקידם בפועל וכיצד הם אחראים על הפרויקט של הבנייה והתוצר הסופי אותו מקבל הלקוח.

מהן הדרישות לקבלני שיפוצים?
כאמור, קבלן שיפוצים הוא אדם אשר מנהל את תהליך הבנייה והשיפוץ של הלקוחות השונים. תחת קבלן השיפוצים יש צוותי עבודה בחלק מהפרויקטים ולעתים אף צוותי עבודה בתחומים שונים (חשמלאי, זגג וכו'...).

קבלן שיפוצים הוא אדם בעל ניסיון רב בתחומים השונים בעולם הבנייה ובעיקר בבקרה ופיקוח על פרויקטים של בנייה. כחלק מתפקידו של קבלן השיפוצים עליו לוודא שאכן העובדים עושים את העבודה בצורה הטובה ביותר והבטיחותית ביותר.

מהם השלבים בפועל על פי הם פועל קבלן השיפוצים:
קבלן השיפוצים הוא למעשה האדם שמקשר בין הגורמים המקצועיים בתהליך הבנייה לבין הלקוח. ראשית, עליו להתאים את ציפיות הלקוח ולהבין את התוצר המוגמר שהלקוח מעוניין בו. באמצעות אפיון מפורט ותכנון נכון של תהליך הבנייה, עליו להפעיל את צוותי העובדים על מנת לקבל את התוצר המדויק והטוב ביותר לו ציפה הלקוח תחילה.

שלבי העבודה של קבלן השיפוצים מתחילים כאמור בתהליך האפיון והצגת תוכניות העבודה אל מול הלקוחות שמעוניינים לערוך את תהליך השיפוץ. לאחר מכן, על קבלן השיפוצים לבחור את חומרי הבנייה שישמשו את העובדים במהלך השיפוצים, לבחור את אנשי המקצוע המתאימים והראויים לעבודה על הפרויקט המתאים, לוודא שנושא הביטחון מוקפד לאורך כל תהליך הבנייה ושאכן העבודות מתבצעות בצורה הטובה ביותר.

קבלן שיפוצים בעל ניסיון רב

אתם מוזמנים לפנות לשאול בנימין, קבלן שיפוצים רשום בלשכת הקבלנים החל משנת 1995. בעל ניסיון רב בפיקוח עבודות שיפוצים ואינספור עבודות בהן יצר את חלומותיהם של לקוחותיו. פנו דרך האתר לקבלת מידע נוסף והצעות מחיר על הפרויקטים השונים.

לעמוד הפוסט תאריך: 27/02/2016 19:04:00 תגובות:
תגובות

שיפוצים כל מה שצריך לדעת

שיפוצים – כל מה שצריך לדעת
רבים במדינת ישראל עורכים שיפוץ בביתם או במשרדיהם במהלך השנה על מנת לחדש את הנראות הכוללת ולהשרות אווירה נקייה, נעימה ומודרנית במבנה. למעשה, רבים חוששים שמא אנשי המקצוע יתנו להם הצעות מחיר שאינן הוגנות מכיוון שאינם מתמחים בתחום ואינם מכירים את טווח המחירים שדורשים בשוק (בדיוק כפי שקורה למרבית הישראלים במוסך). על מנת "להכין אתכם" לקראת הצעות המחיר של קבלני השיפוצים, מומלץ שתכירו את הביטויים ה"מוכרים" בעולם השיפוצים:
הביטויים שצריך להכיר בעולם השיפוצים:
 • קבלן שיפוצים.
  קבלן שיפוצים הוא למעשה האדם שאחראי על תהליך השיפוץ החל מתכנון ותיאום הציפיות אל מול הלקוח, דרך האפיון של העבודה ועד לקניית החומרים המתאימים ובחירת אנשי המקצוע שיבצעו את העבודה. קבלן השיפוצים הוא למעשה "איש הקשר" של הלקוח והוא האדם שדרכו תעבירו את הדרישות בשיפוץ המבנה שלכם.
 • אינסטלציה וביוב.
  בכל תהליך שיפוץ יש לוודא את הנושא של החשמל ואת הנושא של האינסטלציה והביוב ולקחת אותו בחשבון בתהליך השיפוץ (בעיקר במידה ומדובר בשיפוץ של חדרי אמבטיה או שירותים). שיפוץ מקצועי מתבצע רק לאחר תכנון וצפייה בתוכניות של הבנה על מנת להכיר את הנקודות "הרגישות במבנה".
 • < >איטום ובידוד.
  תהליך האיטום והבידוד מטרתו למנוע חדירה של מים ונוזלים לחלקים השונים של הבית (לדוגמה: בין המרצפות). התהליך חשוב במיוחד ועשוי למנוע יובש או תקלות בחומרים השונים.
 • < >גמר הבניה.
  סיום כל העבודות הבנייה והצגת התוצר בפני הלקוח.
  שימו לב בחוזה השיפוצים שמופיע מועד לגמר הבנייה.
שיפוצים – הרבה מעבר למה שחשבתם
אנו מזמינים אתכם ליהנות משירותיו של שאול בנימין, המתמחה בשיפוצים מאז 1995 ורשום בפנקס הקבלנים. אתם מוזמנים לצפות בתיק העבודות של שאול בנימין שביצע לאורך השנים ללקוחותיו וליצור קשר דרך אתר האינטרנט על מנת להתייעץ בתהליך השיפוץ בביתכם.
 
לעמוד הפוסט תאריך: 22/02/2016 17:12:00 תגובות:
תגובות

כך תבחרו את קבלן השיפוצים שלכם

כך תבחרו את קבלן השיפוצים שלכם
עולם השיפוצים הפך לאחת מהנישות התחרותיות ביותר במדינת ישראל. מאז ומעולם ענף השיפוצים השתייך לעולמם של "עובדי הכפיים" אך תופתעו לשמוע כי התחום התפתח עם השנים והטכנולוגיה המודרנית התקדמה גם בעולם השיפוצים. למעשה, תפקידם של קבלני שיפוצים אינו מתבטא אך ורק בהזמנת החומרים וניהול העבודה, אלא בעיקר בתכנון העבודה ובתיאום הציפיות מול הלקוח לאחר אפיון מפורט ובניהול קפדני של הליך הבטיחות.
כיצד ניתן לבחור את קבלן השיפוצים בשוק כל כך רווי באנשי מקצוע אשר מבטיחים עבודות מקצועיות במיוחד. על מנת להקל עליכם בתהליך בחירת איש המקצוע שיבצע עבורכם את עבודות השיפוצים, הכנו מספר פרמטרים מרכזיים שעליכם לבחון אצל מספר קבלני שיפוצים שברצונכם לעבוד עמם.
כללי ברזל בבחירת קבלני השיפוצים
 • בטיחות, רישיון והסמכה של קבלן השיפוצים.
  בעולם המודרני קיימים אינספור קורסים אשר הופכים את אנשי המקצוע למקצועיים יותר. בבחירת קבלן השיפוצים אשר יבצע את השיפוץ בביתכם אתם מעוניינים במלוא הבטיחות והקפדנות הקשורה לתחום הביטחון של הדיירים ושל העובדים. אחד התפקידים המשמעותיים ביותר בתהליך העבודה המוטלים על קבלן השיפוצים הוא לוודא את נושא הביטחון בזמן העבודה ולאחריה.
  בחרו קבלן שיפוצים מוסמך אשר עובד זמן רב ומכיר היטב את סגנונות הבנייה המודרניים.
 • ביקורות מוקדמות.
  בעולם המודרני ניתן לפתוח את מנוע החיפוש של Google ולצפות במגוון רחב של ביקורות הגולשים על עבודותיו של איש המקצוע. לקראת בחירת קבלן השיפוצים שיבצע את עבודות השיפוצים בביתכם, שבו מול מנוע החיפוש של Google, הקליקו את שמו של הלקוח וצפו בתגובות ברחבי הרשת על עבודותיו ועל אמינותו של הקבלן.
 • התאמת הקבלן לפרויקט.
  בקרו באתר האינטרנט של קבלן השיפוצים וודאו שאותו הקבלן אכן ביצע עבודות דומות לאלו לקראת הפרויקט שלכם.
 • תכנון חוזה.
  קבלן שיפוצים מקצועי יציג בפניכם מספר אופציות לעבודה עם החוזה של השיפוץ. מומלץ להתייעץ עם קבלן השיפוצים כבר בשיחת הטלפון ולראות האם הוא קשוב לשאלותיכם ויכל לספק לכם מענה לאורך הדרך.
אתם מוזמנים לפנות לשאול בנימין, קבלן שיפוצים מוסמך ובעל ניסיון רב בעבודות פרטיות
לעמוד הפוסט תאריך: 20/02/2016 21:50:00 תגובות:
תגובות

קבלן שיפוצים לבית פרטי

קבלן שיפוצים לבית פרטי
מדי שנה ישראלים רבים משפצים את ביתם על מנת "להרגיש בבית". החשיבות של העיצוב ואופי השיפוץ בבית חשובה במיוחד, ורבים נוהגים להחליף את העיצובים מדי מספר שנים על מנת להתאים את המבנה לאופי שלהם ולתקופה.
בחירת קבלן שיפוצים עשויה להשפיע במידה משמעותית במיוחד על האווירה בביתכם. מחקרים רבים הציגו כי הנראות והעיצוב הכללי של הבית משפיע במידה משמעותית על היחסים בין בני המשפחה, על הפגישות השונות עם המכרים והאורחים בבית ואפילו על מצבי הרוח של הדיירים המתגוררים במבנה. רבים תוהים, איך בדיוק "קבלן שיפוצים" יכל לאפיין את תצורת השיפוץ על פי הקריטריונים של הדיירים – במידה וגם אתם תהיתם, הצטרפו אלינו למאמר.
מה באמת תפקידו של קבלן שיפוצים?
רבים תוהים כאשר שומעים את המילה "קבלן שיפוצים" – לכולנו בראש עוברת מיד המחשבה והדמיון של שיפוצניק המוכתם מצבע וכולנו תוהים מה לו ולנושא העיצוב? למעשה, עם השנים התפתח תחום השיפוצים ובשל התחרות הגדולה בשוק התפתחו הטכניקות והיצירתיות של קבלני השיפוצים.
כיום, קבלני השיפוצים אחראים לאו דווקא על הליך השיפוץ אלא על הניהול הכולל של העבודה. מה כולל ניהול עבודות השיפוצים?
 • תכנון – בתהליך זה על קבלן השיפוצים לתכנן את תהליך השיפוץ. הודות למוצרים הטכנולוגיים החדשים ולמערכות המתקדמות תהליך התכנון צריך דורש עבודה מעמיקה במיוחד. חלק גדול מתהליך התכנון של הקבלן מתמקד באפיון של צרכי הלקוח ותיאום הציפיות מול הלקוח ואל מול צוותי העבודה.
 • הגדרות בטיחות – התפקיד החשוב ביותר של קבלן השיפוצים הוא לנהל בצורה יסודית את נושא הבטיחות בזמן השיפוץ. לאורך כל התהליך עליו לדאוג על עבודה תקינה מבחינה מקצועית ומבחינה בטיחותית.
 • ניהול העבודה – ניהול צוותי העובדים, הזמנת החומרים האיכותיים ביותר ודיוק בעבודתם של העובדים היא העיקר בתהליך העבודה של קבלן השיפוצים והאחריות המוטלת עליו.
קבלן שיפוצים – ניסיון, מקצועיות וחוות דעת
שלושת המאפיינים שיוצרים את ההצלחה לקבלני השיפוצים בישראל.
אתם מוזמנים לגלוש באתר האינטרנט של שאול בנימין ולצפות בתיק העבודות לאורך השנים וההמלצות הרבות מהלקוחות. קבלן שיפוצים מוסמך בעל ניסיון רב, שפע מקצועית ואינספור חוות דעת חיוביות.
 
לעמוד הפוסט תאריך: 10/02/2016 15:18:00 תגובות:
תגובות

שיפוצים בתוך הבית

שיפוצים בתוך הבית
הבית שלכם הוא המקום האישי שלכם בו עליכם להרגיש כמה שיותר בטוחים וכמה שיותר נעים. מדי שנה עורכים אלפי במדינת ישראל שיפוצים במטרה להפוך את ביתם לכזה שתמיד חלמו עליו. תהליכי השיפוצים למעשה לא חייבים להיות כל כך מפרכים וכל כך מלכלכים במידה ונערכים לשיפוץ בצורה טובה.
לקראת כל תהליך שיפוצים עליכם לגבש מספר החלטות שיסייעו לכם בתהליך השיפוץ ויעזרו באפיון הכולל של העבודה מול קבלן השיפוצים איתו תעבדו:
 • תקציב – אנו ממליצים להכין מראש את התקציב ולא לחרוג ממנו. רבים מתפתים לחרוג מהתקציב אשר הגדירו לעבודות השיפוץ ומתקשים לעמוד בתשלומים לאחר מכן. מומלץ להגדיר מראש לקבלן השיפוצים את התקציב לשיפוץ גם במידה ואינו גבוה במיוחד.
 • דוגמאות לדברים שאהבתם – רבים נוטים לבזבז זמן רב באפיון הכולל של העבודה בה הם מעוניינים. לקראת הפגישה שלכם עם קבלן השיפוצים, מומלץ לצפות במגוון דוגמאות באתרי האינטרנט ולגבש כיוון כללי. לאחר מכן, בפגישה עם קבלן השיפוצים, ניתן להתייעץ לאחר שהצגתם בפניו את העבודות שאהבתם.
שיפוץ בבית – איך מתחילים?
בשלב הראשוני, עוד לפני שרצים למצוא את קבלן השיפוצים האמין והמקצועי ביותר, עליכם להחליט על האזור בו אתם מעוניינים לערוך את השיפוץ. ניתן אפילו למדוד את השטח בו אתם מעוניינים לערוך את השיפוץ על מנת לקבל טווח מחירים כבר בשיחת הטלפון עם קבלן השיפוצים.
בשלב השני, עליכם לבחון מספר אופציות של קבלני שיפוצים שיוכלו לבצע עבורכם את העבודה. כיום, בזכות רשת האינטרנט ואתרי האינטרנט הרבים של הלקוחות, תוכלו לבחור את עבודות אליהן נמשכתם בתיק העבודות של קבלני השיפוצים השונים. בחירת קבלן השיפוצים צריכה לבצע תוך שיקול מקצועי בלבד. חשוב שתשימו לב לכך שקבלן השיפוצים קשוב להערותיכם וייתן לכם מענה לאורך כל הדרך.
בחתימת החוזה מול קבלן השיפוצים וודאו שקבלן השיפוצים אכן רשום בפנקס הקבלנים (לא בושה לבקש לצפות ברישום ובתעודות השונות על מנת לוודא את המקצועיות) ודרשו להכניס את החוזה על עמידה בזמנים מול קבלן השיפוצים.
אתם מוזמנים לפנות אלינו למידע נוסף אודות השירותים ולהתייעץ אתנו לגבי תוכניות השיפוץ בביתכם
לעמוד הפוסט תאריך: 04/02/2016 19:55:00 תגובות:
תגובות

שיפוצים

שיפוצים

מדי שנה רבים במדינת ישראל בוחרים "לרענן" את המראה של הבית ולהעניק אווירה חדשה לדיירים השונים. נושא השיפוצים משתכלל משנה לשנה ורבים נוהגים לשפץ בתדירות גבוהה יותר מאשר בעבר את ביתם ולהתאים אותו למראה המודרני בו הם מעוניינים. מגוון רחב של מחקרים שהתבצעו ברחבי העולם הציגו את הקשר הישיר בין התקשורת הביתית לבין תהליכי השיפוץ ויש שמעידים כי תהליך השיפוץ והתאמת העיצוב הכולל של הבית עשוי להשפיע על מצב הרוח של הדיירים במבנה.

תהליך שיפוצים לא בהכרח חייב להיות כל כך מורכב ו"מלוכלך" כפי שרבים ממהרים לדמיין, ולמעשה, באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ותהליכי עבודה מקצועיים ניתן לבצע את עבודת השיפוצים תוך מספר ימים ולעתים אפילו ביום אחד, הכל תלוי בהיקף השיפוץ.

כיצד להתכונן לשיפוץ?

לקראת כל תהליך שיפוץ אנו צריכים להתכונן בהתאם ולאו דווקא מבחינה נפשית או כספית. במידה וחשבתם על ריענון הבית ועיצוב כולל חדש, תוכלו לפנות לקבלן שיפוצים על מנת לקבל מגוון רעיונות שיוכלו להתאים לביתכם.

בשלב הראשוני מומלץ לגלוש במנוע החיפוש של Google ולצפות בדוגמאות שונות של שיפוצים שנערכו בבתים. תוכלו למצוא מגוון רחב של דוגמאות לסוגי שיפוצים שונים באתרים של קבלני שיפוצים, שם מציגים את תיק העבודות של הקבלן אשר ביצע לאורך השנים.

בשלב השני, לאחר שהתרשמתם ממספר עבודות, מומלץ לפנות לקבלן השיפוצים במטרה לקבל מידע נוסף אודות תהליך השיפוץ וייעוץ לגבי תהליך השיפוץ בביתכם. לאחר שהתרשמתם מקבלן השיפוצים בדקו את הרקע שלו בגוגל ואת הניסיון המקצועי שלו.
תוכלו לערוך "בדיקת מוניטין" במנוע החיפוש של
Google על מנת לבחון את אמינותו של קבלן השיפוצים בעבודותיו הקודמות אל מול הלקוחות לאורך השנים.

שאול בנימין – קבלן השיפוצים המוביל בישראל

אנו מזמינים אתכם להצטרף לשורת הלקוחות המרוצים לאורך השנים וליהנות משירות שיפוצים מקצועי ומדויק. קבלן שיפוצים הרשום בלשכת הקבלנים החל משנת 1995 ובעל הסמכות וניסיון רב בפרויקטים רבים ברחבי המדינה.

גלשו באתר האינטרנט שלנו, קראו את הטיפים השונים שיסייעו לכם בבחירת תהליך השיפוצים וסוג השיפוץ לביתכם והתקשרו לצורך ייעוץ או לצורך הצעת מחיר.

לעמוד הפוסט תאריך: 01/02/2016 18:24:00 תגובות:
תגובות

בחירת קבלן שיפוצים

בחירת קבלן שיפוצים לעבודות חוץ ופנים הבית

כיצד בוחרים קבלן שיפוצים מומלץ? איך תדעו אם מבנה העסקה עליה אתם חותמים קביל או לא? האם כל מה שאנשי מכירות מטעם קבלני שיפוצים אומרים לנו – בהכרח מציאותי? ומה באשר לעבודה - כיצד ניתן לדעת מראש את טיב עבודתו של קבלן שיפוצים?
קבלן שיפוצים בוחרים על סמך ידע וניסיון. אם יש לכם קרוב משפחה או חבר שהוא פרויקטור ואפילו אדם העוסק בתחום הנדל"ן, הוא ודאי ישדך לכם את הקבלן הטוב ביותר למקרה שלכם, בשל קרבתו אליכם ורצונו בהצלחתכם. יחד עם זאת, לא לכל בני האדם יש הון חברתי הכולל אנשים מעין אלה.
במילים אחרות, אנו רוצים לומר כי לרוב האוכלוסייה אין את הקשרים הללו בעולם הנדל"ן, ודאי לא עם פרויקטורים הבונים בתפוצה רחבה. לכן, חשוב מאד שכל אדם הזקוק לשיפוץ ידע כיצד לבחור את הקבלן שלו: החל מקבלן בנייה לאחר זכיה במכרז - ועד לתיקון המינימלי ביותר.

סוגי חוזים בין קבלני שיפוצים לבעלי הבית: מה מנסים להציג כנכון ומה נכון באמת?

קורה לא מעט שקבלן שיפוצים, או איש המכירות מטעמו, מציעים ללקוח לחתום על חוזה המוגדר "הסכם פאושלי". בחוזה כזה, נקבע מחיר משוערך על סמך הערכת הסיכונים של שני הצדדים. הנחת העבודה בחוזה היא שלא ניתן להעריך מה יהיה המחיר הסופי של כל העבודה וקניית חומרי הגלם שלה.
לכן, קובע קבלן השיפוצים מחיר המגלם גם את סיכוניו של הלקוח וגם את סיכוניו של הקבלן: חששו של הלקוח כי הבנייה לא תשתלם והוא ייכנס למוסר תשלומים יקר שהוא לא תכנן. מנגד, חששו של הקבלן כי חומרי הבנייה והעבודה שהוא יצטרך לשלם עליהם יהיו יקרים מהמחיר שתוכנן.
הבעיה היא שישנם לא מעט קבלנים שמציגים ללקוחות שלהם שזו הדרך בה מבצעים התקשרות חוזית בתחום השיפוצים כאשר  האמת היא שרק יזמים גדולים, בעלי מגרשי בנייה העומדים על קרקע למסחר, או יזמים שבונים פרויקטים (ולא בית יחיד) באים בהסכם התקשרות "פאושלי" עם קבלניהם. בשוק הביתי הקמעונאי זה לא מקובל ולא ראוי. לכן, תמיד דרשו לדעת מה יהיה מחיר השירות.

בחינת טיבו של קבלן שיפוצים ברמה הפרקטית

על מנת לבחון את טיבו של קבלן השיפוצים שלכם, ישנם כמה כלים מעשיים לעשות זאת:
 • ביקורות מוקדמות – קריאת עמודי ביקורת שנכתבו על קבלן השיפוצים, והתרשמות מהם.
 • התאמת קבלן השיפוצים לפרויקט – חלק מקבלני השיפוצים מתמחים בבניה מסוג אחד וחלק באחר. פנייה למומחים בתחום שאתם מחפשים הוכחה מאז ומעולם כמהלך מוצלח ביותר.
 • נקיטה בפעולות מייעלות – פינוי הדירה טרם השיפוץ, או פינוי תכולה בטרם הצביעה הם מהלכים שמייקרים את השירות אך בהחלט מעידים על רמת רצינותו של קבלן שיפוצים המציע אותם.

שאול בנימין – קבלן שיפוצים לכל מטרה

שאול בנימין הנו קבלן שיפוצים לביצוע כל משימות הבנייה: מחיפוי חדר אמבטיה בקרמיקה ועד בניית בתים שלמים עד קבלת המפתח, כאשר העבודה מתבצעת תמיד על פי צורכי הלקוח ולטובת הלקוח, תוך תיאום ציפיות מוקדם.
לפניה אל שאול בנימין – קבלן שיפוצים, צרו קשר בעמוד זה!
 
 
לעמוד הפוסט תאריך: 08/01/2016 13:06:00 תגובות:
תגובות

קבלן שיפוצים כיצד בוחרים

קבלן שיפוצים – כיצד בוחרים?
כיצד בוחרים קבלן שיפוצים? לאילו פרמטרים יש להתייחס כשמחפשים קבלן שיפוצים?מתכננים לשפץ את הנכסבקרוב? אם כן, אתם וודאי יודעים שמדובר במשימה מאתגרת ולא פשוטה, המצריכה פנייה אל בעל מקצוע: קבלן שיפוצים המתמחה בתחום.
שיפוץ הבית או המשרד עשוי להתייחס לפרמטרים שונים, הקשורים אל המבנה ואל המערכות הקשורות בו. על השיפוץ להיות יסודי, מקצועי ומותאם לתנאי השטח וכן כזה המספק מענה מדויק לדיירים עצמם, ללקוחות.
בחירת קבלן שיפוצים באופן חכם
במסגרת החיפוש אחר קבלן שיפוצים, ישנן נקודות שלא מומלץ לדלג עליהן ואם נבחן את הנקודות העיקריות אזי כדאי להתעכב בעת בחירת הקבלן על הקריטריונים הבאים:
 1. ניסיון – שיפוץ הבית או כל מבנה כלשהו מצריך יכולת מקצועית ברמה גבוהה, אך בעיקר ניסיון בתחום. קבלן שיפוצים מנוסה, כזה שהתנסה בעבר בעבודות שיפוץ מסוגים שונים יוכל להתמודד בהצלחה עם כל אתגר ולהשיג את התוצאות הרצויות. ככל שהקבלן שבחרתם מנוסה יותר, כך סביר שהוא כבר נתקל במהלך הדרך בלא מעט אתגרים שונים שלימדו אותו על המקצוע וגם אפשרו לו להתנסות וללמוד על התחום לא מעט.
 2. התמחות – חשוב לבדוק האם הקבלן מתמחה, למשל, בשיפוץ של חדרי רחצה ושירותים, או שאולי מתמחה דווקא בשיפוץ של מרפסות? האם זהו קבלן שיפוצים אשר ביכולתו אכן לספק עבורכם שיפוץ כללי לכל אזור בבית, וגם במקביל פתרונות שונים המותאמים לצרכים העכשוויים שלכם? רצוי לבדוק מול הקבלן במה הוא מתמחה ולוודא שאכן יוכל לספק את שירותי השיפוץ הנדרשים.
 3. הקשבה וכימיה – על קבלן השיפוצים הנבחר להיות קשוב ללקוחותיו. להבין במה הם מעוניינים ולזהות גם את צרכיהם, גם אם לא תמיד נאמרים בקול. חשוב שתהיה כימיה טובה איתו, שהוא יהיה קשוב ומבין, מסוגל לקרוא בין השורות ולתרגם זאת למעשים. פגישה מקדימה עם הקבלן, ובעיקר פנים-מול-פנים, היא הדרך הטובה ביותר לתהות על קנקנו ולבדוק את מידת הכימיה שנוצרת איתו. לצורך כך שיחת טלפון איננה מספיקה וחשוב לבצע את הפגישה לפני תחילת העבודה, לפני שיוצאים לדרך.
פתרונות מקצועיים לכל דורש
אני שאול בנימין - קבלן שיפוציםהמתמחה בשיפוצים למעלה מ – 20 שנה. אני מציע לכם פתרונות בהתאמה מלאה, ניסיון רב מאד בתחום השיפוצים, עמידה בלוח הזמנים ובעיקר הקשבה לצרכיכם. אתם מוזמנים לפנות אלי עוד היום, לטלפון 072-336-1149 - אשמח לשמוע מכם.
 
 
לעמוד הפוסט תאריך: 30/12/2015 21:19:00 תגובות:
מספר עמודים: 2
 1  2   הבא   
 
גם אתה רוצה לצאת  מרוצה?חייג עכשיו ! 052-6357702