שיפוצים זה עסק למיקצוענים

שיפוצים כל מה שצריך לדעת

רבים במדינת ישראל עורכים שיפוץ בביתם או במשרדיהם במהלך השנה על מנת לחדש את הנראות הכוללת ולהשרות אווירה נקייה, נעימה ומודרנית במבנה. למעשה, רבים חוששים שמא אנשי המקצוע יתנו להם הצעות מחיר שאינן הוגנות מכיוון שאינם מתמחים בתחום ואינם מכירים את טווח המחירים שדורשים בשוק (בדיוק כפי שקורה למרבית הישראלים במוסך). על מנת “להכין אתכם” לקראת הצעות המחיר של קבלני השיפוצים, מומלץ שתכירו את הביטויים ה”מוכרים” בעולם השיפוצים:
הביטויים שצריך להכיר בעולם השיפוצים:

 • קבלן שיפוצים.
  קבלן שיפוצים הוא למעשה האדם שאחראי על תהליך השיפוץ החל מתכנון ותיאום הציפיות אל מול הלקוח, דרך האפיון של העבודה ועד לקניית החומרים המתאימים ובחירת אנשי המקצוע שיבצעו את העבודה. קבלן השיפוצים הוא למעשה “איש הקשר” של הלקוח והוא האדם שדרכו תעבירו את הדרישות בשיפוץ המבנה שלכם.
 • אינסטלציה וביוב.
  בכל תהליך שיפוץ יש לוודא את הנושא של החשמל ואת הנושא של האינסטלציה והביוב ולקחת אותו בחשבון בתהליך השיפוץ (בעיקר במידה ומדובר בשיפוץ של חדרי אמבטיה או שירותים). שיפוץ מקצועי מתבצע רק לאחר תכנון וצפייה בתוכניות של הבנה על מנת להכיר את הנקודות “הרגישות במבנה”.
 • < >איטום ובידוד.
  תהליך האיטום והבידוד מטרתו למנוע חדירה של מים ונוזלים לחלקים השונים של הבית (לדוגמה: בין המרצפות). התהליך חשוב במיוחד ועשוי למנוע יובש או תקלות בחומרים השונים.
 • < >גמר הבניה.
  סיום כל העבודות הבנייה והצגת התוצר בפני הלקוח.
  שימו לב בחוזה השיפוצים שמופיע מועד לגמר הבנייה.

שיפוצים – הרבה מעבר למה שחשבתם
אנו מזמינים אתכם ליהנות משירותיו של שאול בנימין, המתמחה בשיפוצים מאז 1995 ורשום בפנקס הקבלנים. אתם מוזמנים לצפות בתיק העבודות של שאול בנימין שביצע לאורך השנים ללקוחותיו וליצור קשר דרך אתר האינטרנט על מנת להתייעץ בתהליך השיפוץ בביתכם.

שיפוץ דירה

שיפוץ דירה כללי

שיפוץ דירה כללי-שאול בנימין קבלן וותיק בענף השיפוצים ומתמחה בכל סוגי עבודות השיפוץ מקפיד על קו נקי ופינישים ברמה גבוהה וללא פשרותאם חיפשתם ידע, ניסיון ומוניטין – חיפשתם את שאול בינימין. בתחום עבודתי, שמתי לי למטרה להעניק לכם את השירות הטוב ביותר, בסטנדרטים הכי גבוהים תוך הקפדה יתרה על עמידה בלוחות הזמנים שנקבעים. בעזרת ניסיוני הרב בתחום השיפוצים, אוכל לתת לכם מענה לכל בעיה שתעלה, במסגרת החוק וכך להפוך את הבית שלכם לבית החלומות! לפרטים על עבודות שיפוצים או לקבלת הצעת מחיר צרו איתי קשר

שיפוצים בתוך הבית

הבית שלכם הוא המקום האישי שלכם בו עליכם להרגיש כמה שיותר בטוחים וכמה שיותר נעים. מדי שנה עורכים אלפי במדינת ישראל שיפוצים במטרה להפוך את ביתם לכזה שתמיד חלמו עליו. תהליכי השיפוצים למעשה לא חייבים להיות כל כך מפרכים וכל כך מלכלכים במידה ונערכים לשיפוץ בצורה טובה.
לקראת כל תהליך שיפוצים עליכם לגבש מספר החלטות שיסייעו לכם בתהליך השיפוץ ויעזרו באפיון הכולל של העבודה מול קבלן השיפוצים איתו תעבדו:

 • תקציב – אנו ממליצים להכין מראש את התקציב ולא לחרוג ממנו. רבים מתפתים לחרוג מהתקציב אשר הגדירו לעבודות השיפוץ ומתקשים לעמוד בתשלומים לאחר מכן. מומלץ להגדיר מראש לקבלן השיפוצים את התקציב לשיפוץ גם במידה ואינו גבוה במיוחד.
 • דוגמאות לדברים שאהבתם – רבים נוטים לבזבז זמן רב באפיון הכולל של העבודה בה הם מעוניינים. לקראת הפגישה שלכם עם קבלן השיפוצים, מומלץ לצפות במגוון דוגמאות באתרי האינטרנט ולגבש כיוון כללי. לאחר מכן, בפגישה עם קבלן השיפוצים, ניתן להתייעץ לאחר שהצגתם בפניו את העבודות שאהבתם.

שיפוץ בבית – איך מתחילים?
בשלב הראשוני, עוד לפני שרצים למצוא את קבלן השיפוצים האמין והמקצועי ביותר, עליכם להחליט על האזור בו אתם מעוניינים לערוך את השיפוץ. ניתן אפילו למדוד את השטח בו אתם מעוניינים לערוך את השיפוץ על מנת לקבל טווח מחירים כבר בשיחת הטלפון עם קבלן השיפוצים.
בשלב השני, עליכם לבחון מספר אופציות של קבלני שיפוצים שיוכלו לבצע עבורכם את העבודה. כיום, בזכות רשת האינטרנט ואתרי האינטרנט הרבים של הלקוחות, תוכלו לבחור את עבודות אליהן נמשכתם בתיק העבודות של קבלני השיפוצים השונים. בחירת קבלן השיפוצים צריכה לבצע תוך שיקול מקצועי בלבד. חשוב שתשימו לב לכך שקבלן השיפוצים קשוב להערותיכם וייתן לכם מענה לאורך כל הדרך.
בחתימת החוזה מול קבלן השיפוצים וודאו שקבלן השיפוצים אכן רשום בפנקס הקבלנים (לא בושה לבקש לצפות ברישום ובתעודות השונות על מנת לוודא את המקצועיות) ודרשו להכניס את החוזה על עמידה בזמנים מול קבלן השיפוצים.
אתם מוזמנים לפנות אלינו למידע נוסף אודות השירותים ולהתייעץ אתנו לגבי תוכניות השיפוץ בביתכם

שיפוצים בבית-טיפים להצלחה בתהליך

מדוע חשוב לתכנן את השיפוץ? מתי זה הזמן הנכון להתחיל בשיפוץ? כמה זמן אורך התהליך? כיצד אפשר לבחור קבלן שיפוצים?
אם הסתכלת על הבית שלך והגעת למסקנה שהוא חייב לעבור שינוי, עלייך לחשוב מה בדיוק צריך לשנות בו. ייתכן שגודל החדרים מפריע לך, שהמטבח סגור או פתוח מדי וייתכן שיש לך צורך אמתי לטפל במערכות הבסיסיות של הבית כמו המים והחשמל. כל אלה ניתנים לשינוי בשיפוץ וכדי שהקבלן יוכל לבצע את העבודה כראוי חשוב מאד לבצע תכנון מקדים.

הזמן הנכון לבצע שיפוץ

מדינת ישראל מאופיינת כאזור בו כל השנה ניתן לעשות שינויים בבית. כמובן, אפשר לראות כי יותר אנשים מעוניינים לבצע שיפוצים לקראת החגים ולנצל חופשות שהם לא בבית כדי שהשינוי יתבצע ללא הפרעה, אך כדאי לדעת שהזמן הטוב ביותר לעשות את השינוי הוא הזמן המתאים לך. הקבלן יעמוד לרשותך בכל עונה.

אורך השיפוץ

אחת השאלות הנפוצות על שיפוצים הוא כמה זמן לוקח כל שיפוץ. התשובה לכך היא אף פעם לא אחת ויחידה והסיבה לכך נעוצה בתהליך. כל בית הוא מיוחד וכל דרישה היא ייחודית. בהתאם לבקשה שלך יוכל הקבלן להעריך כמה זמן ייקח לו לבצע את העבודה כאשר במסגרת החוזה חשוב שיהיה כתוב ומצוין בצורה ברורה מהו היום הראשון לעבודה ומתי היא תסתיים.
עלייך לדעת כי כל מקרה שיפוץ מיוחד ולכן בבירור על אודות הקבלן להתייעץ עם לקוחות ממליצים ולברר כי הוא אכן עמד בלוח הזמנים כפי שהוגדר מראש.

בעל המקצוע המתאים לביצוע שיפוצים

לפני התחלת השיפוץ עלייך לחשוב מי ינהל את התהליך. קבלן שיפוצים הוא מומחה בתחום שיהיה איתך בקשר לאורך כל הדרך, ידאג להביא בזמן המתאים את אנשי המקצוע וייקח את האחריות על העבודה.
ולבסוף, כדי למצוא קבלן שיפוצים שניתן לסמוך עליו, עלייך לבקש לראות תמונות של עבודות קודמות, לקבל מספרי טלפון של לקוחות ממליצים ולבחון כי התשלום על עבודת השיפוץ מתבצע רק בגמר כל שלב. בדרך זו תהיה לך אפשרות להבטיח שביעות רצון וחשוב לא פחות, שהעבודה תתבצע כראוי.

Call Now Button Skip to content