בניית ממ”דים

בניית ממ”דים

בונים ונדרשים לממ”ד? יש ברשותכם מבנה ואתם נדרשים להוספת ממ”ד? בניית ממ”דים הפכה לדרישה בסיסית בבניה בעקבות מלחמת המפרץ הראשונה. גם כיום לאחר שנים של שקט “יחסי”, נדרשים המעוניינים בבניה, להקים ממ”דים בכל מבנה חדש. “מרחב מוגן דירתי” הינו חדר העשוי בדרך כלל מבטון מזויין ובעל תכונות טכניות שונות כמו קירות בעובי של לפחות 25 ס”מ. לכך מוסיפים אלמנטים שונים כמו פלאנג” ומערכת אוורור תקנית.

שמי שאול בנימין ואני קבלן בניה ושיפוצניק ותיק הפועל באזור המרכז. עם השנים בניתי לא מעט ממ”דים עבור דירות, בתים ומבנים שונים. אני מאמין שבניית ממ”ד חשוב שתעשה היטב ועל פי התקן. בניה נכונה של ממ”ד ואבזורו עוזרת לקדם את אישורי הבניה וחוסכת עיכובים נלווים כמו חיבור לחשמל.

בניית ממ”ד עם יתרון משמעותי

רבים רואים בממ”ד בעיה, עם זאת בעזרת תכנון וביצוע נכונים, חדר מאסיבי זה הופך ליתרון. לצורך כך נדרשת מקצועיות ודמיון. קבלו מספר יתרונות בממ”ד:

·         חדר שימושי לכל עניין – הקירות המאסיביים של הממ”ד אינם מפריעים כלל וחדר זה יכול להיות רב שימושי. ממ”דים רבים משמשים כחדר שינה, חדר עבודה וכן מקום אחסון. אנו בונים ממ”ד ברמת גימור גבוהה עבור כל שימוש אפשרי ומבצעים התאמות שהופכות חדר זה להסטתי ונוח.

·         ביצוע תקני ומהיר – לחוצים בזמן? בניית ממ”ד אינה אורכת זמן רב כשמתכננים זאת נכון. על פי תקנות הרישוי החדשות שנכנסו לתוקף, היתר לבניית ממד יינתן תוך 45 ימים ממועד הבקשה. צוות הבניה שברשותי מבצעים את כל המהלכים בכדי לסיים את הבנייה במהירות וביעילות וזאת על פי התקן וללא פשרות.

·         ממ”ד בעלות אפקטיבית – אין חובה להילחץ בגלל ממ”ד ובטח לא לפרוץ את מסגרת התקציב שקבעתם לעצמכם. לפני בניית ממ”ד אנו מכינים תכנית עבודה מפורטת וזאת יחד עם המהנדס. אנו מגישים לכם הצעת המחיר שקופה וברורה ואנו מקפידים לעמוד בתנאיה.

בניית ממ”דים באחריות

הממ”ד שלכם מהווה מקור של שקט נפשי לא רק במובן הביטחוני המקובל אלה גם בהקשר של אחריות. בנוסף, אנו עומדים מאחורי העבודה שלנו גם זמן רב לאחר הביצוע. כשיש בעיה או שאלה, כל שצריך לעשות זה לפנות אלינו. למידע נוסף על בניית ממ”דים צרו עמי קשר עוד היום או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם. 052-6357702

Call Now Button Skip to content