מעלים את ערך הבית עם קבלן שיפוצים

יש הרבה סיבות טובות להשקיע בבית שלנו או בנכסים מניבים ולהפוך אותם למקום שכיף ולחיות בו. הבית שלנו מהווה אולי את ההשקעה הגבוהה ביותר שעשינו בחיינו ולכן רצוי מאד שנשמור עליו גם בכדי שנוכל חיות במקום בנוחות וגם במטרה לשמר את מצבו.

שיפוץ? נראה.. אולי בשנה הבאה

עצרו רגע ותחשבו.. עם הזמן כל מבנה מתחיל להתבלות, סדקים בקירות, טיח נושר, כתמים, חלונות תקועים, דלתות חורקות ועוד. בהתחלה אנו מתעלמים, אך עם הזמן אנו פשוט מתחילים להרגיש שלא בנוח. המצב הרבה יותר גרוע כאשר יש דליפות. דליפות מהגג, צנרת מים או ביוב המתרחשות לאורך זמן גורמות לנזקים למבנה, פגיעה כספית בשל איבוד מים וריחות בלתי נעימים. במצבים מסוימים יש אף חשש לסכנה בריאותית או בטיחותית אם בשל התפתחות עובש או פגיעה בתשתית החשמל.

בקיצור, כאשר אנו דוחים שיפוץ חיוני, אנו עלולים לפגוע בבריאותנו, בערך הבית ובשלמותו. נכון הדבר גם לגבי נכסים המושכרים לדיירים. נכסים אלה נדרשים לעמוד בסטנדרטים בסיסיים של איכות חיים ולא, אנו עלולים לאבד את דיירינו ואף להיתבע במקרה של פגיעה.

לכן, פניה אל קבלן שיפוצים שיציץ ויתרשם יכולה לתרום לנו מאד. אם אנו עדיין לא סגורים על עצמנו ניתן לפנות לחוות דעת נוספת בפורומים המתאימים ברשת.

משתלם לשלם עבור קבלן שיפוצים

סיבה חשובה נוספת שעבורה נצא לשיפוץ היא העלאת ערך הנכס לפני מכירה. אנשים קונים עם העיניים ולכן אין טעם להציע להם נכס שנראה רע, מדיף ריח עבש ונראה מוזנח. קבלן שיפוצים שמבין עניין יספר לכם מיד איך ניתן לחזק את החזות במקום בעלות מינימלית ולהרוויח את השיפוץ לצד ערך מוסף של מכירה מהירה. שילוב של שיפוץ לצד עיצוב הדירה יכול אף להניב רווח במכירה.

נכון הדבר גם לגבי השכרה. השכרת נכס שנראה טוב, מריח טוב ומתוחזק היטב משיגה דיירים איכותיים, מחיר טוב יותר והרבה פחות כאב ראש עם תקלות שונות בצנרת ובחשמל. כשהמקום שלכם נראה  טוב ומושקע, הדיירים מגיבים בהתאם ושומרים עליו ככל יכולתם.

קבלן שיפוצים חכם יכניס למקום את הטאצ’ הרצוי, עם מינימום השקעה ומקסימות תועלת לכולם. לעיתים מדובר בסך הכל  בצביעה איכותית וכמה עיצובים בגבס – ובום היחס למקום משתנה לחלוטין והביקוש לדירה מזנק!

קבלן שיפוצים שמבין את הצורך שלכם

נמאס לכם לראות קונים או שוכרים פוטנציאלים עוזבים את הדירה עם מבט מאוכזב? זה יכול להשתנות ברגע! לא תמיד יש חובה להרים את כל הבלטות ולא לפרק את כל תשתיות החשמל. שיפוץ יכול לעיתים קרובות להיות קטן וחכם. אם לא מדובר בבעיות תשתית אקוטיות, סתימת סדקים, תיקון טיח, צבע רענן וקיר גבס מעוצב יכולים לעשות את העבודה. שמי שאול בנימין ושנים רבות אני מבצע שיפוצים במבנים פרטיים, מוסדות ועסקים. עצה טובה ממני יכולה לחולל פלאים במקום ולהפוך אותו לבעל ערך רב יותר. למידע נוסף על שיפוצים התקשרו עכשיו למספר 052-6357702 או השאירו פרטי קשר ואחזור אליכם עם פתרונות מהימנים ונוחים לכיס.

Call Now Button Skip to content