השיפוץ שלך מתחיל כאן

גם אתה רוצה שיפוץ איכותי  במחיר תחרותי ?

שאול בנימין – קבלן שיפוצים רשום לבניה והרחבת מבנים משנת 1995. במהלך שנות הפעילות בעבודות שיפוץ צבר שאול  בנימין ידע,ניסיון ומוניטין רב,והוא ידוע בזכות איכות עבודות הבנייה והשיפוצים,עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו ומתן שירות ברמה גבוהה וללא פשרות.  שאול  בנימין  שמח  להעניק לכל לקוח שירות אישי ומסור, המתבטא בזיהוי ואיתור צרכים, הקשבה לחלומות עיצוב, ייעוץ מקצועי, ליווי ומתן המלצות ופתרונות לכל בקשה ופניה,על מנת להבטיח בניה ושיפוץ בית חלומות איכותי בהתאם לכל הדרישות הכתובות בחוק, בעל חוזק, יציבות ויופי לאורך שנים רבות לשביעות רצון הלקוחות.

קבלן שיפוצים-שאול בנימין

052-6357702
חייגו לשאול : 052-6357702
phone, phone, contact, telephone, support, call

 

״בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת, וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן,וּבְדַעַת חֲדָרִים יִמָּלְאוּ  כָּל הוֹן יָקָר וְנָעִים״

תגובות

שיפוצים בבית טיפים להצלחה בתהליך

שיפוצים בבית – טיפים להצלחה בתהליך

מדוע חשוב לתכנן את השיפוץ? מתי זה הזמן הנכון להתחיל בשיפוץ? כמה זמן אורך התהליך? כיצד אפשר לבחור קבלן שיפוצים?
אם הסתכלת על הבית שלך והגעת למסקנה שהוא חייב לעבור שינוי, עלייך לחשוב מה בדיוק צריך לשנות בו. ייתכן שגודל החדרים מפריע לך, שהמטבח סגור או פתוח מדי וייתכן שיש לך צורך אמתי לטפל במערכות הבסיסיות של הבית כמו המים והחשמל. כל אלה ניתנים לשינוי בשיפוץ וכדי שהקבלן יוכל לבצע את העבודה כראוי חשוב מאד לבצע תכנון מקדים.

הזמן הנכון לבצע שיפוץ

מדינת ישראל מאופיינת כאזור בו כל השנה ניתן לעשות שינויים בבית. כמובן, אפשר לראות כי יותר אנשים מעוניינים לבצע שיפוצים לקראת החגים ולנצל חופשות שהם לא בבית כדי שהשינוי יתבצע ללא הפרעה, אך כדאי לדעת שהזמן הטוב ביותר לעשות את השינוי הוא הזמן המתאים לך. הקבלן יעמוד לרשותך בכל עונה.

אורך השיפוץ

אחת השאלות הנפוצות על שיפוצים הוא כמה זמן לוקח כל שיפוץ. התשובה לכך היא אף פעם לא אחת ויחידה והסיבה לכך נעוצה בתהליך. כל בית הוא מיוחד וכל דרישה היא ייחודית. בהתאם לבקשה שלך יוכל הקבלן להעריך כמה זמן ייקח לו לבצע את העבודה כאשר במסגרת החוזה חשוב שיהיה כתוב ומצוין בצורה ברורה מהו היום הראשון לעבודה ומתי היא תסתיים.
עלייך לדעת כי כל מקרה שיפוץ מיוחד ולכן בבירור על אודות הקבלן להתייעץ עם לקוחות ממליצים ולברר כי הוא אכן עמד בלוח הזמנים כפי שהוגדר מראש.

בעל המקצוע המתאים לביצוע שיפוצים

לפני התחלת השיפוץ עלייך לחשוב מי ינהל את התהליך. קבלן שיפוצים הוא מומחה בתחום שיהיה איתך בקשר לאורך כל הדרך, ידאג להביא בזמן המתאים את אנשי המקצוע וייקח את האחריות על העבודה.
ולבסוף, כדי למצוא קבלן שיפוצים שניתן לסמוך עליו, עלייך לבקש לראות תמונות של עבודות קודמות, לקבל מספרי טלפון של לקוחות ממליצים ולבחון כי התשלום על עבודת השיפוץ מתבצע רק בגמר כל שלב. בדרך זו תהיה לך אפשרות להבטיח שביעות רצון וחשוב לא פחות, שהעבודה תתבצע כראוי.
לעמוד הפוסט תאריך: 09/07/2017 18:31:00 תגובות:
תגובות

קבלן שיפוצים בבנייני מגורים משותפים

קבלן שיפוצים בבנייני מגורים משותפים

מה ההבדל בין שיפוץ בית פרטי לבין שיפוץ דירה במבני קומות ובתים משותפים? לפי מה בוחרים קבלן שיפוצים? למה משתלם להשקיע בשיפוץ?

קבלן שיפוצים יכול להציע מגוון רחב של שירותים לבעלי בתים ודירות. מלבד שיפוץ בתים מתמחה קבלן מוסמך בשיפוץ משרדים, מוסדות ומפעלים ובמידת הצורך גם בשיפוץ חנויות, מסעדות ובתי קפה. אפשר להתייעץ איתו לגבי עבודות בנייה בפיקוח מהנדס ולפנות אליו לפני הגשת בקשה להיתר שינוי המבנה והבנייה. עם זאת, צריך לקחת בחשבון את ההבדל בין העבודה של קבלן שיפוצים בבנייני מגורים לבין אופי העבודה בבית פרטי.

אישורי דיירים ועמידה בלוח זמנים

בעלי בתים פרטיים וצמודי קרקע יכולים להחליט על דעת עצמם לפנות לעירייה ולבקש היתרים ואישורים לצורך עבודה משותפת מול קבלן שיפוצים. מנגד, מי שגר במבני קומות ובתים משותפים צריך לקבל את אישור שאר דיירי הבניין. קבלת האישור כרוכה לעיתים במפגש משותף בין הלקוח, השכנים והקבלן עצמו. נוסף על כך, יש לוודא בחירה בקבלן שיפוצים אמין שמתחייב לעמידה בלוח זמנים ולא פוגע במערכת היחסים בין הדיירים.

המלצות על קבלן שיפוצים

הדרך הנכונה לבחור קבלן שיפוצים היא לפי המלצות של לקוחות קודמים. אפשר להתייעץ עם חברים, קרובים ובני משפחה ולשאול גם את השכנים האם הם מכירים קבלן שיפוצים ספציפי מהאזור. במידת הצורך ניתן להיכנס לאתרי האינטרנט שעוסקים בתחום ולקרוא חוות דעת ברשתות החברתיות. השאיפה היא בכל מקרה לצמצם למינימום את הסיכון ולוודא שמדובר בקבלן שיודע לעבוד גם בבנייני מגורים משותפים.

החשיבות של שיפוץ דירות

בעלי דירות בבניינים משותפים לא צריכים לדאוג מהשיפוץ. אף על פי שמדובר כאמור בתהליך מורכב יותר בהשוואה לבתים פרטיים וצמודי קרקע, זו עדיין השקעה משתלמת. בעזרת השיפוץ ניתן להשביח את הנכס ולהפוך אותו לאטרקטיבי מאוד טרם השכרה או מכירה.

קבלן רשום במחיר תחרותי

קבלן שיפוצים רשום מרכז את כל עבודות הבנייה תחת קורת גג אחת ומתאים גם לפרויקטים מורכבים כמו שיפוץ דירות במבני מגורים משותפים. כדאי לתת עדיפות לקבלן כזה וכך לחסוך חלק ניכר מעוגמת הנפש וההוצאות.

 

לעמוד הפוסט תאריך: 06/07/2017 21:00:00 תגובות:
תגובות

קבלן שיפוצים או שיפוצניק?

קבלן שיפוצים או שיפוצניק – מה עדיף?

מה ההבדל בין קבלן שיפוצים ושיפוצניק? למה עדיף להזמין איש מקצוע שרשום בפנקס הקבלנים? מה בודקים לפני שמתחילים את השיפוץ?

קבלן שיפוצים מורשה אמור להיות רשום בפנקס הקבלנים ולקבל סיווג שעולה בקנה אחד עם ההכשרה שלו. לעומת זאת, שיפוצניק הוא איש מקצוע כללי בלי סיווג ספציפי. ההבדלים בין קבלני שיפוצים ושיפוצניקים גדול מכפי שנהוג לחשוב והוא יכול להשפיע באופן ישיר על שביעות הרצון שלך מהשיפוץ. כמו כן, יש לקחת בחשבון את ההשקעה הכספית הגבוהה בשיפוץ ולבחור מלכתחילה את אנשי המקצוע הנכונים לטובת המשימה. 

קבלן שיפוצים שישמור לך על הבית

שאול בנימין הוא קבלן שיפוצים מורשה, מוסמך ומיומן שיעשה הכל כדי לשמור לך על הבית. עם שאול בנימין כבר לא צריך לדאוג מפני חריגה ממסגרת התקציב או לוח הזמנים. לשאול בנימין יש את הניסיון הנדרש כדי לבצע את השיפוץ על הצד הטוב ביותר ובלי שתצטרך לשאת בהוצאות מיותרות.

היתרונות של קבלן רשום

קבלן שיפוצים שרשום בפנקס הקבלנים מחויב לסטנדרטים מסוימים של בקרת איכות ומקצועיות. הוא נמצא תחת פיקוח, עובר הסמכות ייעודיות ורשאי לבצע מגוון רחב של שירותי שיפוצים ושירותים נלווים. מנגד, אנשי מקצוע שמגדירים את עצמם כקבלני שיפוצים בלי להיות רשומים בפנקס הקבלנים צריכים להדליק אצלך נורה אדומה.

שלבים בדרך לשיפוץ

השלב הראשון בהזמנת קבלן שיפוצים הוא בדיקה מול אתר האינטרנט של משרד הבינוי והשיכון. באתר ניתן להזין את שמו של בעל המקצוע ולגלות האם הוא קבלן רשום. בשלב השני יוצרים קשר עם קבלן שיפוצים, מתאמים מול פגישת היכרות לא מחייבת ומקבלים הצעת מחיר. בשלב השלישי מחליטים מתי להתחיל את השיפוץ ומציבים יעדים מדידים. במקביל, כדאי להתעקש על קבלן שעובד עם חומרים בעלי תו תקן ישראלי סוג א' בלבד.

אין לך סיבה להתפשר

עם שאול בנימין לא צריך להתפשר על איכות השיפוץ בשביל לעמוד בתקציב מסוים. לשאול בנימין יש רישיון והסמכה של קבלן שיפוצים ומאחוריו עשרות לקוחות ממליצים ומרוצים. בנוסף, הזמנת קבלן שיפוצים כמו שאול בנימין תחסוך לך זמן, מאמץ וכסף.

לעמוד הפוסט תאריך: 21/06/2017 20:03:00 תגובות:
תגובות

קבלן שיפוצים לבניה ירוקה

קבלן שיפוצים לבניה ירוקה

מהי בניה ירוקה? איך משלבים עקרונות של בניה ירוקה בשיפוץ בית קיים? מה התפקיד של קבלן שיפוצים בבניה ירוקה?

בניה ירוקה מייצגת גישה מערכתית שמטרתה לחסוך אנרגיה, מים וחומרי גלם בבתים פרטיים ובמבנים נוספים. היישום של הגישה מתחיל בתכנון מקיף של הבנייה וכולל תפעול בניינים באמצעות אסטרטגיות מיוחדות כמו בידוד תרמי, ניצול מסה תרמית ותכנון יעיל וחסכוני של שטח הבית. בניה ירוקה חוסכת בהוצאות אחזקה ועוזרת לשמור על איכות הסביבה. עם זאת, לא כל קבלן שיפוצים מתמחה בבניה ירוקה וכדאי לברר מראש על ניסיון ומיומנות.

קבלן שיפוצים שחוסך לך כסף

שאול בנימין הוא קבלן שיפוצים רשום שמופיע בפנקס הקבלנים ומתמחה בבניה ירוקה. עם שאול בנימין אפשר לרכז את כל עבודות השיפוץ תחת קורת גג אחת, לחסוך כסף ולעמוד בלוח זמנים. שאול בנימין מתחייב עבורך לרמת גימור גבוהה ללא פשרות ויש לו ניסיון מוכח של עשרות שנים בפרויקטים דומים.

שילוב בניה ירוקה בשיפוץ בתים ודירות

בעלי בתים צריכים לבחור קבלן שיפוצים שמתמחה בבניה ירוקה כדי לשלב את העקרונות הנכונים לחיסכון אנרגטי. התפקיד של קבלן שיפוצים הוא ליצור סביבת שהייה בריאה ונוחה ולעשות הכל כדי להימנע מפגיעה במשאבים טבעיים מתכלים ובפגיעה באיכות הסביבה. מבחינת בעל הבית, השילוב של בניה ירוקה דורש גם התייחסות לעלויות הקמה, תפעול ותחזוקה בטווח הרחוק.

תפקיד הקבלן בבניה ירוקה

קבלן שיפוצים נדרש להציב את האינטרס של בעל הבית בראש סדר העדיפויות. כך הוא יכול להשתמש בחומרי בנייה ידידותיים לסביבה ובחומרים ממוחזרים מסוג א'. בנוסף, קבלן שרוצה לשלב עקרונות של בניה ירוקה בשיפוץ בתים ודירות יכול לנצל מי נגר עילי להשקיה, למזער היקף של עבודות עפר וכמובן להשתמש באביזרים חוסכי מים ואנרגיה.

הדור הבא של שיפוץ בתים

שאול בנימין מייצג את הדור הבא של עקרונות הבנייה ומציע גם לך להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים. ההתמחות בבניה ירוקה תחסוך לך כסף ותעלה את הערך של הנכס בעשרות אחוזים. כמו כן, אפשר להשאיר פרטים באתר הרשמי ולתאם בהקדם פגישה עם קבלן שיפוצים מנוסה ואמין.

לעמוד הפוסט תאריך: 18/06/2017 18:54:00 תגובות:
תגובות

קבלן שיפוצים מה תפקידו ואלו מגבלות חלות עליו

קבלן שיפוצים – מה תפקידו ואלו מגבלות החלות עליו?

מהם התפקידים של קבלן שיפוצים? אלו עבודות קבלן שיפוצים לא יכול לבצע? וכיצד מתנהל התהליך מול הקבלן במהלך הפרויקט?
קבלן שיפוצים נכנס לבית כדי להכניס את השינויים שיבקשו ממנו. לרוב, הקבלן יעבוד לפני תכניות ואם לא, כל הבקשות שלך יהיה מאוגדות בצורה מסודרת וזאת לאחר התייעצות משותפת וקבלת חוות דעת ממנו (אם ברצונך לקבל אחת כזו).

מהי האחריות של קבלן שיפוצים

הקבלן יכול לבצע עבודות שיפוץ מגוונות. השיפוץ יכול להיות "קטן" כמו שינוי חדר הרחצה והוא יכול להיות "גדול" ולכלול שינוי המרחב ויצירת חלוקה חדשה של הבית. אין זה משנה מה גודל ומה מורכבות הפרויקט, קבלן בעל ניסיון יוכל לבצע את העבודה ולתכנן אותה כך שיעמוד בלוח הזמנים שהוגדר מראש.
קבלן שיפוצים הוא בעל מקצוע שלמד את התחום והוא יביא את האנשים הנכונים לביצוע כל עבודה, יתאם את הגעתם כך שהעבודה תתבצע בזמן וייקח אחריות על הביצוע. מבחינתך חשוב מאד לוודא בחוזה כי יש לו ביטוח ומהי האחריות שהקבלן מספק.

מה קבלן שיפוצים לא יכול לעשות

בהתאם לניסיון, לידע ולהכשרה אפשר לדעת מה יכול ומה לא יכול הקבלן לבצע. שאול בנימין בעל ניסיון עשיר בשיפוצים, בנייה ירוקה, בניית ממ"ד ועוד. את כל אלה הוא יוכל להציע כאשר ייתכן וקבלנים אחרים יהיו חסרי ניסיון ולא יוכלו לבצע את אותה העבודה.
כאן זה המקום להדגיש כי שלא כמו שיפוצניק אשר עושה את רוב העבודה בעצמו, הקבלן מביא איתו אנשי מקצוע שכל אחד מומחה בתחומו ודואג לכך שכל אחד מהם יבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ותוך סנכרון מושלם שיאפשר לך לחזור לשגרת החיים במהירות האפשרית ובלי לוותר על האיכות.

התהליך המשותף

מתוך ניסיון עשיר, ההבנה החשובה היא כי כל הליך שיפוץ הוא הליך משותף. זו הסיבה שהליווי אותו מעניק שאול בנימין מתחיל בשלב התכנון ובדיקת היתכנות חלומותייך, הקשר נמשך לאורך כל הדרך ולאחר סיום העבודה ביכולתך תמיד לפנות בשאלות נוספות.
אם בכוונתך לצאת לדרך ולשנות את מראה ביתך, זה הזמן ליצור קשר עם שאול בנימין, קבלן שיפוצים מומחה ובעל ניסיון עשיר.
לעמוד הפוסט תאריך: 12/06/2017 21:49:00 תגובות:
תגובות

מה תפקידו של קבלן שיפוצים

מה תפקידו של קבלן שיפוצים ומדוע הוא חשוב לתהליך?

מהו התפקיד של קבלן שיפוצים? האם אפשר לוותר על הקבלן ולהסתפק בשיפוצניק? ומהם הקריטריונים לבחירת הקבלן?
קבלן שיפוצים הוא בעל מקצוע שלמד את התחום ורשאי לבצע עבודות שיפוץ ופיקוח. הקבלן מביא איתו לשטח עובדים שכל אחד יכול לבצע את העבודה שהוכשר לעשות ועליו לבדוק כי העבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר ולתאם בין הגורמים השונים.

הצורך בקבלן בהליך השיפוץ

אחת השאלות שייתכן שעולות אצלך לפני התחלת תהליך השיפוץ היא האם יש לך צורך לקחת גם קבלן שיפוצים בנוסף לאנשי המקצוע השונים או האם עדיף להסתפק בשיפוצניק. בהתאם לתוצאה ולתהליך שברצונך לעבור עלייך להחליט אלו אנשי מקצוע יהיו אצלך.
שיפוצניק יוכל לבצע עבודות שונות בבית וזאת בהתאם להכשרה שלו. ייתכן שהוא מכיר את עבודות הגבס או האינסטלציה, אך לצורך שאר העבודות כמו החשמל, התקנת מזגן, שינוי המטבח ועוד, יהיה עלייך להביא אנשי מקצוע אחרים. אם המטרה שלך היא ליהנות מהליך חלק, תיאום בין אנשי המקצוע השונים ואחריות לתוצאה התואמת את התכנון, קבלן שיפוצים יהיה איש המקצוע הנכון ביותר עבורך.

קריטריונים בבחירת קבלן שיפוצים:

·         הסמכה – קבלן שיפוצים צריך להיות בעל הכשרה ובאפשרותך לברר היכן למד את התחום וכמה זמן ערכו הלימודים.
·         ניסיון קודם – גם באתר האינטרנט אפשר לראות את העבודות של הקבלן ולבחירתך, ניתן לבקש גם טלפונים של לקוחות ממליצים.
·         ביטוח – על הקבלן להחזיק בביטוח עצמי ולדאוג לכך שלכל עובד שייכנס לביתך יהיה ביטוח עבודה.
·         הסכם – על הקבלן לערוך הסכם מולך. בהסכם זה יופיעו כל הפרטים החשובים ובהם: כיצד תתבצע העבודה, מהי מדיניות התשלומים, איזה ביטוח יש לקבלן, מהי האחריות שתוענק לך על העבודה ומהו התפקיד המדויק של הקבלן. ההסכם אמור לשרת אותך ואת הקבלן ואם הוא מתאים לציפיותייך, זהו סימן חיובי.

שאול בנימין – נעים מאוד - אשמח לעמוד לרשותך

את הניסיון העשיר שצברתי מאז שנת 1995 אשמח להעמיד לרשות פרויקט השיפוץ של הבית שלך. הליך השיפוץ בביתך יכול להתבצע במקצועיות תוך עמידה בלוחות הזמנים שייקבעו מראש ומענה לכל שאלה לאורך כל הדרך. לשאלות, תיק עבודות ותיאום פגישה עם קבלן שיפוצים ובניה שאול בנימין, זה הזמן ליצור קשר.
לעמוד הפוסט תאריך: 12/06/2017 21:46:00 תגובות:
תגובות

קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים

כולנו מכירים בעובדה שבכל תהליך בנייה או שיפוץ עלינו לוודא שנוכח קבלן שיפוצים, אך מעטים למעשה מכירים את המשמעות של התפקיד של אותו הקבלן. במהלך השנים מתפתחות הטכנולוגיות בעולם הבנייה וכיום ניתן להגיע לתוצר הטוב ביותר מבחינת הלקוח במידה ועוברים את התהליך המתאים בצורה מקצועית ומאפיינים את העבודה בצורה טובה. במאמר הבא נציג בפניכם את הגדרת התקציב של קבלני השיפוצים, מהו תפקידם בפועל וכיצד הם אחראים על הפרויקט של הבנייה והתוצר הסופי אותו מקבל הלקוח.

מהן הדרישות לקבלני שיפוצים?
כאמור, קבלן שיפוצים הוא אדם אשר מנהל את תהליך הבנייה והשיפוץ של הלקוחות השונים. תחת קבלן השיפוצים יש צוותי עבודה בחלק מהפרויקטים ולעתים אף צוותי עבודה בתחומים שונים (חשמלאי, זגג וכו'...).

קבלן שיפוצים הוא אדם בעל ניסיון רב בתחומים השונים בעולם הבנייה ובעיקר בבקרה ופיקוח על פרויקטים של בנייה. כחלק מתפקידו של קבלן השיפוצים עליו לוודא שאכן העובדים עושים את העבודה בצורה הטובה ביותר והבטיחותית ביותר.

מהם השלבים בפועל על פי הם פועל קבלן השיפוצים:
קבלן השיפוצים הוא למעשה האדם שמקשר בין הגורמים המקצועיים בתהליך הבנייה לבין הלקוח. ראשית, עליו להתאים את ציפיות הלקוח ולהבין את התוצר המוגמר שהלקוח מעוניין בו. באמצעות אפיון מפורט ותכנון נכון של תהליך הבנייה, עליו להפעיל את צוותי העובדים על מנת לקבל את התוצר המדויק והטוב ביותר לו ציפה הלקוח תחילה.

שלבי העבודה של קבלן השיפוצים מתחילים כאמור בתהליך האפיון והצגת תוכניות העבודה אל מול הלקוחות שמעוניינים לערוך את תהליך השיפוץ. לאחר מכן, על קבלן השיפוצים לבחור את חומרי הבנייה שישמשו את העובדים במהלך השיפוצים, לבחור את אנשי המקצוע המתאימים והראויים לעבודה על הפרויקט המתאים, לוודא שנושא הביטחון מוקפד לאורך כל תהליך הבנייה ושאכן העבודות מתבצעות בצורה הטובה ביותר.

קבלן שיפוצים בעל ניסיון רב

אתם מוזמנים לפנות לשאול בנימין, קבלן שיפוצים רשום בלשכת הקבלנים החל משנת 1995. בעל ניסיון רב בפיקוח עבודות שיפוצים ואינספור עבודות בהן יצר את חלומותיהם של לקוחותיו. פנו דרך האתר לקבלת מידע נוסף והצעות מחיר על הפרויקטים השונים.

לעמוד הפוסט תאריך: 27/02/2016 19:04:00 תגובות:
תגובות

שיפוצים כל מה שצריך לדעת

שיפוצים – כל מה שצריך לדעת
רבים במדינת ישראל עורכים שיפוץ בביתם או במשרדיהם במהלך השנה על מנת לחדש את הנראות הכוללת ולהשרות אווירה נקייה, נעימה ומודרנית במבנה. למעשה, רבים חוששים שמא אנשי המקצוע יתנו להם הצעות מחיר שאינן הוגנות מכיוון שאינם מתמחים בתחום ואינם מכירים את טווח המחירים שדורשים בשוק (בדיוק כפי שקורה למרבית הישראלים במוסך). על מנת "להכין אתכם" לקראת הצעות המחיר של קבלני השיפוצים, מומלץ שתכירו את הביטויים ה"מוכרים" בעולם השיפוצים:
הביטויים שצריך להכיר בעולם השיפוצים:
 • קבלן שיפוצים.
  קבלן שיפוצים הוא למעשה האדם שאחראי על תהליך השיפוץ החל מתכנון ותיאום הציפיות אל מול הלקוח, דרך האפיון של העבודה ועד לקניית החומרים המתאימים ובחירת אנשי המקצוע שיבצעו את העבודה. קבלן השיפוצים הוא למעשה "איש הקשר" של הלקוח והוא האדם שדרכו תעבירו את הדרישות בשיפוץ המבנה שלכם.
 • אינסטלציה וביוב.
  בכל תהליך שיפוץ יש לוודא את הנושא של החשמל ואת הנושא של האינסטלציה והביוב ולקחת אותו בחשבון בתהליך השיפוץ (בעיקר במידה ומדובר בשיפוץ של חדרי אמבטיה או שירותים). שיפוץ מקצועי מתבצע רק לאחר תכנון וצפייה בתוכניות של הבנה על מנת להכיר את הנקודות "הרגישות במבנה".
 • < >איטום ובידוד.
  תהליך האיטום והבידוד מטרתו למנוע חדירה של מים ונוזלים לחלקים השונים של הבית (לדוגמה: בין המרצפות). התהליך חשוב במיוחד ועשוי למנוע יובש או תקלות בחומרים השונים.
 • < >גמר הבניה.
  סיום כל העבודות הבנייה והצגת התוצר בפני הלקוח.
  שימו לב בחוזה השיפוצים שמופיע מועד לגמר הבנייה.
שיפוצים – הרבה מעבר למה שחשבתם
אנו מזמינים אתכם ליהנות משירותיו של שאול בנימין, המתמחה בשיפוצים מאז 1995 ורשום בפנקס הקבלנים. אתם מוזמנים לצפות בתיק העבודות של שאול בנימין שביצע לאורך השנים ללקוחותיו וליצור קשר דרך אתר האינטרנט על מנת להתייעץ בתהליך השיפוץ בביתכם.
 
לעמוד הפוסט תאריך: 22/02/2016 17:12:00 תגובות:
תגובות

כך תבחרו את קבלן השיפוצים שלכם

כך תבחרו את קבלן השיפוצים שלכם
עולם השיפוצים הפך לאחת מהנישות התחרותיות ביותר במדינת ישראל. מאז ומעולם ענף השיפוצים השתייך לעולמם של "עובדי הכפיים" אך תופתעו לשמוע כי התחום התפתח עם השנים והטכנולוגיה המודרנית התקדמה גם בעולם השיפוצים. למעשה, תפקידם של קבלני שיפוצים אינו מתבטא אך ורק בהזמנת החומרים וניהול העבודה, אלא בעיקר בתכנון העבודה ובתיאום הציפיות מול הלקוח לאחר אפיון מפורט ובניהול קפדני של הליך הבטיחות.
כיצד ניתן לבחור את קבלן השיפוצים בשוק כל כך רווי באנשי מקצוע אשר מבטיחים עבודות מקצועיות במיוחד. על מנת להקל עליכם בתהליך בחירת איש המקצוע שיבצע עבורכם את עבודות השיפוצים, הכנו מספר פרמטרים מרכזיים שעליכם לבחון אצל מספר קבלני שיפוצים שברצונכם לעבוד עמם.
כללי ברזל בבחירת קבלני השיפוצים
 • בטיחות, רישיון והסמכה של קבלן השיפוצים.
  בעולם המודרני קיימים אינספור קורסים אשר הופכים את אנשי המקצוע למקצועיים יותר. בבחירת קבלן השיפוצים אשר יבצע את השיפוץ בביתכם אתם מעוניינים במלוא הבטיחות והקפדנות הקשורה לתחום הביטחון של הדיירים ושל העובדים. אחד התפקידים המשמעותיים ביותר בתהליך העבודה המוטלים על קבלן השיפוצים הוא לוודא את נושא הביטחון בזמן העבודה ולאחריה.
  בחרו קבלן שיפוצים מוסמך אשר עובד זמן רב ומכיר היטב את סגנונות הבנייה המודרניים.
 • ביקורות מוקדמות.
  בעולם המודרני ניתן לפתוח את מנוע החיפוש של Google ולצפות במגוון רחב של ביקורות הגולשים על עבודותיו של איש המקצוע. לקראת בחירת קבלן השיפוצים שיבצע את עבודות השיפוצים בביתכם, שבו מול מנוע החיפוש של Google, הקליקו את שמו של הלקוח וצפו בתגובות ברחבי הרשת על עבודותיו ועל אמינותו של הקבלן.
 • התאמת הקבלן לפרויקט.
  בקרו באתר האינטרנט של קבלן השיפוצים וודאו שאותו הקבלן אכן ביצע עבודות דומות לאלו לקראת הפרויקט שלכם.
 • תכנון חוזה.
  קבלן שיפוצים מקצועי יציג בפניכם מספר אופציות לעבודה עם החוזה של השיפוץ. מומלץ להתייעץ עם קבלן השיפוצים כבר בשיחת הטלפון ולראות האם הוא קשוב לשאלותיכם ויכל לספק לכם מענה לאורך הדרך.
אתם מוזמנים לפנות לשאול בנימין, קבלן שיפוצים מוסמך ובעל ניסיון רב בעבודות פרטיות
לעמוד הפוסט תאריך: 20/02/2016 21:50:00 תגובות:
תגובות

כיצד בוחרים "שיפוצניק" בתהליך השיפוץ של הבית?

כיצד בוחרים "שיפוצניק" בתהליך השיפוץ של הבית?
מדי חודש אלפים במדינת ישראל מחפשים במנוע החיפוש של Google את הביטויים "קבלן שיפוצים", "שיפוצניק" או "שיפוץ" במטרה למצוא את איש המקצוע המקצועי, היצירתי והאמין ביותר שיבצע עבורם את העבודה ויהפוך את ביתם לבית החלומות שלהם. רבים חוששים שמא קבלן השיפוצים יעבוד עליהם במחיר בגלל העובדה שאינם מכירים את טווח המחירים בתחום. על מנת לסייע לכם בתהליך הבחירה של קבלן השיפוצים ולהפוך אותו לפשוט במיוחד הכנו רשימה של סעיפים שתוכלו לפעול על פי הם על מנת לא "להיעקץ".
 1. אינטרנט – תיק עבודות.
  רשת האינטרנט מהווה מעין "רשת ביטחון" עבור הקהל שמחפש אנשי מקצוע. אם בעבר נהגנו להיעזר בעצות של חברים ומכרים ובהמלצות שונות, הרי שכיום ברחבי הרשת ניתן למצוא את כל המידע של קבלני השיפוצים ולצפות בעבודות השונות שביצעו לאורך השנים על מנת להכיר את טיב העבודה של הקבלנים.
  בשלב הראשון מומלץ להיכנס למספר אתרי אינטרנט של קבלני שיפוצים על מנת לצפות בתיק העבודות ולקבל רעיונות שונים לגבי השיפוצים שיכולו למשוך את עיניכם ולהעניק לכם השראה בשיפוץ הביתי שלכם. סינון באמצעות תיקי העבודות של קבלני השיפוצים, יקל עליכם בתהליך בחירת איש המקצוע.
 2. בדיקת מוניטין ברחבי הרשת.
  בשל העובדה שרבים חוששים שמא אנשי המקצוע יעבדו עליהם מבחינת המחיר או מבחינת המקצועיות, הרי שמנוע החיפוש של Google עשוי לפתור את הבעיה. לאחר שבחרתם את קבלן השיפוצים שתיק העבודות שלו משך את עיניכם, תוכלו לחפש בGoogle את שמו ולבחון את המוניטין שלו – האם הוא היה אמין עם לקוחותיו לאורך השנים?
 3. שיחת טלפון וייעוץ.
  אומרים שבשיחת טלפון אחת ומרושם ראשוני ניתן ללמוד כל כך הרבה. אנו ממליצים לבצע שיחת טלפון על מנת לבחון את ההיענות של איש המקצוע לעבודה, דבר שישפיע ככל הנראה על כל תהליך השיפוץ.
אתם מוזמנים לפנות אלינו לשאלות בנוגע לשיפוצים, ייעוץ מקצועי וחוות דעת נוספת במידה ואתם מעוניינים לערוך שיפוצים. תוכלו לקרוא מגוון מאמרים מקצועיים באתר האינטרנט שלנו ולהתקשר למספר או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
 
לעמוד הפוסט תאריך: 17/02/2016 21:23:00 תגובות:
תגובות

קבלן שיפוצים לבית פרטי

קבלן שיפוצים לבית פרטי
מדי שנה ישראלים רבים משפצים את ביתם על מנת "להרגיש בבית". החשיבות של העיצוב ואופי השיפוץ בבית חשובה במיוחד, ורבים נוהגים להחליף את העיצובים מדי מספר שנים על מנת להתאים את המבנה לאופי שלהם ולתקופה.
בחירת קבלן שיפוצים עשויה להשפיע במידה משמעותית במיוחד על האווירה בביתכם. מחקרים רבים הציגו כי הנראות והעיצוב הכללי של הבית משפיע במידה משמעותית על היחסים בין בני המשפחה, על הפגישות השונות עם המכרים והאורחים בבית ואפילו על מצבי הרוח של הדיירים המתגוררים במבנה. רבים תוהים, איך בדיוק "קבלן שיפוצים" יכל לאפיין את תצורת השיפוץ על פי הקריטריונים של הדיירים – במידה וגם אתם תהיתם, הצטרפו אלינו למאמר.
מה באמת תפקידו של קבלן שיפוצים?
רבים תוהים כאשר שומעים את המילה "קבלן שיפוצים" – לכולנו בראש עוברת מיד המחשבה והדמיון של שיפוצניק המוכתם מצבע וכולנו תוהים מה לו ולנושא העיצוב? למעשה, עם השנים התפתח תחום השיפוצים ובשל התחרות הגדולה בשוק התפתחו הטכניקות והיצירתיות של קבלני השיפוצים.
כיום, קבלני השיפוצים אחראים לאו דווקא על הליך השיפוץ אלא על הניהול הכולל של העבודה. מה כולל ניהול עבודות השיפוצים?
 • תכנון – בתהליך זה על קבלן השיפוצים לתכנן את תהליך השיפוץ. הודות למוצרים הטכנולוגיים החדשים ולמערכות המתקדמות תהליך התכנון צריך דורש עבודה מעמיקה במיוחד. חלק גדול מתהליך התכנון של הקבלן מתמקד באפיון של צרכי הלקוח ותיאום הציפיות מול הלקוח ואל מול צוותי העבודה.
 • הגדרות בטיחות – התפקיד החשוב ביותר של קבלן השיפוצים הוא לנהל בצורה יסודית את נושא הבטיחות בזמן השיפוץ. לאורך כל התהליך עליו לדאוג על עבודה תקינה מבחינה מקצועית ומבחינה בטיחותית.
 • ניהול העבודה – ניהול צוותי העובדים, הזמנת החומרים האיכותיים ביותר ודיוק בעבודתם של העובדים היא העיקר בתהליך העבודה של קבלן השיפוצים והאחריות המוטלת עליו.
קבלן שיפוצים – ניסיון, מקצועיות וחוות דעת
שלושת המאפיינים שיוצרים את ההצלחה לקבלני השיפוצים בישראל.
אתם מוזמנים לגלוש באתר האינטרנט של שאול בנימין ולצפות בתיק העבודות לאורך השנים וההמלצות הרבות מהלקוחות. קבלן שיפוצים מוסמך בעל ניסיון רב, שפע מקצועית ואינספור חוות דעת חיוביות.
 
לעמוד הפוסט תאריך: 10/02/2016 15:18:00 תגובות:
תגובות

שיפוצים בתוך הבית

שיפוצים בתוך הבית
הבית שלכם הוא המקום האישי שלכם בו עליכם להרגיש כמה שיותר בטוחים וכמה שיותר נעים. מדי שנה עורכים אלפי במדינת ישראל שיפוצים במטרה להפוך את ביתם לכזה שתמיד חלמו עליו. תהליכי השיפוצים למעשה לא חייבים להיות כל כך מפרכים וכל כך מלכלכים במידה ונערכים לשיפוץ בצורה טובה.
לקראת כל תהליך שיפוצים עליכם לגבש מספר החלטות שיסייעו לכם בתהליך השיפוץ ויעזרו באפיון הכולל של העבודה מול קבלן השיפוצים איתו תעבדו:
 • תקציב – אנו ממליצים להכין מראש את התקציב ולא לחרוג ממנו. רבים מתפתים לחרוג מהתקציב אשר הגדירו לעבודות השיפוץ ומתקשים לעמוד בתשלומים לאחר מכן. מומלץ להגדיר מראש לקבלן השיפוצים את התקציב לשיפוץ גם במידה ואינו גבוה במיוחד.
 • דוגמאות לדברים שאהבתם – רבים נוטים לבזבז זמן רב באפיון הכולל של העבודה בה הם מעוניינים. לקראת הפגישה שלכם עם קבלן השיפוצים, מומלץ לצפות במגוון דוגמאות באתרי האינטרנט ולגבש כיוון כללי. לאחר מכן, בפגישה עם קבלן השיפוצים, ניתן להתייעץ לאחר שהצגתם בפניו את העבודות שאהבתם.
שיפוץ בבית – איך מתחילים?
בשלב הראשוני, עוד לפני שרצים למצוא את קבלן השיפוצים האמין והמקצועי ביותר, עליכם להחליט על האזור בו אתם מעוניינים לערוך את השיפוץ. ניתן אפילו למדוד את השטח בו אתם מעוניינים לערוך את השיפוץ על מנת לקבל טווח מחירים כבר בשיחת הטלפון עם קבלן השיפוצים.
בשלב השני, עליכם לבחון מספר אופציות של קבלני שיפוצים שיוכלו לבצע עבורכם את העבודה. כיום, בזכות רשת האינטרנט ואתרי האינטרנט הרבים של הלקוחות, תוכלו לבחור את עבודות אליהן נמשכתם בתיק העבודות של קבלני השיפוצים השונים. בחירת קבלן השיפוצים צריכה לבצע תוך שיקול מקצועי בלבד. חשוב שתשימו לב לכך שקבלן השיפוצים קשוב להערותיכם וייתן לכם מענה לאורך כל הדרך.
בחתימת החוזה מול קבלן השיפוצים וודאו שקבלן השיפוצים אכן רשום בפנקס הקבלנים (לא בושה לבקש לצפות ברישום ובתעודות השונות על מנת לוודא את המקצועיות) ודרשו להכניס את החוזה על עמידה בזמנים מול קבלן השיפוצים.
אתם מוזמנים לפנות אלינו למידע נוסף אודות השירותים ולהתייעץ אתנו לגבי תוכניות השיפוץ בביתכם
לעמוד הפוסט תאריך: 04/02/2016 19:55:00 תגובות:
מספר עמודים: 2
 1  2   הבא   
 
גם אתה רוצה לצאת  מרוצה?חייג עכשיו ! 052-6357702