איך בוחרים קבלן שיפוצים אמין

שיפוצניקים יש הרבה, אך איך מוצאים קבלן שיפוצים שאפשר לסמוך עליו? זאת כבר בעיה גדולה. קבלנים רבים מבטיחים הבטחות אך בפועל לעיתים קרובות מדי דברים משתבשים והסכמים מופרים. המפתח לאיתור קבלן שיפוצים אמין נמצא בחיפוש מדוקדק ובסגירת הסכם ברור בין שני הצדדים, זאת לצד בטחונות מתאימים משני הצדדים כמקובל.

כאשר קבלן לא מבצע את עבודתו כהלכה, יש פתח לשיבושים ונזקים עצומים. שימוש בחומרים לא איכותיים, ביצוע כושל של עבודות, רשלנות בטיחותית, אי עמידה בזמנים ועוד, עלולים להפוך לקטסטרופה. את התוצאות אין בהכרח מגלים בזמן העבודות אלא מאוחר הרבה יותר, חודשים אחרי שהקבלן עזב עם הכסף שלכם. אז מה עושים? קבלו מספר טיפים חשובים שיהפכו את השיפוץ להצלחה:

פונים לקבלן וותיק שנותן אחריות

לא מומלץ להתעסק עם מישהו טירון בתחום. הסיבות לכך רבות אך אולי החשובה שבהן היא אחריות. אם יתברר בעוד שנה שיש בעיות עם השיפוץ, כדאי שיהיה לכם למי לפנות. קבלנים מתחלפים מהר והסיכוי שקבלן צעיר ישרוד עוד שנה, בהחלט נתון לספק רב. לעומת זאת, קבלן וותיק הוא פה להישאר. קבלן כזה, כבר הוכיח את עצמו מספר רב פעמים בעבודה ולא פחות חשוב מכך- באחריות. לקבלנים וותיקים חשוב המוניטין ואלה ישמרו עליו באומץ גם אם הדבר כרוך בטרטורים וניג’וסים מול לקוחות לא מרוצים.

התחייבות לעמידה בהסכם

הנייר סובל הכול. אך אם אתם רוצים להבטיח שהקבלן שלכם יעמוד במה שסגרתם בינכם, עליכם למצוא דרך לקבל ממנו בטחונות. בדרך כלל מדובר בהמחאה, אך לא רק. בטוחה חזקה יותר היא המחאה בנקאית המוצמדת להסכם בינכם.

עם זאת, חשוב להבין שעבודת השיפוצים נושאת לא מעט סיכונים גם עבור הקבלן עצמו ולכן הקבלן ינסה לשריין את עצמו באותה שיטה בדיוק, קרי חוזה וצ’ק לצדו. דבר אחד נוסף שכדאי לדעת הוא שיש להיות גמישים מול הקבלן ואם הוא לא עומד ביעדים מסיבות לגיטימיות הרי שיש לכבד זאת ולאפשר לו לסיים את עבודתו בהצלחה.

בודקים חוות דעת ועושים השוואות

בכדי למצוא את הקבלן המושלם צריך לעשות שיעורי בית. זאת אומרת שעליכם להבין בדיוק מה אתם מחפשים וכן מה נדרש לביצוע העבודה. כאשר אתם עומדים מול קבלנים שמציעים לכם את מרכולתם, עליכם לדעת בדיוק על מה הם מדברים והאם מדובר בפתרון אופטימלי או “מריחה”. דבר שני שעליכם לעשות הוא לברר לגבי הקבלן המיועד. קבלנים רבים ימציאו לכם רשימת לקוחות מומלצים, אין להתעצל או להתבייש ויש לפנות אליהם ואפילו להגיע אליהם כדי לראות את התוצאות בשטח. כדאי להשקיע מאמץ נוסף ולתור אחר מידע שלא הגיע מהקבלן עצמו כמו חוות דעת באינטרנט וכן לקוחות נוספים.

שאול בנימיני לשיפוצים עם איכות ואמינות

בשיפוצים לא משחקים והולכים על הטוב ביותר. שמי שאול בנימיני ואני קבלן שיפוצים וותיק ומנוסה ביותר במגוון רחב של עבודות. מהתוצאות היפיפיות ניתן להתרשם אצל לקוחותיי הרבים שיעידו שיש על מי לסמוך. למידע נוסף על שיפוץ צרו קשר עכשיו במספר 052-6357702 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם.

Call Now Button Skip to content