שומרים על סדר, ניקיון ובטיחות בשיפוץ

אוהבים שיפוצים? כנראה שלא. לעיתים קרובות אנשים נלחצים מאד מהכנסת קבלן שיפוצים לבית, משרד או נכס מניב שברשותם. הסיבות לכך רבות וטובות שכן שיפוץ יכול לשבש את החיים ולהכניס הרבה בלגן למקום. עם זאת, קבלן שיפוצים איכותי יכול להתנהל בצורה חכמה ולצמצם את הרעש והלכלוך למינימום האפשרי. קבלו מספר דרכים שהופכות את השיפוץ אצלכם לקל, נוח ובטוח יותר:

עובדים מסודר לביצוע מושלם

הדבר שאולי הכי מועיל בעבודת השיפוץ הוא ארגון נכון. בעזרת תכנון טוב ניתן לצמצם את המפגעים ולאפשר לדיירים ולנוכחים במקום התנהלות סבירה. קבלן שיפוצים מיומן יודע לרכז את כל החומרים, כלי העבודה והאזורים בהם מתבצעת עבודה. המקום נראה נקי יותר, העבודה מתבצעת במהירות, בשקט ובלי וויכוחים וחוסר הבנה, כך גם התוצאה בהתאם.

שומרים על ניקיון בכל שלב

לכלוך, פסולת ואבק מצטברים באזור השיפוץ במהירות ומהווים אתגר לא קטן לעובדים וכן לדיירים. על פי חוק יש לדאוג למכולת פסולת בחוץ ורצוי מאד לכוון אליה שרוול להזרמת הפסולת. הזרמת פסולת ישירות למיכל בשרוול פינוי מפחיתה משמעותית את מפגעי האבק, חוסכת תנועת עובדים בבניין, משפרת יעילות וכן בטיחות. חשוב לציין שאת מיכל הפסולת יש לפנות אך ורק לנקודות איסוף מורשות על ידי המשרד לאיכות הסביבה.

המטאטא הוא ידידו הטוב של השיפוצניק ויש לעשות בו שימוש מאסיבי בכל הזדמנות. פינוי מתמיד של הלכלוך משאיר סביבת עבודה נקיה, בטוחה ומפחית את האבק במקום. התזת מים באזור העבודה יכולה לשפר גם כן את מצב האבק, אך זכרו האבק הוא אויב עיקש. בסוף היום יש לבצע טיאטוא בכל אזור העבודה וכן בכל מקום שבו עברו הפועלים.

מפעילים רעש בשעות סבירות

שעות העבודה המותרות על פי חוק הן: 07:30 בבוקר ועד 19:00 בערב. בצהריים מותר לעבוד ולהרעיש כרגיל אך בימי שישי יש הגבלה לעבודה עד 17:00. עם זאת, אפשרי וכדאי לצמצם את זמני הרעש לזמנים נוחים ככל האפשר. אם מדובר במשרד או בית ניתן לבצע עבודה רועשת בשעות שבהן אין פעילות במקום ולהתקדם בעבודות שקטות בשעות בהן אנשים נוכחים במקום.

תיחום אזור העבודה

אם ניתן, רצוי מאד לתחם את אזור העבודה בעזרת יריעה, רשת, דיקטים, פחים, קרשים ועוד. הדבר מוסיף לבטיחות ובמיוחד במקומות בהם שוהים ילדים. במקומות כמו גני ילדים ובתי ספר כדאי מאד ואף הכרחי לדחות את העבודות לימי חופשה ולהימנע מסיכונים מיותרים. נכון הדבר גם לגבי תיחום קירות חיצוניים במבנה גבוה, אלה מונעים נשירת פסולת מסוכנת מגובה רב ופגיעה בעוברים ושבים.

שמי שאול בנימין, אני ביחד עם צוות פועלים מסור ומקצועי מבצעים עבודות שיפוץ נרחבות בבתים פרטיים, מבנים ציבוריים וכן עסקים. הקפדה על ביצוע מאורגן, איכות הסביבה ובטיחות מהווים נר לרגלינו שכן אלה עוזרים לנו להגיע לתוצאות מקוות לשביעות רצונם של לקוחותינו. למידע נוסף על קבלן שיפוצים צרו קשר עכשיו במספר 052-6357702 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם.

Call Now Button Skip to content