052-6357702

השיפוץ שלך מתחיל כאן

הצטרף למאות לקוחות מרוצים שקיבלו  שיפוץ איכותי במחיר תחרותי ,מלאו  את  הטופס וניצור עימכם קשר להצעות מישתלמות ותחרותיות.

 

״בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת, וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן,וּבְדַעַת חֲדָרִים יִמָּלְאוּ  כָּל הוֹן יָקָר וְנָעִים״

תגובות

קבלן שיפוצים או שיפוצניק?

קבלן שיפוצים או שיפוצניק – מה עדיף?

מה ההבדל בין קבלן שיפוצים ושיפוצניק? למה עדיף להזמין איש מקצוע שרשום בפנקס הקבלנים? מה בודקים לפני שמתחילים את השיפוץ?

קבלן שיפוצים מורשה אמור להיות רשום בפנקס הקבלנים ולקבל סיווג שעולה בקנה אחד עם ההכשרה שלו. לעומת זאת, שיפוצניק הוא איש מקצוע כללי בלי סיווג ספציפי. ההבדלים בין קבלני שיפוצים ושיפוצניקים גדול מכפי שנהוג לחשוב והוא יכול להשפיע באופן ישיר על שביעות הרצון שלך מהשיפוץ. כמו כן, יש לקחת בחשבון את ההשקעה הכספית הגבוהה בשיפוץ ולבחור מלכתחילה את אנשי המקצוע הנכונים לטובת המשימה. 

קבלן שיפוצים שישמור לך על הבית

שאול בנימין הוא קבלן שיפוצים מורשה, מוסמך ומיומן שיעשה הכל כדי לשמור לך על הבית. עם שאול בנימין כבר לא צריך לדאוג מפני חריגה ממסגרת התקציב או לוח הזמנים. לשאול בנימין יש את הניסיון הנדרש כדי לבצע את השיפוץ על הצד הטוב ביותר ובלי שתצטרך לשאת בהוצאות מיותרות.

היתרונות של קבלן רשום

קבלן שיפוצים שרשום בפנקס הקבלנים מחויב לסטנדרטים מסוימים של בקרת איכות ומקצועיות. הוא נמצא תחת פיקוח, עובר הסמכות ייעודיות ורשאי לבצע מגוון רחב של שירותי שיפוצים ושירותים נלווים. מנגד, אנשי מקצוע שמגדירים את עצמם כקבלני שיפוצים בלי להיות רשומים בפנקס הקבלנים צריכים להדליק אצלך נורה אדומה.

שלבים בדרך לשיפוץ

השלב הראשון בהזמנת קבלן שיפוצים הוא בדיקה מול אתר האינטרנט של משרד הבינוי והשיכון. באתר ניתן להזין את שמו של בעל המקצוע ולגלות האם הוא קבלן רשום. בשלב השני יוצרים קשר עם קבלן שיפוצים, מתאמים מול פגישת היכרות לא מחייבת ומקבלים הצעת מחיר. בשלב השלישי מחליטים מתי להתחיל את השיפוץ ומציבים יעדים מדידים. במקביל, כדאי להתעקש על קבלן שעובד עם חומרים בעלי תו תקן ישראלי סוג א' בלבד.

אין לך סיבה להתפשר

עם שאול בנימין לא צריך להתפשר על איכות השיפוץ בשביל לעמוד בתקציב מסוים. לשאול בנימין יש רישיון והסמכה של קבלן שיפוצים ומאחוריו עשרות לקוחות ממליצים ומרוצים. בנוסף, הזמנת קבלן שיפוצים כמו שאול בנימין תחסוך לך זמן, מאמץ וכסף.

לעמוד הפוסט תאריך: 21/06/2017 20:03:00 תגובות:
תגובות

קבלן שיפוצים לבניה ירוקה

קבלן שיפוצים לבניה ירוקה

מהי בניה ירוקה? איך משלבים עקרונות של בניה ירוקה בשיפוץ בית קיים? מה התפקיד של קבלן שיפוצים בבניה ירוקה?

בניה ירוקה מייצגת גישה מערכתית שמטרתה לחסוך אנרגיה, מים וחומרי גלם בבתים פרטיים ובמבנים נוספים. היישום של הגישה מתחיל בתכנון מקיף של הבנייה וכולל תפעול בניינים באמצעות אסטרטגיות מיוחדות כמו בידוד תרמי, ניצול מסה תרמית ותכנון יעיל וחסכוני של שטח הבית. בניה ירוקה חוסכת בהוצאות אחזקה ועוזרת לשמור על איכות הסביבה. עם זאת, לא כל קבלן שיפוצים מתמחה בבניה ירוקה וכדאי לברר מראש על ניסיון ומיומנות.

קבלן שיפוצים שחוסך לך כסף

שאול בנימין הוא קבלן שיפוצים רשום שמופיע בפנקס הקבלנים ומתמחה בבניה ירוקה. עם שאול בנימין אפשר לרכז את כל עבודות השיפוץ תחת קורת גג אחת, לחסוך כסף ולעמוד בלוח זמנים. שאול בנימין מתחייב עבורך לרמת גימור גבוהה ללא פשרות ויש לו ניסיון מוכח של עשרות שנים בפרויקטים דומים.

שילוב בניה ירוקה בשיפוץ בתים ודירות

בעלי בתים צריכים לבחור קבלן שיפוצים שמתמחה בבניה ירוקה כדי לשלב את העקרונות הנכונים לחיסכון אנרגטי. התפקיד של קבלן שיפוצים הוא ליצור סביבת שהייה בריאה ונוחה ולעשות הכל כדי להימנע מפגיעה במשאבים טבעיים מתכלים ובפגיעה באיכות הסביבה. מבחינת בעל הבית, השילוב של בניה ירוקה דורש גם התייחסות לעלויות הקמה, תפעול ותחזוקה בטווח הרחוק.

תפקיד הקבלן בבניה ירוקה

קבלן שיפוצים נדרש להציב את האינטרס של בעל הבית בראש סדר העדיפויות. כך הוא יכול להשתמש בחומרי בנייה ידידותיים לסביבה ובחומרים ממוחזרים מסוג א'. בנוסף, קבלן שרוצה לשלב עקרונות של בניה ירוקה בשיפוץ בתים ודירות יכול לנצל מי נגר עילי להשקיה, למזער היקף של עבודות עפר וכמובן להשתמש באביזרים חוסכי מים ואנרגיה.

הדור הבא של שיפוץ בתים

שאול בנימין מייצג את הדור הבא של עקרונות הבנייה ומציע גם לך להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים. ההתמחות בבניה ירוקה תחסוך לך כסף ותעלה את הערך של הנכס בעשרות אחוזים. כמו כן, אפשר להשאיר פרטים באתר הרשמי ולתאם בהקדם פגישה עם קבלן שיפוצים מנוסה ואמין.

לעמוד הפוסט תאריך: 18/06/2017 18:54:00 תגובות:
תגובות

קבלן שיפוצים מה תפקידו ואלו מגבלות חלות עליו

קבלן שיפוצים – מה תפקידו ואלו מגבלות החלות עליו?

מהם התפקידים של קבלן שיפוצים? אלו עבודות קבלן שיפוצים לא יכול לבצע? וכיצד מתנהל התהליך מול הקבלן במהלך הפרויקט?
קבלן שיפוצים נכנס לבית כדי להכניס את השינויים שיבקשו ממנו. לרוב, הקבלן יעבוד לפני תכניות ואם לא, כל הבקשות שלך יהיה מאוגדות בצורה מסודרת וזאת לאחר התייעצות משותפת וקבלת חוות דעת ממנו (אם ברצונך לקבל אחת כזו).

מהי האחריות של קבלן שיפוצים

הקבלן יכול לבצע עבודות שיפוץ מגוונות. השיפוץ יכול להיות "קטן" כמו שינוי חדר הרחצה והוא יכול להיות "גדול" ולכלול שינוי המרחב ויצירת חלוקה חדשה של הבית. אין זה משנה מה גודל ומה מורכבות הפרויקט, קבלן בעל ניסיון יוכל לבצע את העבודה ולתכנן אותה כך שיעמוד בלוח הזמנים שהוגדר מראש.
קבלן שיפוצים הוא בעל מקצוע שלמד את התחום והוא יביא את האנשים הנכונים לביצוע כל עבודה, יתאם את הגעתם כך שהעבודה תתבצע בזמן וייקח אחריות על הביצוע. מבחינתך חשוב מאד לוודא בחוזה כי יש לו ביטוח ומהי האחריות שהקבלן מספק.

מה קבלן שיפוצים לא יכול לעשות

בהתאם לניסיון, לידע ולהכשרה אפשר לדעת מה יכול ומה לא יכול הקבלן לבצע. שאול בנימין בעל ניסיון עשיר בשיפוצים, בנייה ירוקה, בניית ממ"ד ועוד. את כל אלה הוא יוכל להציע כאשר ייתכן וקבלנים אחרים יהיו חסרי ניסיון ולא יוכלו לבצע את אותה העבודה.
כאן זה המקום להדגיש כי שלא כמו שיפוצניק אשר עושה את רוב העבודה בעצמו, הקבלן מביא איתו אנשי מקצוע שכל אחד מומחה בתחומו ודואג לכך שכל אחד מהם יבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ותוך סנכרון מושלם שיאפשר לך לחזור לשגרת החיים במהירות האפשרית ובלי לוותר על האיכות.

התהליך המשותף

מתוך ניסיון עשיר, ההבנה החשובה היא כי כל הליך שיפוץ הוא הליך משותף. זו הסיבה שהליווי אותו מעניק שאול בנימין מתחיל בשלב התכנון ובדיקת היתכנות חלומותייך, הקשר נמשך לאורך כל הדרך ולאחר סיום העבודה ביכולתך תמיד לפנות בשאלות נוספות.
אם בכוונתך לצאת לדרך ולשנות את מראה ביתך, זה הזמן ליצור קשר עם שאול בנימין, קבלן שיפוצים מומחה ובעל ניסיון עשיר.
לעמוד הפוסט תאריך: 12/06/2017 21:49:00 תגובות:
תגובות

מה תפקידו של קבלן שיפוצים

מה תפקידו של קבלן שיפוצים ומדוע הוא חשוב לתהליך?

מהו התפקיד של קבלן שיפוצים? האם אפשר לוותר על הקבלן ולהסתפק בשיפוצניק? ומהם הקריטריונים לבחירת הקבלן?
קבלן שיפוצים הוא בעל מקצוע שלמד את התחום ורשאי לבצע עבודות שיפוץ ופיקוח. הקבלן מביא איתו לשטח עובדים שכל אחד יכול לבצע את העבודה שהוכשר לעשות ועליו לבדוק כי העבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר ולתאם בין הגורמים השונים.

הצורך בקבלן בהליך השיפוץ

אחת השאלות שייתכן שעולות אצלך לפני התחלת תהליך השיפוץ היא האם יש לך צורך לקחת גם קבלן שיפוצים בנוסף לאנשי המקצוע השונים או האם עדיף להסתפק בשיפוצניק. בהתאם לתוצאה ולתהליך שברצונך לעבור עלייך להחליט אלו אנשי מקצוע יהיו אצלך.
שיפוצניק יוכל לבצע עבודות שונות בבית וזאת בהתאם להכשרה שלו. ייתכן שהוא מכיר את עבודות הגבס או האינסטלציה, אך לצורך שאר העבודות כמו החשמל, התקנת מזגן, שינוי המטבח ועוד, יהיה עלייך להביא אנשי מקצוע אחרים. אם המטרה שלך היא ליהנות מהליך חלק, תיאום בין אנשי המקצוע השונים ואחריות לתוצאה התואמת את התכנון, קבלן שיפוצים יהיה איש המקצוע הנכון ביותר עבורך.

קריטריונים בבחירת קבלן שיפוצים:

·         הסמכה – קבלן שיפוצים צריך להיות בעל הכשרה ובאפשרותך לברר היכן למד את התחום וכמה זמן ערכו הלימודים.
·         ניסיון קודם – גם באתר האינטרנט אפשר לראות את העבודות של הקבלן ולבחירתך, ניתן לבקש גם טלפונים של לקוחות ממליצים.
·         ביטוח – על הקבלן להחזיק בביטוח עצמי ולדאוג לכך שלכל עובד שייכנס לביתך יהיה ביטוח עבודה.
·         הסכם – על הקבלן לערוך הסכם מולך. בהסכם זה יופיעו כל הפרטים החשובים ובהם: כיצד תתבצע העבודה, מהי מדיניות התשלומים, איזה ביטוח יש לקבלן, מהי האחריות שתוענק לך על העבודה ומהו התפקיד המדויק של הקבלן. ההסכם אמור לשרת אותך ואת הקבלן ואם הוא מתאים לציפיותייך, זהו סימן חיובי.

שאול בנימין – נעים מאוד - אשמח לעמוד לרשותך

את הניסיון העשיר שצברתי מאז שנת 1995 אשמח להעמיד לרשות פרויקט השיפוץ של הבית שלך. הליך השיפוץ בביתך יכול להתבצע במקצועיות תוך עמידה בלוחות הזמנים שייקבעו מראש ומענה לכל שאלה לאורך כל הדרך. לשאלות, תיק עבודות ותיאום פגישה עם קבלן שיפוצים ובניה שאול בנימין, זה הזמן ליצור קשר.
לעמוד הפוסט תאריך: 12/06/2017 21:46:00 תגובות:
תגובות

קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים

כולנו מכירים בעובדה שבכל תהליך בנייה או שיפוץ עלינו לוודא שנוכח קבלן שיפוצים, אך מעטים למעשה מכירים את המשמעות של התפקיד של אותו הקבלן. במהלך השנים מתפתחות הטכנולוגיות בעולם הבנייה וכיום ניתן להגיע לתוצר הטוב ביותר מבחינת הלקוח במידה ועוברים את התהליך המתאים בצורה מקצועית ומאפיינים את העבודה בצורה טובה. במאמר הבא נציג בפניכם את הגדרת התקציב של קבלני השיפוצים, מהו תפקידם בפועל וכיצד הם אחראים על הפרויקט של הבנייה והתוצר הסופי אותו מקבל הלקוח.

מהן הדרישות לקבלני שיפוצים?
כאמור, קבלן שיפוצים הוא אדם אשר מנהל את תהליך הבנייה והשיפוץ של הלקוחות השונים. תחת קבלן השיפוצים יש צוותי עבודה בחלק מהפרויקטים ולעתים אף צוותי עבודה בתחומים שונים (חשמלאי, זגג וכו'...).

קבלן שיפוצים הוא אדם בעל ניסיון רב בתחומים השונים בעולם הבנייה ובעיקר בבקרה ופיקוח על פרויקטים של בנייה. כחלק מתפקידו של קבלן השיפוצים עליו לוודא שאכן העובדים עושים את העבודה בצורה הטובה ביותר והבטיחותית ביותר.

מהם השלבים בפועל על פי הם פועל קבלן השיפוצים:
קבלן השיפוצים הוא למעשה האדם שמקשר בין הגורמים המקצועיים בתהליך הבנייה לבין הלקוח. ראשית, עליו להתאים את ציפיות הלקוח ולהבין את התוצר המוגמר שהלקוח מעוניין בו. באמצעות אפיון מפורט ותכנון נכון של תהליך הבנייה, עליו להפעיל את צוותי העובדים על מנת לקבל את התוצר המדויק והטוב ביותר לו ציפה הלקוח תחילה.

שלבי העבודה של קבלן השיפוצים מתחילים כאמור בתהליך האפיון והצגת תוכניות העבודה אל מול הלקוחות שמעוניינים לערוך את תהליך השיפוץ. לאחר מכן, על קבלן השיפוצים לבחור את חומרי הבנייה שישמשו את העובדים במהלך השיפוצים, לבחור את אנשי המקצוע המתאימים והראויים לעבודה על הפרויקט המתאים, לוודא שנושא הביטחון מוקפד לאורך כל תהליך הבנייה ושאכן העבודות מתבצעות בצורה הטובה ביותר.

קבלן שיפוצים בעל ניסיון רב

אתם מוזמנים לפנות לשאול בנימין, קבלן שיפוצים רשום בלשכת הקבלנים החל משנת 1995. בעל ניסיון רב בפיקוח עבודות שיפוצים ואינספור עבודות בהן יצר את חלומותיהם של לקוחותיו. פנו דרך האתר לקבלת מידע נוסף והצעות מחיר על הפרויקטים השונים.

לעמוד הפוסט תאריך: 27/02/2016 19:04:00 תגובות:
תגובות

שיפוצים כל מה שצריך לדעת

שיפוצים – כל מה שצריך לדעת
רבים במדינת ישראל עורכים שיפוץ בביתם או במשרדיהם במהלך השנה על מנת לחדש את הנראות הכוללת ולהשרות אווירה נקייה, נעימה ומודרנית במבנה. למעשה, רבים חוששים שמא אנשי המקצוע יתנו להם הצעות מחיר שאינן הוגנות מכיוון שאינם מתמחים בתחום ואינם מכירים את טווח המחירים שדורשים בשוק (בדיוק כפי שקורה למרבית הישראלים במוסך). על מנת "להכין אתכם" לקראת הצעות המחיר של קבלני השיפוצים, מומלץ שתכירו את הביטויים ה"מוכרים" בעולם השיפוצים:
הביטויים שצריך להכיר בעולם השיפוצים:
 • קבלן שיפוצים.
  קבלן שיפוצים הוא למעשה האדם שאחראי על תהליך השיפוץ החל מתכנון ותיאום הציפיות אל מול הלקוח, דרך האפיון של העבודה ועד לקניית החומרים המתאימים ובחירת אנשי המקצוע שיבצעו את העבודה. קבלן השיפוצים הוא למעשה "איש הקשר" של הלקוח והוא האדם שדרכו תעבירו את הדרישות בשיפוץ המבנה שלכם.
 • אינסטלציה וביוב.
  בכל תהליך שיפוץ יש לוודא את הנושא של החשמל ואת הנושא של האינסטלציה והביוב ולקחת אותו בחשבון בתהליך השיפוץ (בעיקר במידה ומדובר בשיפוץ של חדרי אמבטיה או שירותים). שיפוץ מקצועי מתבצע רק לאחר תכנון וצפייה בתוכניות של הבנה על מנת להכיר את הנקודות "הרגישות במבנה".
 • < >איטום ובידוד.
  תהליך האיטום והבידוד מטרתו למנוע חדירה של מים ונוזלים לחלקים השונים של הבית (לדוגמה: בין המרצפות). התהליך חשוב במיוחד ועשוי למנוע יובש או תקלות בחומרים השונים.
 • < >גמר הבניה.
  סיום כל העבודות הבנייה והצגת התוצר בפני הלקוח.
  שימו לב בחוזה השיפוצים שמופיע מועד לגמר הבנייה.
שיפוצים – הרבה מעבר למה שחשבתם
אנו מזמינים אתכם ליהנות משירותיו של שאול בנימין, המתמחה בשיפוצים מאז 1995 ורשום בפנקס הקבלנים. אתם מוזמנים לצפות בתיק העבודות של שאול בנימין שביצע לאורך השנים ללקוחותיו וליצור קשר דרך אתר האינטרנט על מנת להתייעץ בתהליך השיפוץ בביתכם.
 
לעמוד הפוסט תאריך: 22/02/2016 17:12:00 תגובות:
תגובות

כך תבחרו את קבלן השיפוצים שלכם

כך תבחרו את קבלן השיפוצים שלכם
עולם השיפוצים הפך לאחת מהנישות התחרותיות ביותר במדינת ישראל. מאז ומעולם ענף השיפוצים השתייך לעולמם של "עובדי הכפיים" אך תופתעו לשמוע כי התחום התפתח עם השנים והטכנולוגיה המודרנית התקדמה גם בעולם השיפוצים. למעשה, תפקידם של קבלני שיפוצים אינו מתבטא אך ורק בהזמנת החומרים וניהול העבודה, אלא בעיקר בתכנון העבודה ובתיאום הציפיות מול הלקוח לאחר אפיון מפורט ובניהול קפדני של הליך הבטיחות.
כיצד ניתן לבחור את קבלן השיפוצים בשוק כל כך רווי באנשי מקצוע אשר מבטיחים עבודות מקצועיות במיוחד. על מנת להקל עליכם בתהליך בחירת איש המקצוע שיבצע עבורכם את עבודות השיפוצים, הכנו מספר פרמטרים מרכזיים שעליכם לבחון אצל מספר קבלני שיפוצים שברצונכם לעבוד עמם.
כללי ברזל בבחירת קבלני השיפוצים
 • בטיחות, רישיון והסמכה של קבלן השיפוצים.
  בעולם המודרני קיימים אינספור קורסים אשר הופכים את אנשי המקצוע למקצועיים יותר. בבחירת קבלן השיפוצים אשר יבצע את השיפוץ בביתכם אתם מעוניינים במלוא הבטיחות והקפדנות הקשורה לתחום הביטחון של הדיירים ושל העובדים. אחד התפקידים המשמעותיים ביותר בתהליך העבודה המוטלים על קבלן השיפוצים הוא לוודא את נושא הביטחון בזמן העבודה ולאחריה.
  בחרו קבלן שיפוצים מוסמך אשר עובד זמן רב ומכיר היטב את סגנונות הבנייה המודרניים.
 • ביקורות מוקדמות.
  בעולם המודרני ניתן לפתוח את מנוע החיפוש של Google ולצפות במגוון רחב של ביקורות הגולשים על עבודותיו של איש המקצוע. לקראת בחירת קבלן השיפוצים שיבצע את עבודות השיפוצים בביתכם, שבו מול מנוע החיפוש של Google, הקליקו את שמו של הלקוח וצפו בתגובות ברחבי הרשת על עבודותיו ועל אמינותו של הקבלן.
 • התאמת הקבלן לפרויקט.
  בקרו באתר האינטרנט של קבלן השיפוצים וודאו שאותו הקבלן אכן ביצע עבודות דומות לאלו לקראת הפרויקט שלכם.
 • תכנון חוזה.
  קבלן שיפוצים מקצועי יציג בפניכם מספר אופציות לעבודה עם החוזה של השיפוץ. מומלץ להתייעץ עם קבלן השיפוצים כבר בשיחת הטלפון ולראות האם הוא קשוב לשאלותיכם ויכל לספק לכם מענה לאורך הדרך.
אתם מוזמנים לפנות לשאול בנימין, קבלן שיפוצים מוסמך ובעל ניסיון רב בעבודות פרטיות
לעמוד הפוסט תאריך: 20/02/2016 21:50:00 תגובות:
תגובות

כיצד בוחרים "שיפוצניק" בתהליך השיפוץ של הבית?

כיצד בוחרים "שיפוצניק" בתהליך השיפוץ של הבית?
מדי חודש אלפים במדינת ישראל מחפשים במנוע החיפוש של Google את הביטויים "קבלן שיפוצים", "שיפוצניק" או "שיפוץ" במטרה למצוא את איש המקצוע המקצועי, היצירתי והאמין ביותר שיבצע עבורם את העבודה ויהפוך את ביתם לבית החלומות שלהם. רבים חוששים שמא קבלן השיפוצים יעבוד עליהם במחיר בגלל העובדה שאינם מכירים את טווח המחירים בתחום. על מנת לסייע לכם בתהליך הבחירה של קבלן השיפוצים ולהפוך אותו לפשוט במיוחד הכנו רשימה של סעיפים שתוכלו לפעול על פי הם על מנת לא "להיעקץ".
 1. אינטרנט – תיק עבודות.
  רשת האינטרנט מהווה מעין "רשת ביטחון" עבור הקהל שמחפש אנשי מקצוע. אם בעבר נהגנו להיעזר בעצות של חברים ומכרים ובהמלצות שונות, הרי שכיום ברחבי הרשת ניתן למצוא את כל המידע של קבלני השיפוצים ולצפות בעבודות השונות שביצעו לאורך השנים על מנת להכיר את טיב העבודה של הקבלנים.
  בשלב הראשון מומלץ להיכנס למספר אתרי אינטרנט של קבלני שיפוצים על מנת לצפות בתיק העבודות ולקבל רעיונות שונים לגבי השיפוצים שיכולו למשוך את עיניכם ולהעניק לכם השראה בשיפוץ הביתי שלכם. סינון באמצעות תיקי העבודות של קבלני השיפוצים, יקל עליכם בתהליך בחירת איש המקצוע.
 2. בדיקת מוניטין ברחבי הרשת.
  בשל העובדה שרבים חוששים שמא אנשי המקצוע יעבדו עליהם מבחינת המחיר או מבחינת המקצועיות, הרי שמנוע החיפוש של Google עשוי לפתור את הבעיה. לאחר שבחרתם את קבלן השיפוצים שתיק העבודות שלו משך את עיניכם, תוכלו לחפש בGoogle את שמו ולבחון את המוניטין שלו – האם הוא היה אמין עם לקוחותיו לאורך השנים?
 3. שיחת טלפון וייעוץ.
  אומרים שבשיחת טלפון אחת ומרושם ראשוני ניתן ללמוד כל כך הרבה. אנו ממליצים לבצע שיחת טלפון על מנת לבחון את ההיענות של איש המקצוע לעבודה, דבר שישפיע ככל הנראה על כל תהליך השיפוץ.
אתם מוזמנים לפנות אלינו לשאלות בנוגע לשיפוצים, ייעוץ מקצועי וחוות דעת נוספת במידה ואתם מעוניינים לערוך שיפוצים. תוכלו לקרוא מגוון מאמרים מקצועיים באתר האינטרנט שלנו ולהתקשר למספר או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
 
לעמוד הפוסט תאריך: 17/02/2016 21:23:00 תגובות:
תגובות

קבלן שיפוצים לבית פרטי

קבלן שיפוצים לבית פרטי
מדי שנה ישראלים רבים משפצים את ביתם על מנת "להרגיש בבית". החשיבות של העיצוב ואופי השיפוץ בבית חשובה במיוחד, ורבים נוהגים להחליף את העיצובים מדי מספר שנים על מנת להתאים את המבנה לאופי שלהם ולתקופה.
בחירת קבלן שיפוצים עשויה להשפיע במידה משמעותית במיוחד על האווירה בביתכם. מחקרים רבים הציגו כי הנראות והעיצוב הכללי של הבית משפיע במידה משמעותית על היחסים בין בני המשפחה, על הפגישות השונות עם המכרים והאורחים בבית ואפילו על מצבי הרוח של הדיירים המתגוררים במבנה. רבים תוהים, איך בדיוק "קבלן שיפוצים" יכל לאפיין את תצורת השיפוץ על פי הקריטריונים של הדיירים – במידה וגם אתם תהיתם, הצטרפו אלינו למאמר.
מה באמת תפקידו של קבלן שיפוצים?
רבים תוהים כאשר שומעים את המילה "קבלן שיפוצים" – לכולנו בראש עוברת מיד המחשבה והדמיון של שיפוצניק המוכתם מצבע וכולנו תוהים מה לו ולנושא העיצוב? למעשה, עם השנים התפתח תחום השיפוצים ובשל התחרות הגדולה בשוק התפתחו הטכניקות והיצירתיות של קבלני השיפוצים.
כיום, קבלני השיפוצים אחראים לאו דווקא על הליך השיפוץ אלא על הניהול הכולל של העבודה. מה כולל ניהול עבודות השיפוצים?
 • תכנון – בתהליך זה על קבלן השיפוצים לתכנן את תהליך השיפוץ. הודות למוצרים הטכנולוגיים החדשים ולמערכות המתקדמות תהליך התכנון צריך דורש עבודה מעמיקה במיוחד. חלק גדול מתהליך התכנון של הקבלן מתמקד באפיון של צרכי הלקוח ותיאום הציפיות מול הלקוח ואל מול צוותי העבודה.
 • הגדרות בטיחות – התפקיד החשוב ביותר של קבלן השיפוצים הוא לנהל בצורה יסודית את נושא הבטיחות בזמן השיפוץ. לאורך כל התהליך עליו לדאוג על עבודה תקינה מבחינה מקצועית ומבחינה בטיחותית.
 • ניהול העבודה – ניהול צוותי העובדים, הזמנת החומרים האיכותיים ביותר ודיוק בעבודתם של העובדים היא העיקר בתהליך העבודה של קבלן השיפוצים והאחריות המוטלת עליו.
קבלן שיפוצים – ניסיון, מקצועיות וחוות דעת
שלושת המאפיינים שיוצרים את ההצלחה לקבלני השיפוצים בישראל.
אתם מוזמנים לגלוש באתר האינטרנט של שאול בנימין ולצפות בתיק העבודות לאורך השנים וההמלצות הרבות מהלקוחות. קבלן שיפוצים מוסמך בעל ניסיון רב, שפע מקצועית ואינספור חוות דעת חיוביות.
 
לעמוד הפוסט תאריך: 10/02/2016 15:18:00 תגובות:
תגובות

שיפוצים בתוך הבית

שיפוצים בתוך הבית
הבית שלכם הוא המקום האישי שלכם בו עליכם להרגיש כמה שיותר בטוחים וכמה שיותר נעים. מדי שנה עורכים אלפי במדינת ישראל שיפוצים במטרה להפוך את ביתם לכזה שתמיד חלמו עליו. תהליכי השיפוצים למעשה לא חייבים להיות כל כך מפרכים וכל כך מלכלכים במידה ונערכים לשיפוץ בצורה טובה.
לקראת כל תהליך שיפוצים עליכם לגבש מספר החלטות שיסייעו לכם בתהליך השיפוץ ויעזרו באפיון הכולל של העבודה מול קבלן השיפוצים איתו תעבדו:
 • תקציב – אנו ממליצים להכין מראש את התקציב ולא לחרוג ממנו. רבים מתפתים לחרוג מהתקציב אשר הגדירו לעבודות השיפוץ ומתקשים לעמוד בתשלומים לאחר מכן. מומלץ להגדיר מראש לקבלן השיפוצים את התקציב לשיפוץ גם במידה ואינו גבוה במיוחד.
 • דוגמאות לדברים שאהבתם – רבים נוטים לבזבז זמן רב באפיון הכולל של העבודה בה הם מעוניינים. לקראת הפגישה שלכם עם קבלן השיפוצים, מומלץ לצפות במגוון דוגמאות באתרי האינטרנט ולגבש כיוון כללי. לאחר מכן, בפגישה עם קבלן השיפוצים, ניתן להתייעץ לאחר שהצגתם בפניו את העבודות שאהבתם.
שיפוץ בבית – איך מתחילים?
בשלב הראשוני, עוד לפני שרצים למצוא את קבלן השיפוצים האמין והמקצועי ביותר, עליכם להחליט על האזור בו אתם מעוניינים לערוך את השיפוץ. ניתן אפילו למדוד את השטח בו אתם מעוניינים לערוך את השיפוץ על מנת לקבל טווח מחירים כבר בשיחת הטלפון עם קבלן השיפוצים.
בשלב השני, עליכם לבחון מספר אופציות של קבלני שיפוצים שיוכלו לבצע עבורכם את העבודה. כיום, בזכות רשת האינטרנט ואתרי האינטרנט הרבים של הלקוחות, תוכלו לבחור את עבודות אליהן נמשכתם בתיק העבודות של קבלני השיפוצים השונים. בחירת קבלן השיפוצים צריכה לבצע תוך שיקול מקצועי בלבד. חשוב שתשימו לב לכך שקבלן השיפוצים קשוב להערותיכם וייתן לכם מענה לאורך כל הדרך.
בחתימת החוזה מול קבלן השיפוצים וודאו שקבלן השיפוצים אכן רשום בפנקס הקבלנים (לא בושה לבקש לצפות ברישום ובתעודות השונות על מנת לוודא את המקצועיות) ודרשו להכניס את החוזה על עמידה בזמנים מול קבלן השיפוצים.
אתם מוזמנים לפנות אלינו למידע נוסף אודות השירותים ולהתייעץ אתנו לגבי תוכניות השיפוץ בביתכם
לעמוד הפוסט תאריך: 04/02/2016 19:55:00 תגובות:
תגובות

שיפוצים

שיפוצים

מדי שנה רבים במדינת ישראל בוחרים "לרענן" את המראה של הבית ולהעניק אווירה חדשה לדיירים השונים. נושא השיפוצים משתכלל משנה לשנה ורבים נוהגים לשפץ בתדירות גבוהה יותר מאשר בעבר את ביתם ולהתאים אותו למראה המודרני בו הם מעוניינים. מגוון רחב של מחקרים שהתבצעו ברחבי העולם הציגו את הקשר הישיר בין התקשורת הביתית לבין תהליכי השיפוץ ויש שמעידים כי תהליך השיפוץ והתאמת העיצוב הכולל של הבית עשוי להשפיע על מצב הרוח של הדיירים במבנה.

תהליך שיפוצים לא בהכרח חייב להיות כל כך מורכב ו"מלוכלך" כפי שרבים ממהרים לדמיין, ולמעשה, באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ותהליכי עבודה מקצועיים ניתן לבצע את עבודת השיפוצים תוך מספר ימים ולעתים אפילו ביום אחד, הכל תלוי בהיקף השיפוץ.

כיצד להתכונן לשיפוץ?

לקראת כל תהליך שיפוץ אנו צריכים להתכונן בהתאם ולאו דווקא מבחינה נפשית או כספית. במידה וחשבתם על ריענון הבית ועיצוב כולל חדש, תוכלו לפנות לקבלן שיפוצים על מנת לקבל מגוון רעיונות שיוכלו להתאים לביתכם.

בשלב הראשוני מומלץ לגלוש במנוע החיפוש של Google ולצפות בדוגמאות שונות של שיפוצים שנערכו בבתים. תוכלו למצוא מגוון רחב של דוגמאות לסוגי שיפוצים שונים באתרים של קבלני שיפוצים, שם מציגים את תיק העבודות של הקבלן אשר ביצע לאורך השנים.

בשלב השני, לאחר שהתרשמתם ממספר עבודות, מומלץ לפנות לקבלן השיפוצים במטרה לקבל מידע נוסף אודות תהליך השיפוץ וייעוץ לגבי תהליך השיפוץ בביתכם. לאחר שהתרשמתם מקבלן השיפוצים בדקו את הרקע שלו בגוגל ואת הניסיון המקצועי שלו.
תוכלו לערוך "בדיקת מוניטין" במנוע החיפוש של
Google על מנת לבחון את אמינותו של קבלן השיפוצים בעבודותיו הקודמות אל מול הלקוחות לאורך השנים.

שאול בנימין – קבלן השיפוצים המוביל בישראל

אנו מזמינים אתכם להצטרף לשורת הלקוחות המרוצים לאורך השנים וליהנות משירות שיפוצים מקצועי ומדויק. קבלן שיפוצים הרשום בלשכת הקבלנים החל משנת 1995 ובעל הסמכות וניסיון רב בפרויקטים רבים ברחבי המדינה.

גלשו באתר האינטרנט שלנו, קראו את הטיפים השונים שיסייעו לכם בבחירת תהליך השיפוצים וסוג השיפוץ לביתכם והתקשרו לצורך ייעוץ או לצורך הצעת מחיר.

לעמוד הפוסט תאריך: 01/02/2016 18:24:00 תגובות:
תגובות

לשפץ בשיטת "עשה זאת בעצמך" או לפנות אל קבלן שיפוצים?

לשפץ בשיטת "עשה זאת בעצמך" או לפנות אל קבלן שיפוצים?
מדוע לבחור בקבלן שיפוצים ולא לשפץ את הבית בכוחות עצמכם? כיצד קבלן מקצועי יוכל להקל עליכם?
עם ריבוי התכניות העוסקות בשיפוץ הבית אין זה פלא שישנם כאלו אשר מתפתים לעשות זאת בעצמם. דרך המסך הכל נראה פשוט יותר, מה צריך בסך הכל? לקנות כמה חומרים בחנות לחומרי בניין? לעקור את הקרמיקה ממקומה?לדפוק כמה מסמרים עם פטיש? כל אחד יכול! האומנם?
שיפוץ הבית זו עבודה למומחים בלבד. קבלן שיפוצים ולו ניסיון בתחום יכול לנהל את תקופת השיפוצים בקלות וביעילות ולחסוך עבורכם בזמן יקר. הנה כל הסיבות מדוע לא לעשות זאת בעצמכם, אלא להזמין הביתה קבלן מקצועי.
אז קודם כל הברור מאליו– איכות העבודה והגימור הסופי
במידה ובעל הבית הוא לא קבלן שיפוצים בעצמו הרי שלשפץ את הבית כתחביב, לא מומלץ ולא רצוי. לקבלן מקצועי כל הכלים אשר מאפשרים לו לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ויתרה מכך – באופן מקצועי. בעזרת איש מקצוע מיומן התוצר הסופי יראה כאילו מקומו בז'ורנל ולא בבית התחביב.
לא כולם מסוגלים להתחיל וגם לסיים את העבודה
כאשר זה הבית שלנו אנו יכולים להתחיל היום ולהמשיך מחר. ואם לא מחר אז מחרתיים. ואם לא מחרתיים אז בשבוע הבא. לא תמיד אנו פנויים פיזית או נפשית לסיים עבודת שיפוץ שהתחלנו. לעומת זאת, קבלן שיפוצים אשר זו עבודתו, מחויב לעמוד בלוחות זמנים ויבצע את הפרויקט מתחילתו ועד סופו.
חיסכון של זמן יקר
בעזרת קבלן שיפוצים תוכלו להפוך חלום למציאות. לא כולם מיומנים ובעלי כל הכלים המקצועיים ולא כולם מסוגלים ליישם תכניות או רעיונות ולהפוך אותם לברי ביצוע. לקבלן ישנו ניסיון, הוא יוכל לחסוך עבורכם בזמן יקר ולוודא כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר וכמה שיותר מהר.
שאול בנימין – קבלן שיפוצים בסטנדרטים גבוהים
כל עבודת שיפוצים מקצועית מתחילה ונגמרת באיש מקצוע מיומן ולו ניסיון בתחום. שאול בנימין עובד כקבלן שיפוצים החל משנת 1995 ולזכותו פרויקטים רבים ועשרות לקוחות מרוצים. באפשרותכם כבר עכשיו לשפץ את הבית שלכם בהתאם לכל חלום או חזון. כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם שאול בנימין עוד היום, לתאם פגישת ייעוץ ולצאת לדרך! 
 
לעמוד הפוסט תאריך: 17/01/2016 19:47:00 תגובות:
מספר עמודים: 2
 1  2   הבא